Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#40
Thank you, Mira, for comm pupic
next:


Capitolul 20



M-am trezit in camera mea, inchis acolo. Auzeam garzi la usa, iar pe mama o vedeam in camera cu mine, uitandu-se intr-un punct fix in spatiu. Mi-am inchis ochii, implorand-o pe Selene sa imi scape iubitul din mainile alor mei. Doar el conta, iar eu nu il puteam ajuta.
La un moment dat, usa camerei s-a deschis brusc si a o intrat tatal meu, spunandu-i mamei sa iasa din camera. Zis si facut, aceasta se conforma, fara sa imi spuna nimic. A iesit din incapere dand cu usa, apoi Anubis se aseza in fata mea, pe pat, privindu-ma mustrator.
Il privesc cu ura, aproape plangand. Vampirul deschise gura si imi spuse ca ar trebui sa ii fiu recunoscator fratelui meu ca ma gasise la timp, ca m-a salvat. Salvare?! Vroiam sa stau langa Yu pentru totdeauna, nu sa stau langa ei, langa homosexualul ala care se uita la mine cu privirea libidinoasa, dezbracandu-ma si batandu-si joc de corpul meu din priviri. Tarfa de om!
- Ar trebui sa fii fericit! a mai spus.
- Dar il iubesc pe Yu! urlu nervos la el, dupa care imi dau seama de gafa facuta, insa nu avu timp sa ma intrebe nimic mai mult, fiindca Luminor intra nervos, spunand ca Yu i-a rupt picioarele mamei. Nu astepta sa i se spuna de doua ori, ci tata iesi pe usa, lasandu-ma singur in camera cu nenorocitul meu frate.
Hoitul ala umblator se uita atent la mine, apoi se apropie incet si ma apuca de gat, izbindu-ma cu putere in perete. Am cazut jos din cauza durerii, insa Luminor se apropia iar. A inceput sa ma loveasca cu toata forta avuta, dandu-mi in special in stomac. Scuipam sange, insa nu s-a oprit, ci a continuat cu o placere sadica, lovindu-ma cu picioarele in spate, apoi in piept. Noroc ca nu respiram, ca sigur m-ar fi ucis. A continuat dandu-ma cu capul de pereti, apoi m-a asezat pe masa in unghi de nouazeci de grade, dupa care mi-a tras pantalonii jos de pe mine. Oh nu! Doar nu se gandea sa...
Insa nu am avut timp sa continui, fiindca am simtit cum ceva apasa intre fesele mele. Nu a asteptat sa continui sa urlu la el, speriat din cale afara, ci m-a penetrat cu putere, impingandu-se in mine cu toata forta si facandu-ma sa urlu ca si cum as fi fost rupt in bucati. Si asa ma simteam. Yu se miscase atat de incet in mine, incat ma facea sa urlu de placere, insa el, fratele meu, isi batea joc de mine, ma tortura cu o placere deosebita. Si era fratele meu! A inceput sa se miste din ce in ce mai rapid in mine, facandu-ma sa plang. Sangele imi curgea siroaie pe chipul schimonosit de durere. Ma simteam de parca ar fi rupt bucati din mine, atat de rau imi era ceea ce facea. Si-a infipt mainile in parul meu si m-a tras cu forta spre el, asezandu-si o mana pe coloana mea. Am crezut ca mi-o va rupe, la cata forta pusese. Mi-a prins buzele intr-un sarut violent, muscandu-ma puternic, plimbandu-si limba prin gura mea, in ciuda faptului ca ma chinuiam sa il musc, dar nici macar atat nu mai reuseam.
Continua sa se infiga cu toata forta in mine, facandu-ma sa urlu din ce in ce mai tare cu cat mai mult se adancea, cu cat mai mult ma penetra in intregime. Facea asta cu zambetul pe buze, zambind intr-un fel sadic. M-a prins de zona intima, incepand sa stranga, facandu-ma sa scancesc printre miile de lacrimi ce mi se prelingeau pe chip.
Cosmarul continua probabil o ora, desi mie mi se parea ca patesc asta de o vesnicie. Cand, in sfarsit, l-am auzit gemand si am simtit cum s-a eliberat in mine, apoi m-a luat de par, tarandu-ma in pat si aruncandu-ma acolo, dupa care pleca.
M-am tarat pana la usa, tinandu-ma de fiecare obiect iesit in cale. Asa am ajuns pana la toaleta, inca plangand. Am intrat in dus, lasand apa sa ma curete de murdaria ce se afla pe trupul meu, de parca ar fi putut spala tot ceea ce mi se intamplase... Durerea insa nu ma lasa sa uit!

