Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#64
Multumim pt commz, our sweetheartz hug:X
Now... Next:

Capitolul 26


Sanie, sanie si iar sanie. Cred ca ne-am dat cu sania de cateva zeci de ori, aproape pana pe inserate, pana s-a hotarat Yu sa ma duca in casa, mai mult cu japca. A inceput sa ma tarasca cu saniuta pana la cabana, iar eu, in spatele lui, ma holbam la fundul sau apetisant, vrand sa il ciupesc, insa eram prea departe.
M-a dus in casa si m-a trimis sa ma schimb, fiindca eram ud pana la piele, dupa care am coborat jos, ademenit de un miros magnific ce imi facea o pofta de l-as fi putut manca si pe iubitul meu. L-am sarutat usor cand am ajuns, dupa care mi-am atintit privirile asupra deliciosul tort care era in preparare.
Mi-a dat cu ciocolata pe buze, apoi a inceput sa o linga de acolo, dupa care am inceput sa ne sarutam ca doi zapaciti. Am rupt intr-un final sarutul, fiindca mi se facuse foame, iar parfumul lui Yu, precum si ciocolata, imi faceau o pofta nemaipomenita.
Cand in sfarsit tortul, am plecat cu sucuri in casa si platoul cu delicatesa, dupa care s-a asezat intre coapsele mele, incepand sa manance cu pofta din tort. I-am urmat exemplul, iar dupa ce a dat drumul filmului, am inceput sa ne uitam curiosi amandoi, desi el il mai vazuse.
Am vazut doua filme unul dupa altul, in timp ce Yu imi povestea cand visase el ca domnul Kruger ii exploata temerile si pana la urma tot el l-a ucis pe personajul din film in visul sau. A inceput pe parcursul filmului sa ma sarute lung pe buze si din ce in ce mai tandru, pana la urma, aproape de sfarsit, am adormit in bratele sale.

M-am trezit spre dimineata, cand inca nu se luminase afara. Yu statea langa mine in pat, trupul sau fiind lipit de trupul meu. Isi tinea gura deschisa, iar coltisorii i se aratau mandrii. I-am atins cu degetul, intepandu-ma si lasand o picatura sa ii pice pe limba, dupa care mi-am lins usor rana. Isi deschise ochii sticlosi si isi retrase coltii, dupa care mainile ii coborara pe spatele meu si ma dezmierdara usor. Imi lipesc buzele de buzele sale, dupa care spun :
- Ce facem astazi ?
- E ora sapte, spuse vampirul somnoros. Vedem cand se va lumina !
- Patinam ! spun incet lipindu-mi fruntea de a sa, apoi frecandu-mi nasucul de al sau. Mi-am inchis apoi ochii, cuibarindu-ma la pieptul sau. M-a sarutat in crestetul capului, dupa care am adormit din nou.

