Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#50
Capitolul 26



Spre nenorocul nostru, incepu furtuna. Am strans rapid tot ceea ce era insirat in balcon. A tunat si fulgerat, ceea ce ma facu sa ma lipesc de trupul iubitului meu. I-am simtit mana pe talia mea, iar apoi am auzit soapta fierbinte cum imi spunea sa mergem in camera in care a facut focul la semineu. M-am lasat dus acolo si asezat pe blana alba de urs de pe jos. Mi-am asezat capul pe piepul lui Yu, gandindu-ma daca sunt pregatit sa ii dau din nou iubitului trupul meu. Inca simteam tortura ce-mi fusese aplicata de hoitul ala ambulant de frate-miu si inca imi era teama, insa stiam ca nu va fi asa, stiam ca nu voi simti nimic neplacut de data asta.
Buzele lui Yu s-au lipit de crestetul meu, insa eu am dorit sa le simt sarutarea pe buzele mele. Limba mi s-a strecurat in gura lui, formand un sarut timid la inceput, insa incepui sa prind curaj cand baiatul isi duse mainile pe pieptul meu. Simteam cum mi se intaresc sfarcurile sub atingerile sale fierbinti si imi venea sa imi musc buzele de placere. Asta era placere pura, nici pe departe durerea aproape insuportabila ce o simtisem cu putin timp in urma. I-am simtit mana coborand intre picioare.
Desi mintea continua sa repede ca nu e bine, cum facuse si la prima noastra noapte impreuna, trupul i se daruia cu placere, nepasandu-i de nimic. Mi-am alungat gandurile. Da, era gresit, dar nu imi pasa! Il vroiam pe Yu. Cand mana i-a ajuns sa imi mangaie doar prin materialul boxerilor organul am inceput sa gem, apoi mi-am dus buzele pe barbia sa, pe care am sarutat-o si am muscat-o, apoi gatul. Da, gatul acela apetisant!
Mi-am infipt coltii, band putin sange. Devenise un drog pentru mine sangele lui Yu, era atat de gustos si de hranitor, plus ca ma simteam bine cand il aveam pe buze, deci am baut putin, apoi am scapat de haine, oferindu-ne unul celuilalt atingeri pline de tandrete. Cand am ajuns goi, eu ma aflam sub Yu, tremurand. Crezusem ca va fi usor, insa amintirea violului lui Luminor inca era vie in mintea mea si ma facea sa fiu nesigur.
El nu avea de gand sa faca nimic, din cate am putut vedea, asa ca am luat initiativa. Trebuia o data si o data sa o facem si nu aveam de gand sa il opresc pe Yu din a face ceea ce trebuie din cauza a ceea ce patisem eu. Imi jurasem in sinea mea pe fiecare lacrima varsata cand fusesem batjocorit ca il voi ucide pe fratele meu cu o placere a dracului de sadica, insa pana atunci trebuia sa ii dau persoanei pe care o iubesc ceea ce doreste.
Mi-am pus mainile in jurul gatului printului meu si m-am lipit de el, apoi ne-am sarutat din nou. Dupa o buna bucata de timp mi-am despartit buzele de buzele iubitului meu, oferindu-i posibiliatea sa respire din nou. Daca buzele nu mi-erau ocupate cu buzele sale, erau ocupate cu lobul urechii, pe care l-am muscat usor. I-am spus ca il iubesc si am simtit inima cum imi tresalta de fericire cand mi-as pus acelasi lucru.
Mi-am desfacut picioarele, incolacindu-mi-le in jurul taliei iubitului meu, apoi mi-am coborat mana la zona sa intima, potrivind organul erect la intrarea in trupul meu. Yu s-a uitat fix in ochii mei, moment in care eu am schitat un gest de aprobare.
Putin mai tarziu am simtit cum sunt penetrat de el si nu m-am putut abtine sa nu scap cateva scancete de durere. Avea cu ce se mandri. A dorit sa se opreasca, ramanand asa in interiorul meu nici pe jumatate, insa i-am cerut din priviri sa continuie si incepu sa se miste mai adanc, in fata si in spate, facand miscari lente in mine astfel incat scancetele incepura sa se imprastie, facand loc gemetelor de placere din partea amandurora. Era usor acum, ma speriasem degeaba! Nu aveam de ce ma teme, Yu intotdeauna fusese bland si rabdator, si la fel era si acum. Nu-mi venea sa cred ca eram indragostit pana peste cap de el, insa nu negam asta, ci o spuneam de fiecare data cand aveam ocazia.
Mi-am arcuit spatele, iar Yu si-a proptit o mana in podea, iar pe cealalta si-a pus-o in jurul taliei mele. S-a impins usor in brat, ridicandu-se in fund si pastrand pozitia aceea. Era in mine, facandu-ma sa gem de placerea ce mi se daruia. Senzatia aia era unica, de neuitat! Mi-am trecut mainile prin parul sau ud din cauza transpiratiei, apoi i-am sarutat buzele. Ii simteam buricele degetelor cum se plimba pe spatele meu, coborand din ce in ce mai jos. M-a prins de fese, impingandu-ma usor in sus, moment in care am inceput sa ma misc. Era magnific ceea ce simteam! Gemeam de placere si eu, dar si el. Gafaielile se auzeau din ce in ce mai tare in camera, iar amandoi stiam ca nu mai e mult pana ce vom termina.
Am continuat sa ma misc, facandu-l pe Yu sa intre din ce in ce mai adanc in mine. Mi-am arcuit spatele la un moment dat, lasandu-mi capul pe spate, si buzele mele au lasat liber un geamat infundat. Mai adanc de atat nici ca se putea! M-am eliberat, nemaiputand rezista, ceea ce facu si Yu cateva momente mai tarziu, ejacula in mine tot lichidul albicios si fierbinte. M-a sarutat lung pe gat, apoi s-a lasat pe spate, pe parchetul rece, tragandu-ma pe el.
Eram lipsiti de vlaga dupa partida incendiara ce se desfasurase intre noi doi, insa am mai gasit puterea sa il tarasc inapoi pe ursul acela polar, sa nu raceasca. Buzele mele s-au lipit de buzele sale intr-un sarut tandru, apoi mainile mi s-au incolacit in jurul sau. Mi-am inchis ochii, pastrand in minte chipul lui angelic, satisfacut de placerea ce i se oferise.

