Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#18
Tot intrebarea pe care si-o pune si Bomeo, mi-o pun si eu.

''...de ce Yu vroia sa revina in Venetia daca amintirile alaturi de Kiro il chinuiau asa de tare... ''

In mod cert se gandeste la ceva (de fapt voi va ganditi la ceva) care ne va taia respiratia.
Dar, pana sa ajungem acolo... S-AU SARUTAT, acum pe bune. Si Yu a spus fara sentimente. Vezi sa nu. Poate nu o avea acum sentimente fata de Romeo, dar se vor indragosti incetul cu incetul. Romeo a ramas uimit cand a vazut amintirile lui Yu si ce facea acesta cu Kiro. Nu stiu daca imi amintesc bine, dar una din voi a scris intr-un capitol ca frati'su era homo sau bi, si ca nu-l lasa in pace. Asa ca, nu ar trebui sa i se para chiar asa de ciudat, relatiile pe care le-a avut Yu cu altcineva de acelasi sex.
Bine, va pwp dulce pe amandoua si deabia astept urmatoarele capitole.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de n{iK}a aMmA - 02-02-2011, 07:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.186 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.821 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.390 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)