Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica

#29
Matematică! 15
Am luat 8, 25. Ei, drăcie :-l! Şi ştiu sigur că meritam mai mult. Am făcut de două ori calculul cu baremul în faţă şi îmi ieşea un 9. -.- Şi aici sincer nu-mi pot da seama unde mi-au scăzut. Dacă nu cumva trebuia să rezolv primul punct de la prima problemă, subiectul trei prin teorema lui Pitagora. Eh! Eu am făcut că e diagonala pătratului .-. şi totuşi mi-a dat! Scria undeva că nu contează cum faci, contează ca metoda să fie corectă şi rezultatul la fel, nu? xD Se pare că sunt şi profesori care nu au ţinut cont. 106
Azi, la şcoală, am rezolvat cu profu' de mate toată evaluarea şi el a zis că meritam un 8, 80 sau 8, 90. Şi când i-am zis cât am luat îi venea să corecteze el lucrarea încă o dată xD! Spusese ceva de genu: " Ai luat mai mult la mate! Mă iubeşti mai mult pe mine, nu? " 21))
Adevărul e că o să-mi fie dor de el şi da, în ultimul timp mă înclin spre mate şi nu spre română. -.-
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica - de SnowFlake. - 27-06-2011, 07:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana Ke$ha 52 35.569 14-07-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: `Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)