Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica

#28
@Kashim: Tu mereu esti contra cuiva 21

Si eu am dat examenul b-). Am terminat imediat subiectul 1 si 2. Au fost foarteeee usoare O_O Nu am avut probleme, adica din prima mi-a iesit calculul corect. La subiectul trei a fost mai mult de munca in sensul ca trebuia sa fi foarte atent si sa te gandesti cum trebuie sa faci, ce demonstratii bla blauri. Eu parca am avut mai mult de lucru la 1, la c) :]] Cu distanta la un plan. Mi-a fost cam greu pana mi-am dat seama cum trebuie sa fac. Eh, mintea mea functioneaza mai greu ca a altora .__.

Aia cu albina mi-a placut, desi am cam injurat faptura :]] Nu putea sta in floarea ei O__O La punctul a) era mai mult de munca, in sensul ca trebuia sa notezi cu ceva mijlocul laturii CD si gaseai acolo un triunghi dreptunghic si rezolvai apoi MD-ul cu teorema lui pitagora. Mi-a luat vreo zece minute sa-mi dau seama :]]]

La cei cu olimpiada le-a dat mult, mult mai usor O__O Dar era de asteptat sa ne dea noua mai greu, deoarece acelor copii le-a dat mai greu la romana si noua mai usor :]]


Eu stiu ca nu am gresit nimic, toate calculele au fost corecte. Acum depinde la subiecul 3 la explicatii, demonstratii...nu stiu daca am facut perfect. Sper sa iau nota mare o__o

Succes tuturor la note mari hug
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica - de βεκi - 22-06-2011, 05:48 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana Ke$ha 52 35.569 14-07-2011, 09:28 PM
Ultimul răspuns: `Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)