Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] I just wanna love you!

***

-Si ce ai de gand sa faci?
Roberts isi aprise un alt trabuc, apoi se lasa pe spatarul scaunului. Ochii sai caprui il cercetau cu atentie pe Jesse. Trase adanc fumul in plamani, apoi il lasa sa se imprastie in incapere.
-Nimic. Jesse ofta. O sa fiu atent si o sa incerc sa gasesc dovezi impotriva lui. In rest nu pot sa fac decat sa astept. Se ridica de pe scaun si incepu sa se plimbe prin biroul incapator incercand sa-si puna ordine in ganduri.
-Nu-mi place deloc chestia asta, Jesse.
-Stiu. Nici mie, dar chiar nu am ce sa fac. Jesse se opri in dreptul usii de sticla si privi aglomeratia din incaperea vecina, aducandu-si aminte de zilele cand si el tot acolo lucra. Ii era dor de acele zile.
-Blake stie?
Jesse tresari cand ii auzi numele si se reintoarse cu fata spre Ian.
-Nu, nu i-am spus nimic, recunoscu el cu jumatate de gura. Nu vreau sa se ingrijoreze.
-Nu te schimbi niciodata. Nu trebuie sa duci singur povara asta. Daca lucrurile vor merge atat de prost pe cat te astepti tu, o sa ai nevoie de tot sprijinul din lume. Roberts mai trase un fum din trabuc pe care il pastra o vreme in plamani. Scruma, apoi aseza trabucul in scrumiera. Nu mai esti singur, Jesse, continua el pe un ton de repros. Acum ai pe cineva alturi de tine.
-Tocmai de aceea. Nu vreau sa fie implicat. Il iubesc, Ian. Intelegi? Nu vreau sa-i creez neplaceri. Jesse isi sprijini capul de sticla rece incercand pentru a mia oara sa gaseasca o modalitate de a iesi din incurcatura asta.
Roberts zambi.
-Ma bucur sa te aud vorbind atat de deschis, Jesse. Se ridca de la birou si veni spre tanarul ce inca statea rezemat si il batu pe umeri prieteneste. Ai incredere in tine si in el, Jesse. Impreuna veti putea rezolva orice.
-Merci pentru sfat, sefu', dar inca nu prea stiu cum e sa lucrez impreuna cu cineva la asa ceva.
-Vei invata cu timpul, il asigura Roberts. Trebuie doar sa-ti dai o sansa.
-O sa incerc...

Jesse stia ca Roberts are dreptate. Ar fi trebuit sa-i spuna lui Blake, insa ceva il oprea. Cauzase multe necazuri in trecut, nu mai vroia sa mai adauge cateva pe lista, chiar daca de data asta nu era tocmai vina lui. La dracu', gandi enervat. Nu vroia decat sa uite trecutul si sa fie fericit alaturi de el. De ce era asa de greu? De ce trebuiau sa existe persoane care nu faceau decat sa-i ingreuneze viata?
Niciodata nu cautase necazurile cu lumanarea, ci din contra: incercase sa le evite pe cat posibil, dar ele se tineau lant de el, indiferent ce facea. Inainte intelegea. Natura slujbei lui era destul de riscanta asa ca se astepta la necazuri, dar acum?! Acum nu ar fi trebuit sa fie asa solicitant. Da, nu era deloc usor sa fi in fruntea unei corporatii atat de mare precum Newcrest, dar niciodata nu se asteptase sa fie aruncat direct intr-o chestie ce implica frauda si contrabanda cu droguri.
Tot drumul pana la apartamentul pe care il impartea cu Blake nu facuse altceva decat sa se gandeasca la asta. Acum era unul din acele momente cand si-ar fi dorit sa dispara si sa uite de toate grijile ce il incercau. Se saturase...
Imediat ce ajunse, isi parca masina si urca cu liftul cele cinci etaje, mintea zburndu-i numai la o baie lunga si un somn bun in bratele lui Blake.
Cel putin la asta se gandea inainte de a deschide usa apartamentului. Totusi, toate gandurile ii fusesera sterse cand femeia blonda ii sari practic in brate. Jesse se dezechilibra un pic, inainte de a se redresa si de a zambi. Unele lucruri nu se schimbau niciodata.
-Hanah, nu stiam ca ai venit in vizita. O stranse la randul sau in brate pe femeia mai in varsta ce statea agatata de el.
-Surpriza! Si nu am venit singura. L-am adus si pe Hank.