Am deschis, in sfarsit, ochii, fiindca soarele ma deranja. Eram acoperit pana la brau de o paturica pufoasa, iar suprafata moale mi-a dat de inteles ca nu ma mai aflu pe ursul polar, ci in alta parte. Eram singur in camera. M-am ridicat rapid, infasurandu-mi in jurul taliei doar un prosop pe care il gasisem aruncat prin pat. M-am dus gramada la bucatarie, ingrijorat ca s-ar fi putut intampla ceva, insa nu, Yu se afla acolo, in fata mea, cu micul dejun pe o tava. Cand m-a vazut mi-a zambit, intreband pe un ton copilaros si privindu-ma gales pe sub gene:
- Ce face somnoriciul meu?
Am simtit cum ma rosesc usor in obraji. Ciudat pentru unul din rasa mea, insa eu eram doar un semi. Brunetul nu mai astepta sa vada ce raspund, ci isi lipi buzele de ale mele. Abia acum, cand mi-am asezat mainile pe pieptul sau, mi-am dat seama ca nici el nu e imbracat. Avea doar boxerii pe el, in rest nimic altceva. M-a impins in camera, luand tava cu mancare dupa el si asezandu-se pe pat cand am ajuns acolo.
M-a mai sarutat o data, de data asta pe frunte, si am catadicsit si eu sa spun:
- Neata, ingerule!
S-a rosit usor, apoi a luat o felie cu paine prajita si mi-a intins-o sa musc din ea.

Dupa micul dejun bogat in sarutari, ne-am dus amandoi in dus. Cand am trecut prin camera in care ne facusem de cap am constatat cu stupoare ca facusem un circ cum nu se poate mai mare: hainele erau ravasite si aruncate peste tot, iar parchetul inca mai purta o parte din urmele ''dragostei'' noastre. M-am rosit in obraji, insa Yu mi-a dat o palma la fund si m-a sarutat pe ceafa, impingandu-ma mai departe pana in baie.
Asta promitea a fi o zi lunga!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 17-04-2011, 10:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.217 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.826 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.399 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)