Dupa inca trei ore, l-am simtit pe Yu ridicandu-se de langa mine. Am scancit usor. Nu voiam pentru nimic in lume sa plece. L-am prins de mana si s-a asezat inapoi langa mine, dupa care m-am ridicat si eu in sezut. S-a asezat in spatele meu si m-a lins pe gat in asa fel incat imi dadu fiori, dupa care m-am uitat pe fereastra si am vazut cum fulgisorii cadeau usor pe stratul deja urias de zapada.
- Yu, am soptit usor, ninge ! Ningee! Am repetat sarind de gatul sau. Mi-am lipit buzele de ale sale, iar el si le-a intredeschis automat, lasandu-mi limbuta sa i se strecoare in gura si incepand un sarut pasional. Dupa cateva minute bune in care simteam ca ma voi sufoca daca nu rup sarutul, m-a muscat usor de buza de jos, dupa care m-a sarutat si a spus :
- Imbraca-te ! Mergem sa patinam !
L-am sarutat usor pe buze, dupa care am iesit din camera, indreptandu-ma spre baie. M-a prins din urma, punandu-si man dreapta pe umarul meu si impingandu-mi capul spre el. Mi-a lins buzele, dupa care m-a impins bland in baie si am intrat amandoi in dus.
Dupa vreo douazeci de minute de tandrete, am iesit din dus, revigorati amandoi. Ne-am imbracat rapid, dupa care Yu m-a luat in brate si am iesit impreuna afara, indreptandu-ne spre lacul putin indepartat de cabana.
Am ajuns curand, in fata noastra intinzandu-se o balta inghetata bocna. Soarele stralucea bland pe cerul cenusiu, iar intinderea de un alb imaculat iti dadea impresia ca te aflii in Paradis. Vampirul se intorcea si ma saruta din cand in cand, mangaindu-ma din cand in cand pentru a nu ingheta, insa eu nu simteam frigul, ci doar fericire, o fericire care ma facea sa zburd precum un copil.
In timp ce eu m-am asezat pe o buturuga, chitaristul a pasit pe lac, incepand sa se invarta pe gheata. La un moment dat am auzit ceva crapandu-se, dupa care gheata s-a spart si Yu a cazut in apa. Am pasit repede pe gheata, speriat, si m-am apropiat de gaura facuta de vampir in ea, insa era subtire, asa ca am ramas putin mai departe de margine, de frica sa nu am aceeasi soarta ca el. Cateva lacrimi au inceput sa mi se scurga pe fata, in timp ce trupul incepuse sa imi tremure si buzele sa ii sopteasca numele.
Am simtit gheata vibrand sub mine, dupa care am fost proiectat intr-un troian de zapada. Oglinda inghetata de pe lac exploda, provocand ecou in jurul nostru, dupa care Yu iesi ud pana la piele la mal. Am alergat la el si i-am sarit in brate, in ciuda faptului ca era leoarca. Mi-am lipit buzele de ale sale, gandindu-ma ca daca e ud asa o sa ramanem.
- Yu, hai la cabana, nu vreau sa intri in hipotermie, iubitu` ! am spus pe un ton ingrijorat si am inceput sa il trag dupa mine prin troienele de zapada.
A inceput sa rada e mine, m-a sarutat pe buze, savurandu-le parca, dupa care a spus cu voce de copil :
- Iubilea mea, vampilii nu se imbolnavesc ! Si nici nu pot fi otraviti ! continua cu voce serioasa de data asta.
In ciuda faptului ca se impotrivea, l-am tras cu greu spre cabana, fiindca ar fi inceput sa prinda turturi la nasuc. Am intrat amandoi la caldurica si mi-am dat geaca jos, insa l-am vazut pe Yu ca se aseaza pe fotoliu si se uita la mine.
- Am ceva pe fata ? intreb zambind. De ce nu te dezbraci ?
- Dar tu ce treaba ai ? ma intreba cu un zambet pervers pe chip, lasandu-ma sa citesc ce are de gand cu mine. M-am apropiat de el si i-am desfacut geaca, tragand-o jos dupa el, dupa care plovarul si am inceput sa il desfac la pantaloni, zambind larg. Cand l-am lasat doar in boxeri, s-a descaltat singur, dupa care a spus :
- Si astia sunt uzi !
L-am privit fix in ochi, rusinandu-ma, dupa care i-am dat si boxerii jos, lasandu-l gol in fata mea. S-a asezat la loc pe fotoliu, incalzindu-se la foc. Nu m-am putut abtine si m-am urcat deasupra lui, incolacindu-mi picioarele in jurul taliei sale. Am inceput sa il sarut jucaus pe gat si sa il mangai pe abdomen, mana coborandu-mi din ce in ce mai jos. I-am simtit organul intarindu-se si mi-a zambit, dupa care am intrebat curios, inca deasupra lui :
- Iubitule, tu simti gustul mancarii ?
- Nu, mi-a spus incepand sa ma sarute din ce in ce mai tandru si mai lung.
Avea sa fie o noapte lunga …
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 01-04-2011, 06:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.234 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.429 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.696 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)