Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#36
Capitolul 17


Cand am deschis ochii, l-am auzit pe Romeo cum vorbea cu cineva. Ma ridic din pat si apoi gem de durere, ca ma dureau toti muschi din corp. Acest lucru ma facu sa scot un icnet de durere. Usa camerei mele fusese data in pereti si pe ea intra mama - dupa atatia ani o vad in carne si oase - urmata de Romeo si atat. Mami ma imbratisa, iar parul ei blond si lung pana la fund, usor invalurit la varfuri, ma imbata cu mirosul lui floral. Ochii ca ai mei, ma cercetau atent, vrand sa vada daca sunt ranit sau vanat dupa ce au scos spiritul ei din corpul meu.
- Ce frumos esti fiul meu, spuse Selene si ma imbratisa strans, iar iubitul tau e o scumpete. Imi pare rau pentru Kiro, dar ai grija de Romeo, ca e un suflet bun si nu merita sa sufere si in plus Kiro ar fi suparat, daca tu ai sta si ai boci dupa el, fara sa te bucuri cu adevarat de viata, imi spuse si ma pupa pe frunte, protector, apoi pe brunetul meu pe obraz.
Ma uit la ea si vad ca purta o rochie de catifea, lunga, neagra cu modele de un rosu-sangeriu, foarte frumoase. Rochia semana cu cele ale printeselor din Evul Mediu. Pe cap vad o coronita din aur, foarte delicata, cu un rubin incrustat in ea. Era de asteptat sa se imbrace asa, mai ales ca e regina Iadului. Shin intra peste noi si o anunta pe mami, ca transportul spre Iad e gata. O privesc cu tristete, dar ea, imi zambi si scoase din manicile lungi ale rochiei doua lantisoare din aur, cu un rubin in forma de lacrima. Imi puse unul dintre lantioare pe frunte, dandu-mi seama ca era o bentita, iar celalalt lantisor il puse la gatul iubitului meu. Imi spuse, ca eu sunt printul Iadului, la fel ca si fratemiu, iar Romeo e consortul meu.
Cand am auzit de consort, m-am inrosit pana in varful urechilor, dar nu eram singurul care s-a inrosit la fata. Selene mai ma pupa o data pe frunte, apoi pe obraz pe dhampir si iesi afara din camera. Oftez putin intristat, apoi imi sterg o lacrima, ce invie la coada ochiului. Simt cum sunt imbratisat si ma las purtat de val, cautandu-i buzele apetisante. Le-am gasit rapid si am inceput sa le gust cu lacomie, muscandu-le usor, parca mancam cea mai dulce si buna ciocolata de pe planeta. Ii simt degetele sale, cum au inceput sa ma atinga usor pe trup, dar cu oare care retinere.
- Lasa-te purtat de val, Romeo si traieste clipa si bucarate de ea, ii soptesc, privindu-l gales in ochi.
Incepu sa ma sarute pe gat si scot un icnet mic de durere, cand colti sai, imi patrunsera pielea. In timp ce bea sange, ma mangaia pe abdomen, iar eu il masam fundul ala bombat si sexy.
Dupa ce se satura de sange, imi linse cele doua orifici, apoi incepu sa ma sarute pe gat. Am scapat repede de haine si brunetul incepu sa imi frece barbatia cu mana si cand vru sa ma traga deasupra lui, i-am spus ca e timpul sa fie si el dominantul. Ramase mut de uimire, cea ce ma facu sa chicotesc usor. Brunetul incepu sa ma sarute pe piept, in timp ce imi intarea sfarcurile cu degetele sale. Cobori cu sarutarile tot mai jos si scap un geamat de placere, cand imi saruta capul penisului, apoi isi trecu limba peste el. Incepu sa mi-l suga putin, apoi isi trecu limba peste toata lungimea barbatiei mele, in timp ce se juca cu "nucile"mele. Am inceput sa gem de placere, datorita priceperi baiatului de a face blowjob.
- Ahhh... Romeo..., soptesc numele sau, cand ma patrunse cu doua degete si incepu sa le miste usor.
Nu trecu mult si ma patrunse cu barbatia lui, facandu-ma sa imi arcuiesc spate si sa icnesc de durere. O avea mare si se putea mandri cu ea. Incepu sa faca miscari de du-te-vino. Am scos cateva scantece de durere, pana m-am obisnuit cu marimea, apoi au urmat gemetele de placere absoluta. Era asa de bine in bratele sale, incat nu as mai vrea sa plec de langa dhampir, nici in cavou sau pe bucati. Am reusit si am inceput sa iubesc din nou, cu aceeasi intensitate cum am iubit prima oara, pe Kiro. Buzele sale, imi mai dadeau saruturi, pentru a intrerupe gemetele, dar pana la urma, cazu si el prada lor. Peste trupurile noastre se asternu un strat fin de transpiratie, lipicioasa si stralucitoare, iar in peretii camerei noastre se spargeau gemetele de extaz, scoase de noi. Romeo ma patrunse dur, gemand adanc si eliberandu-se, dar si eu m-am eliberat in acelasi timp cu el. Isi lasa capul pe pieptul meu, in timp ce incercam sa imi potolesc respiratia.
- Yu, acum ca esti print si mama ta are corp din nou, te duci in Iad alaturi de familia ta? Ma intreba tanarul, in timp ce facea cercuri in palma mea.
- Nu, nu plec fara tine si in plus, parinti mei ma lasa sa fac ce vreau, ii raspund calm si ma intorc spre el, cand se dadu jos de pe mine. Romeo, vreau sa sti ca te iubiesc si indiferent de ce se va intampla, te voi iubi mereu si iti multumesc, ca m-ai facut sa traiesc si sa iubiesc din nou, ii marturisesc, apoi il sarut apasat si pasional pe buze, in timp ce varsam lacrimi de fericire, ca i-am spus sentimentele mele pentru el.
Romeo, parca era universul meu... soarele meu... drogul meu...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Nywa - 16-03-2011, 04:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.186 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.821 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.390 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)