Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

Wow...clar Usui Takumi!Nu imi place de Kei deloc,adica caracterul lui e simpatic,dar nu imi place de el pur si simplu.Usui e puternic si bun,inteligent,ager,dragut foc.Stie cum sa faca ca sa o cucereasca pe Misaki,nu renunta niciodata la ceva.Nu ezita sa se puna in pericol pentru prieteenii sai si ii apara.Este amuzant si este un bun sahist.Deci Usui este cel mai tare!

Next : Starish sau Quartet Night? *trupe din Uta no prince-sama*
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Starish fiindca e prima trecuta, oricum sunt sigur ca ambele trupe sunt la fel de mediocre.

Muzica romaneasca sau cea "straina", pe care o preferati, de ce?

Daca are cineva o parere mai documentata la intrebare userului de sus go ahead. :]
"You got no business questioning a thang"


[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Black Veil Brides normal! Si cei de la Green Day sunt geniali dar BVB e trupa mea de suflet 029 . Ador toatel trupele de genul 8. Three Days Grace, Of Mice & Men, Falling in reverse, We are the fallen, Pierce the Veil, Bring me the horizon, Hopes Die last, Asking Alexandria etc.

Next: Horror sau S.F. ?
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

Horror. Pentru ca pur si simplu nu imi place SF.

@Mikky, ai facut-o intentionat pe aia cu Green Day si Black Veil Brides, nu? *tinand cont ca stii de imensa mea cearta cu ala* Te tin eu minte.

Next: Napolitane sau eugenii?
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

Napolitane,cred.Imi plac si eugeniile dar aleg napolitanele,au cu totul si cu totul alt farmec.Ma duc cu gandul la Napoleon 24 .P.S: Si nu am facut intentionat...apropo eram sigura ca vei spune asta,puteam sa pariez.Eram doar curioasa sa vad cine este ales.

Next: Hmm...Balanta sau Berbec? *nu stiu ce altceva sa mai pun*
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Ahaha, berbec! Pentru ca suntem incapatanati, pasionati, impulsivi, iubitori, energici si nu in toate mintile. Si pentru ca, why not, mi-e tare draga zodia mea. Balante nu prea cunosc si nu am avut niciodata ocazia sa ma interesez mai mult de asa-zisele caracteristici alea zodiei.

Mmm...mare sau munte?
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Hmm... Mare.
Mare pentru ca imi place apa, si nu am mai fost de mult timp. Si la munte e ok, mai ales dimineata cand e ceata, dar numai pesajul, pentru ca nu m-as mai urca pe un munte decat daca sunt sigura ca nu sunt ursi. In schimbla mare (chiar daca nu stiu sa inot), e mult mai amuzat, dimineata in zori peisajul si sentimentul sunt sublime. Deci marea.

Next:
Cu par facial sau fara? (pentru fete: cum va plac baietii, pentru baieti: cum il poarta)
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

Dintre vanilie si ciocolata aleg..ciocolata,fiindca e mult mai buna 4.Mai ales ca sunt atlet si imi dau seama ca ciocolata e mai buna fiindca iti da energie dar e si gustoasa o>O

Next:Masina sau bicicleta?
Eu aleg bicicleta...dar problema e ca in Romania nu sunt piste si stiu si din ce cauza,ca sa-si ia oamenii masini,si trebuie sa plateasca,impozite,benzina,rovineta etc. Plus ca bicicleta iti aduce beneficii:iti lucreaza unele grupe de muschi,iar in acelasi timp e si sanatos.Sper ca v-a motivat "discursul" acesta 3
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)