Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana

#40
(23-06-2011, 12:15 AM)Purpleberry A scris: @ Beki: Yep, latina sucks. Nici nu-i vad rostul. Plus ca am invatat doar niste reguli tampite la gramatica (pe care oricum le-am uitat21). In plus, am avut-o ca profa intr-a VIII-a pe teroarea scolii X_x. Tipa chiar e horror: pune numai note mici, o plouat cu 6 si 7 tot anu'. Teza la latina din liceu cred ca printre singurele motive pentru care nu ma duc la filo.

Revenind 21.
Beki, ma bucur ca am gasit in sfarsit pe cineva care a scris ca mine! hug. Si eu tot de enumeratie am zis, am bagat pe acolo "caracterul fabulos al copacului" sau ceva in genu'. Colega mea de banca a scris ca "pomul il alege pe eroul care va urca in el". Hm... cam ciudat, nu? XD.
Anyway, din cate ai zis cred ca o sa iei o nota buna. Bafta hug!

eu am spus de tanarul neintitiat care trebuie sa refasca ordinea si sa salveze situatia *lol zici ca-i politist*,de structurile specifice basmului ,,a fost odata'', de imparatul care isi da drept trofeu fetele and stuff si am explicat pe acolo.
Iar la descriere am descris livada bunicilor....o livada cam exagerata putin dar e viziunea mea.

La treaba cu liceele s-a complicat buba,pentru ca sunt buna la info si praf la mate si nu stiu ce sa aleg.Ma gandeam sa pun mai intai liceele unde as vrea sa intru dar nu am medie,apoi cele unde am medie si sunt accesibile si le pun toate profilele, apoi liceele cu filo,stiinte ale naturii and stuff,apoi licee mai slabe cu mate-info,apoi cele economice si clar nu pun PONI!
[Imagine: wqymg0.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de anime_addicted - 22-06-2011, 07:29 PM
RE: Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Limba si Literatura Romana - de deeaH2elen - 23-06-2011, 09:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evaluare nationala (cls. a 8-a) - Matematica Ke$ha 32 19.617 30-07-2011, 02:43 PM
Ultimul răspuns: mellolo
  Bacalaureat - Limba & Literatura Romana Ke$ha 0 3.681 11-11-2010, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)