Jesse isi plimba privirea prin camera, vazandu-i intr-un final pe Blake si pe Hank ce pareau cufundati intr-o discutie aprinsa.
Hank il zari si se incrunta.
-Hanah, pentru numele lui Dumnezeu, il sufoci pe bietul baiat. Lasa-l sa respire un pic.
Femeia se bosumfla pentru cateva momente, dar isi asculta sotul.
-Imi era dor de el. Nu am apucat sa ne vedem prea des in ultima vreme.
-Alaska e departe, ii raspunse Jesse.
-Poate ar trebui sa ne cumparam un apartament pe aici prin apropiere ca sa fim mai aproape de voi. Viata ar fi mult mai distractiva asa.
Jesse prinse privirea chinuita a lui Blake si abia se abtinu sa nu izbucneasca in ras. Din cate isi dadea seama, nu parea prea incantat de idea de a petrece atat de mult timp in compania parintilor sai.
Jesse isi dezbraca sacoul si-si largi cravata cu care se spanzurase toata ziua, apoi se indrepta spre canapelele unde stateau ceilalti doi barbati. Dadu mana cu Hank si se aseza langa Blake, care imediat ce prinse ocazia il saruta usor pe buze. Ca de obicei, Jesse se inrosi. Stia ca parintii lui Blake nu mai au nicio treaba cu relatia lor, insa nu vroia sa treaca peste o limita. O limita de care Blake nu parea a tine cont.
-Mi-a fost dor de tine, ii sopti la ureche, inainte de a-i musca pavilionul. Isi tinea una dintre maini trecuta pe dupa spatele tanarului. Degetele sale lungi incepura sa-i maseze ceafa incercad sa inalture incordarea din muschi. As fi avut atat de multe in plan pentru seara asta, ii sopti din nou. Dar se pare ca va trebui sa asteptam...
-Ma bucur sa vad ca cineva inca se comporta de parca ar fi in luna de miere. Hanah le zambi si se aseza langa sotul ei pe canapeaua cealalta.
-Luna de miere pe naiba, zise Hank. Blake arata de parca acum ar vrea sa...
-Hank, sa nu indraznesti sa zici ...! il ameninta Hanah pe un ton hotarat.
-Sa zic ce? Nu vroiam sa zic decat ca Blake...
-Exact! Nu trebuie sa zici ce vroiai sa zici!
-Si de ce mama naibii nu? Macar sti ce vroiam sa zic? intreba barbatul enervat. Isi incrutisa mainile pe piept si astepta raspunsul sotiei sale.
-Hank Thorton, crezi ca dupa 28 de ani de casnicie nu stiu ce-ti poate capul?
Hank bombani ceva, Blake ofta, iar Jesse privi oarecum resemnat de la unul la altul. Se obisnuise cu astfel de scene. Scene care in mare parte erau provocate de Blake.
-Deci, cum se face ca sunteti aici? Concediu sau munca?
-Munca, raspunse Hank.
-Concediu, zise Hanah.
Se uitara unul la altul, pufnira in acelasi timp, apoi isi concentrara atentia pe altceva.
Blake il privi pe Jesse, apoi ridica din umeri, dandu-i de inteles ca habar n-are ce se petrece acolo.
Amandoi puteau simti tensiune din camera, insa niciunul nu stia care este cauza ei. Nu era ceva nou ca Hank si Hanah sa se certe, dar de data asta ceva era diferit.
-Va este foame? intreba intr-un final Jesse. As putea sa fac repede ceva de mancare.
-O sa te ajut si eu, se oferi Hanah zambitoare, ridicandu-se de pe canapea.
-Draga mea, mai bine nu. Sti, banuiesc ca toti vrem sa mancam in seara asta.
-Ce naiba vrei sa spui cu chestia asta, Hank Thorton? Femeia isi puse mainile in solduri si-si privi amenintator barbatul.
-Cred ca vrea sa spuna ca Jesse ar termina mai repede mancarea, incerca Blake sa o impace, chiar daca in adancul sau era perfect de acord cu tatal lui. Mama sa nu era tocmai o experta in bucatarie. Daca intra acolo cine stie ce dezastru facea. Iar acum, nu avea nici timp, nici chef sa repare un dezastru. Avusese o zi mult prea grea la spital. 2 operatii programate, si inca 10 consultatii, apoi doua ore petrecute la urgente pentru ca spitalul ducea lipsa de personal. Ultimul lucru pe care si-l dorise era sa petreaca o seara in familie. Cand deschise usa si ii vazu in prag, isi dadu vreo doi pumni mentali pentru ca avusese proasta inspiratie de a raspunde. Mai bine se facea ca nu aude si ii lasa sa plece naibii de unde venisera.