Dupa cam un sfert de ora am iesit din dus, imbracat intr-un capotel negru de casa. Cu greu, m-am strecurat pana in celula lui Yu si am deschis usor usa. M-am apropiat de el cerandu-mi scuze, iar el ma saruta pe buze. M-am indepartat de frica, fara sa vreau. Pur si simplu mi-a reactionat corpul. Doar atat.
M-a intrebat ce s-a intamplat. Cum sa ii spun? Nu puteam. I-am spus ca il iubesc si sa aiba grija de el, fiindca eu nu ma puteam strecura mereu la ei. Am vrut sa il sarut, dar parca... Nu, nu o puteam face. L-am sarutat pe funte, apoi am iesit, inchizand usor usa. Luminor se indrepta incoace. Am taiat-o rapid, fiind aproape del. Era cat pe-aici sa ma vada, dar, spre norocul meu, scapasem.
Am hotarat sa intru in celula imediat dupa el. Zis si facut. Se apropiase de Yu sa ii faca acelasi lucru ca si mie, dar apoi s-a oprit,ducandu-se catre Shin. I-a spus iubitului meu ca m-am zbatut si tot ceea ce facusem, apoi l-a luat pe Shin la bataie, dupa care i-a facut exact ce imi facuse si mie. Nu am putut suporta sa vad asta. Spre rusinea mea, am plecat. Eram lipsit de vlaga, nu puteam ataca.

Timpul se scurse repede, incat veni '' micul dejun '' pentru vampiri. Tata veni la mine in camera, din cale afara de suparat, cu lacrimi in ochi. Mama va ramane asa pentru totdeauna... Daca nu o ucidea cineva, desigur.
Deja aveam in minte ganduri de ucidere a familiei mele. In frunte cu tarfa aia ordinara de Luminor. Plus ca nenorocitul isi batuse joc de mine si de Shin.
M-am apropiat incet de Anubis, tinandu-mi cu mana lantisorul de la mama iubitului meu si l-am privit cu lacrimi in ochi pe barbatul caruia ii spusesem '' tata ''. M-a privit aspru, apoi a zis:
- Sa-ti fie rusine de sentimentele pe care le nutresti fata de acel vanator si de ceea ce ai facut cu el!
- Sa-ti fie rusine de copilul pe care l-ai crescut si m-a violat cu o placere sadica, i-am replicat stergandu-mi o lacrima din coltul ochiului. Isi daduse si el seama ca nu mint.
S-a uitat sever la mine, apoi m-a luat in brate, fara sa spuna nimic. Rahat in ploaie! N-am nevoie de imbratisarile lui! Va muri in curand, voi avea grija sa se intample asta!
- Luminor! l-am auzit strigand cu vocea tunatoare pe Anubis. M-am uitat in acea directie si mi-am vazut fratele - hoitul de animal care se numea frate prin alianta sau mortii masii - apropiindu-se. In ochii sai se citea teama.
'' Da, tarfa, teme-te! '', mi-am spus cu lacrimi in ochi. M-a privit cu ura, apoi tata il lua de gat si il duse in aceeasi celula cu Yu si Shin, unde era de fapt camera de tortura.
Iubitul meu ne privi uimiti pe toti trei cum intrasem acolo, apoi cateva garzi. M-am dus la Yu si l-am sarutat pe frunte, insa indepartandu-ma repede, apoi catre Shin. L-am mangaiat incet si a scancit. Era plin de vanatai si de sange. Tata mi-a facut semn sa nu ii dezleg, insa m-am dus langa Yu si l-am sarutat pe frunte, fara sa imi pese de Anubis, care, intre timp, il legase pe Luminor. I-a ordonat sa isi scoata jucaria afara, apoi a luat o sabie si a potrivit-o in acel loc.
'' Razbunare, dulce razbunare! '', mi-am spus in minte in timp ce il mangaiam pe Yu pe par. Priveam toti trei la ceea ce se intampla: Luminor plangea cu lacrimi de crocodil, in timp ce tata se pregatea sa i-o taie. Peste cateva momente ridica sabia, apoi o lasa cu rapiditate in jos, taindu-i organul fratelui meu. Se auzi un urlet puternic, apoi fratele meu plangandu-si de mila, timp in care tata ma privea cu tristete.
S-a uitat apoi la Luminor si i-a ordonat sa se intoarca cu spatele, moment in care tata a bagat sabia in... locul acela, incepand sa o miste inainte si inapoi. Am vazut sangele cum a inceput sa ii curga sange, iar el izbucni in plans din cauza durerii. Mi-am lasat capul in scurbura gatului lui Yu, incepand si eu sa plang, dar nu de mila, ci de durerea pe care o simtisem atunci...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 26-03-2011, 02:41 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.186 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.821 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.390 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)