Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestiutele lui Lizzu'

#2
În mare parte arată bine. Ai nişte lucrări, de fapt o lucrare, prima, care are o combinaţie de culori, ăăă, cam urâtă. Şi faptul că ai închis sigul în stânga îl strică mai mult. Ar fi arătat mai bine să dai tot sigul cu burn tool, parcă aşa se numea. Al doilea, huh, e foooarte deschis. Prea decolorat, cam ca primul. Încearcă să îl pui se soft light. La celălalt se observă o oarecare evoluţie. Îmi plac mult culorile şi cum e poziţonat personajul. Mergea un border. 39 La al patrulea nu îmi place textul şi e prea simplu. Culorile sunt frumoase. Al cincilea e prea încărcat şi ar fi trebuit să mai stergi din efecte de pe stock. Textul e poziţionat aiurea. Ultimul e cel mai reuşit. Tot ce nu îmi place e cum arată în stânga. Trebuia să fie tot negru ca să arate bine.
Avatare: primul e singurul la care nu comentez. La al doilea nu îmi place textul, la al treilea ai încărcat stockul prea mult şi al patrulea e doar un crop din sig.
Baftă! [:
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Răspunsuri în acest subiect
Chestiutele lui Lizzu' - de HappyGirl. - 20-11-2010, 06:18 PM
RE: Chestiutele lui Lizzu' - de Aggie - 21-11-2010, 11:11 AM
RE: Chestiutele lui Lizzu' - de HappyGirl. - 23-11-2010, 11:43 PM
RE: Chestiutele lui Lizzu' - de HappyGirl. - 26-11-2010, 08:09 PM
RE: Chestiutele lui Lizzu' - de HappyGirl. - 21-03-2011, 12:03 AM
RE: Chestiutele lui Lizzu' - de HappyGirl. - 08-10-2011, 10:04 PM
RE: Chestiutele lui Lizzu' - de Daria - 08-10-2011, 10:52 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)