Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#49
Capitolul 25


In timp ce dansam, cerul fu strabatut de un fulger, urmat de un tunet. Dupa ce am injurat fulgerul de toti draci, am strans si am bagat inauntru. Dupa nici cinci minute, incepu o ploaie torientiala, cu tunete si fulgere, cea ce il facu pe Romeo sa se lipeasca de mine. Imi pun o mana pe talia sa si ii soptesc, sa mergem in camera mea, unde am facut focul in semineul de piatra de rau. Intram in camera si ne asezam in fata semineului pe o blana de urs polar, iar brunetul meu isi puse capul pe umarul meu, in timp ce facea cerculete cu degetul in palma mea. Il sarut pe crestet, iar dhampirul se intoarce spre mine si ma saruta pe buze, tracandu-si limba peste buzele mele, care s-au intredeschis imediat, permitandu-i sa isi strecoare limba in gura mea, ceea ce facu imediat.
I-am raspuns sarutului dulce fara sa ezit, bucuros ca uitase, intr-o mica masura inca, ceea ce ii facuse fratele lui. Nenorocitul ala! Avea sa plateasca pentru ceea ce ii facuse iubitului meu, sa plateasca cu varf si indesat!
Am inceput sa il mangai pe Romeo pe piept, insistand deasupra mugurilor pieptului sau ce s-au intarit imediat ce mana mea a trecut peste ei. I-am prins intre degete, strangand usor, moment in care Romeo incepu sa geama multumit. Mana mi-a coborat intre picioarele sale, mangaind locul ce se umflase usor. Pana acum nu schitase niciun gest de teama, ceea ce ma bucura.
Nu imi doream ca dhampirul meu sa ramana cu sechele in urma a ceea ce se intamplase in casa lui Anubis. Eram ferm hotarat sa ii fac sa regrete tot ceea ce ii facusera fiintei din bratele mele. Nici nu realizasem pana acum cat de tare il iubeam. Kiro... Ii spusesem lui Romeo ca nu il poate inlocui pe Kiro in inima mea, nu poate ajunge nici macar acolo, insa iata ca ajunsese acolo. Avea dreptate, blondul nu ar fi acceptat sa ma vada chinuindu-ma, privind mereu pozele cu mine si el si plangand.
Kiro avusese o inima mare, mereu ma iubise. Murise pentru mine, murise cu numele meu pe buze. Si eu il iubisem si il iubeam in continuare. Oricat de mult l-as iubi pe Romeo, nu l-as putea uita nici pe el, inseamna prea mult pentru mine, fusesem fericit. Insa nu puteam nega ca acum eram eram fericit.
Ma simteam magnific in bratele iubitului meu. Brunetul incepuse sa ma mangaie pe spate, de indata ce eu imi stecurasem mainile in pantalonii lui, mangaindu-i organul umflat prin materialul subtire al boxerilor. I-am simtit buzele coborand de pe buzele mele si indreptandu-se spre barbia pe care o musca usor, apoi o saruta lung.
Incepu sa isi plimbe limba pe gatul meu, facandu-ma sa gem usor de placere. Atingerea lui catifelata ma ducea in Paradis. Mi-a aruncat rapid bluza intr-o parte, lasandu-ma dezbracat la lumina focului. Trupul incins mi se lasa in jos, pe blana de urs de sub noi, si l-am trecut pe Romeo deasupra mea. Capul mi s-a dat pe spate, lasandu-mi gatul la vedere. I-am vazut coltii iubitului meu facandu-si aparitia. Si-a pus picioarele de o parte si de alta a trupului meu, permitandu-mi sa ii mangai mai usor zona umflata dintre picioare. I-am deschis fermoarul blugilor, apoi nasturele, si i-am impins usor jos, lasandu-l doar in boxeri. Bluza fu rapid aruncata langa a mea, iar buzele i s-au lasat in jos pe gatul meu, lipindu-se de acesta. Coltii i-au patruns in carnea mea, facandu-ma sa scot un scancet. Durerea asta era atat de dulce! Mi-am simtit sangele grabindu-se sa ajunga in acel loc si mai apoi sa urmeze drumul in trupul lui Romeo, hranindu-l.
Si-a dezlipit dupa scurt timp buzele de cele doua orificii create de el si incepu sa imi sarute buzele. Mi-am strecurat rapid limba-n gura lui, gustandu-mi propriul sange usor dulceag si hranitor. Intelegeam de ce ii placea sa se hraneasca cu mine acum!
Dupa asta, mainile mele i-au strans usor fesele, iar buzele mi-au coborat pe pieptul sau, lingand si sugand ambele sfarcuri, acordandu-le fiecaruia in parte o atentie speciala. L-am auzit cum si-a inabusit un geamat de placere, muscandu-si buza de jos. Am coborat pana pe abdomen, trasand cercuri cu limba pe pielea sa usor palida. Mi-am dat pantalonii jos, dand cu ei pe undeva prin camera. Nimic din ce se intampla in jur nu ma mai interesa, ce era centrul universului meu acum era Romeo. Tanarul si-a infipt mainile in parul meu, tragandu-ma spre el si sarutandu-mi buzele. S-a rasucit cu mine pana ce pozitiile ni s-au schimbat, el ajungand sub mine, pe ursul alb. Si-a desfacut picioarele, incolacindu-le in jurul taliei mele, apoi mana sa a ajuns in boxerii mei, mangaind organul in erectie. M-a dezbracat incet si rabdator, cu mainile tremurandu-i. Ii puteam simti nesiguranta, insa continua, ceea ce era bine.
Mi-am dat boxerii jos, dand cu ei pe canapeaua din piele, apoi Romeo isi dadu, la randul sau, boxerii jos. Teama ii era evidenta, asa ca am preferat sa il las pe el sa faca ce vrea. Si-a apopiat buzele de ale mele, acoperindu-mi gura cu gura sa si formand un sarut bland. Pleoapele i s-au inchis, acoperind pupilele de un albastru sur, iar eu i-am urmat exemplul, lasand intunericul sa ne inconjoare. Simteam focul cum ne incalzea trupurile imbratisate, iar un firicel de lichid rosu mi se scurgea pe gat, semn ca rana nu mi se inchisese. Mainile lui Romeo s-au incolacit in jurul gatului meu, iar pieptul sau s-a lipit de al meu, putandu-mi auzi inima cum batea.
A rupt sarutul in momentul in care a simtit ca eu am nevoie de aer, indreptandu-si buzele senzuale catre urechea mea. Rasuflarea calda imi dadea fiori pe tot corpul.
- Te iubesc! i-am auzit soapta blanda la urechea mea, apoi lobul imi fu muscat.
- Si eu! am spus printre gemete, cazut in mrejele placerii.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Nywa - 13-04-2011, 08:48 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.188 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.821 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.390 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)