Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#24
Deci ce maaa,doamne cat de hazlie poate si Samantha,o ador si micutul meu Tyler ,chiar este ingrijorat, imi este mila de el, a fost chiar dulce faza cu "Sa ma suni!" de aici rezulta c-am toate sentimentele sale, si deci de aici ar trebui sa isi dea seama Tyler ca surioara sa ar putea fi ceea ce spunea actorasul..pentru ca i-a spus "O are mare!" deci de unde avea sa stie ea cum o are daca nu s-ar fi culcat cu el. Si sper ca Tyler o sa ii spuna cat mai curand despre adevarata lui identitate, ca el nu e Justin..ci Tyler si ca surioara lui geamana de fapt nu exista. Sper ca Kyan sa nu se supere pe el..pentru ca nu i-a spus adevarul, dar a fost vina Samanthei ea l-a mintit. Ouf chiar vreau ca relatia lor sa decurga la fel de calm ca si acum. Doar ca sa speram ca calmul (scuze de cacofonie) sa nu fie linistea de dinaintea furtunii.C-am atat si pe aici cu comentul meu..inca o data imi cer scuze de faptul ca este scurt..dar sunt bolnavioara..si stau c-am naspa cu scrisul. Inca o data imi cer scuze si te rog sa ma anunti cand apar nexturile, te rog, dar nu ca si data trecuta..(cand nu ai facut-o).
asa ca pa-pa inca o data



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Turta Dulce - 15-02-2011, 08:34 PM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)