Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#56
Si mie mi se pare ciudat..cum ca. Yu nu stie cum a devenit..bineinteles ca stie..doar ca nu vrea sa spuna, sau vrea sa uite. Ahhh friscaaaa..si ce pervers este Yu...i-a bagat print toate coltisoarele posibila friscaa.. si eu una sunt inebunica dupa frisca a fost atat de dulce, totusi au facut acum cateva ore..si acum din nou...asta vrea sa insemne ca o vor face mai des de acum in colo nu? Sa speram ca da..un capitol minunat..ca si celelalte de asemenea..dar hanii meu Gabitsuc... ai ceva cu "capoatele" *doua puncte D * am observat ca atunci cand fine vorba de baie sau ceva de genu mereu spui ceva de capoate... iar Manu spune Halat...ouf! bine..aici vroiam sa par amuzanta..dar eu nu cred ca stiu sa par amuzanta..sa revin la fic..ma bucur foarte mult ca se iubesc, micutul Darin era gelos..mi-a placut cand se intreba atunci de patul cu apa a Hamei... Darin ..& Yi...ahhh ce lucruri imi trec mie prin cap acum... deci dragele mele punet-va pe treaba..astept nextul..
Ja. Ne!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Turta Dulce - 19-03-2011, 06:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.225 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.415 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.668 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)