Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#47
Capitolul 24



Camera era intr-o veselie de nedescris, fiindca noi trei, eu, Yu si fratele acestuia, Shin, radeam uitandu-ne doar unul la celalalt.Era de ajuns sa facem asta, ca incepeam sa radem copios. Selene, frumoasa lor mama, intra in camera, privindu-ne amuzata. Blondul incerca sa ii spuna acesteia ca fratele lui este zapacit, insa eu si brunetul am izbucnit in ras, tragandu-l si pe Shin dupa noi, nedandu-i, in acelasi timp, posibilitatea sa continuie ceea ce incepuse sa spuna.
Femeia s-a uitat zambind la fiecare, apoi a spus ca va trimite un servitor cu mancare. Imediat, prin minte mi-au trecut numai lucruri scarboase, si am devenit palid tot, insa ea ma calma, spunand ca va fi mancare normala. Yu s-a intins peste mine si m-a sarutat pe buze, ceea ce ma facu sa imi fie oarecum rusine, fiindca se afla Selene in camera.
Insa nu pentru mult timp, fiindca femeia iesi, luandu-l si pe Shin cu ea. Brunetul s-a intors mai apoi cu fata la mine si a inceput sa se joace in parul meu, in timp ce buricele degetelor mele incepura sa ii mangaie gatul, insistand, bineinteles, asupra venelor.
Fara sa imi dau seama, mi se facuse din nou foame. De cand il cunoscusem pe el nu ma hranisem cu nimic altceva decat sangele sau, plus ca niciodata nu ma simtisem asa de bine ca acum, cand sangele lui se afla in venele mele. A observant ca insistam, asa ca s-a uitat fix in ochii mei si mi-a spus ca ma pot hrani cu sangele sau.
Mi-am coborat buzele pe gatul acestuia, incepand sa il sarut usor, trasand mai apoi cercuri umede cu limba. Coltii mei nu au intarziat sa apara, infigandu-se si perforandu-i carnea dulce. Am inceput sa beau cu sete lichidul gustos si hranitor, bucurandu-ma de el. Spre uimirea mea, sangele lui ma multumea intotdeauna, nu aveam nevoie sa mananc si de la altcineva. Bunatatea acestuia, plus oftatul de placere pe care l-a scos Yu ma excitau
Cand am considerat ca este de ajuns, am inceput sa ling cele doua orificii, apoi mi-am asezat capul pe pieptul lui, ascultandu-i inimioara ce batea regulat. Am inceput sa bat o data cu ea ritmul pe palma lui Yu, ceea ce il amuza copios. L-am sarutat usor pe piep, apoi tanarul adormi.
Am ramas asa, privindu-l. Era o dulceata de baiat. Fata cu trasaturi frumoase parea angelica. Buzele alea dulci si usor intredeschise nu m-au lasat sa nu le sarut de cateva ori, gustandu-le dulceata. I-am privit parul ce zacea rasfirat pe perna imbracata in lenjerie fina.
Nu stiu cat timp a trecut de cand il priveam, bucurandu-ma de vederea frumusetii sale, insa am fost trezit la realitate de un urlet de groaza. Am sarit din pat usor, astfel incat sa nu ma simta Yu, si m-am dus la fereastra. Cand am vazut ceea ce se intampla afara, trupul a inceput sa imi tremure. L-am simtit pe Yu cum ma prinse de la spate cu mainile de talie, apoi ma saruta usor pe gat. Iubitul meu isi atinti privirea in acelasi loc ca si mine: spre Isis. Isis, mama mea, era adusa in lanturi de o gramada de demoni, cu Grim Reaper in fruntea convoiului, zambind victorios.
Nu am putut rezista si m-am intors cu spatele la geam, ajungand cu capul in scurbura gatului iubitului meu, tremrand ca varga. Shin intra pe usa foarte vessel, incepand sa spuna ca mama a fost ucisa de Luminor, insa motivul nu l-am putut aflat, findca s-a oprit. Am intrebat ce va pati, iar Shin mi-a spus ca nu stie inca, fiindca se afla in sala de judecata. Blondul iesi din camera noastra, iar eu l-am tras pe Yu spre pat, aruncandu-ma pe suprafata moale. Am imbratisat o perna, apoi am inceput sa plang. Iubitul meu s-a pus in spate, luandu-ma im brate si incepand sa ma mangaie usor, soptindu-mi cuvinte de alint.
M-am intors catre el si l-am rugat sa intervina pe langa tatal sau pentru ca Isis sa fie chinuita, iar el s-a uitat lung la mine, uimit de ceea ce spusesem, apoi a zis ca plecam din Iad, in ciuda protestelor mele. A iesit din camera, lasandu-ma singur, plangand.
S-a intors dupa cateva minute, spunand ca ne intoarcem in Venetia. Mi-am sters ochii in timp ce dadeam afirmativ din cap, apoi Yu se apropie si imi saruta pleoapele si buzele, lingandu-le usor, asa cum facea mereu. Cand eram pe punctual de a continua, Grim Reaper intra in camera, spunand ca se grabeste. Ne-am apucat amandoi de pelerina acestuia si am inchis ochii. Cand i-am deschis eram in fata apartamentului venetian si nici urma de Moarte.
Yu a deschis usa si am intrat amandoi, apoi a rasucit pe interior cheia in broasca. L-am luat in brate de la spate, multumindu-i ca m-a scus din Infern. In acel moment s-a intors spre mine si m-a luat in brate, afundandu-si chipul in umarul meu. Spre suprinderea mea, a inceput sa planga, spunandu-mi ca i-a fost frica.
L-am tras usor in bratele mele, incepand sa il sarut atent pe buze si asezanadu-l in canapeaua din sufragerie. S-a facut ghem intr-un colt, incepand sa ma sarute pe buze. In scurt timp a adormit, dandu-mi posibilitatea sa ma ridic. M-am dus in bucatarie, hotarat sa ii pregatesc ingerului meu ceva bun.

Peste trei sferturi de ora, masa din balcon era plina de delicatesuri, iar laptopul era pregatit cu niste valsuri. Am asezat doua lumanari si am stins restul luminilor, lasand doar luna plina ridicata peste frumosul oras sa ne lumineze cina romantica.
Yu s-a sculat, probabil ademenit de mirosul mancarurilor. A ramas blocat cand a vazut tot ceea ce se intindea in fata lui. S-a apropiat incet de mine si m-a sarutat pe buze, apoi l-am asezat la masa. Am inceput sa cinam la lumina lumanarilor, dezbracandu-ne din priviri in timpul mesei. Dupa doua pahare de vin, Yu s-a ridicat, complimentandu-mi man\carea incredibil de gustoasa, dupa cum spunea, si m-a luat in brate, lipindu-si trupul de al meu.
Am inceput sa valsam la lumina lunii, sarutandu-ne din cand in cand. Nu m-am putut abtine si mi-am lasat capul pe umarul sau.
- Te iubesc, ingerul meu! I-am soptit zambind.
- Si eu te iubesc! mi-a spus sarutandu-ma.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 10-04-2011, 12:27 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.197 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.822 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.394 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)