-Aici au dreptate, Hanah, dar poti sa ma ajuti la salata, daca vrei, interveni Jesse cand vazu ca femeia mai avea un pic si isi strangea atat sotul cat si fiul de gat.
-Cum sa nu te ajut. Sti ca-mi place sa stau in bucatarie. Femeia uita pe moment de suparare si inconjura mica masuta ce se afla in fata celor doua canapele.
-Pacat ca bucatariei nu-i place de tine, bombani Hank cu jumatate de gura, dar tacu imediat ce sotia sa ii arunca o privire incruntata.
-Si ce salata ziceai ca vrei sa faci? il intreba femeia pe Jesse, incercand sa ignore remarca lui Hank.
-De pui. E usor de facut si rapida.
Imediat ce ajunse in bucatarie scoase niste castroane de sticla si ingredientele din frigider si incepu sa-i explice mamei lui Blake cum sa prepare sosul pentru salata. Intre timp el taiase rpede niste bucatele de piept de pui si le praji in ulei de masline impreuna cu putin ceapa si morcov, dupa care adauga niste mirodenii. O ruga pe Hanah sa taie cateva rosii, ardei si castraveti si sa le aseza in cel mai adanc castron, peste care adauga puiul cu ceapa si morcovii. La final adauga maslinele negre si feliile de branza feta, apoi orna totul cu sosul pregatit de Hanah.
Pana ce Jesse pregati o sticla de vin si aranja niste aperitive pe un platou, Hanah puse masa si ii chema pe ceilalti doi barbati ce pareau cufundati intr-o discutie serioase despre Baseball.
Cine decursese in mare parte in liniste si fara evenimente importante. Hank le povesti ce se mai intamplase in Alaska de cand plecasera ei, apoi vorbi un pic despre recesiune, dupa care discutia devie din nou la sport. Hanah ii povesti lui Jesse despre cursurile de auto-aparare la care participa mai nou, despre prietenele ei, noile tendinte in moda si alte mici chestii ce, defapt, nu aveau cine stie ce importanta. Totusi, pe timpul mesei, cei doi soti nu-si adresasera niciun cuvant, iar atmosfera nu se imbunatatise deloc.
Doua ore mai tarziu, dupa ce vasele fusesera spalate si musafirii se aflau in dormitorul lor, Jesse se intoarse spre Blake ce statea in pat pe spate si privea tavanul pierdut in ganduri.
-Mi se pare mie sau ceva nu e tocmai in ordine cu ei?
Blake ofta. Si el avea senzatia ca ii scapa ceva, dar nu stia ce. Parintii lui se comportau ciudat. Bine, tot timpul sa comportasera mai ciudat, dar de data asta exagerau.
-Sincer, nu stiu. Poate e batranetea, zise ridicand din umeri, incercand sa para nepasator.
-Nu sunt chiar atat de batrani.
Cum se numea...? intreba Blake meditativ...criza varstei mijloci...Probabil e ceva de genul asta. Sper doar sa-si rezolve problemele si sa plece de pe capul nostru.
-Nu vorbi asa de parintii tai. Nu sunt chiar atat de rai. Si, in plus nu vad cum ne deranjeaza? Jesse se apropie de Blake, apoi se ridica intr-un cot ca sa-i poata vedea fata mai bine. Nu rezista tentatiei de a-l saruta si, ca e obicei, in momentul in care buzele sale le atingeau pe alea lui, lumea din jur disparea, oboseala era uitata, iar dorinta din el iesea la suprafata. Sarutul ce la inceput se dorise cast, se intensifica in momentul in care Blake il prinse de mana si il trase peste el. Bratul sau puternic ii inconjura spatele, apasandu-l de pieptul sau. Jesse scapa un geamat scurt cand ii simti limba facandu-si loc printre buzele sale intredeschise. Il primi, raspunzandu-i cu aceeasi pasiune ce-i facea sangele sa clocoteasca in vene si inima sa i-o ia la galop.
Isi sprijini mainile de o parte si de alta a capului lui Blake si stranse de cearceaf cand spasmele din partea de jos a corpului se facura simtite.
Blake isi misca mana, coborand cu ea de pe spate in jos pana la una din fese, de care stranse usor.
-Ahh! Jesse se arcui spre el cerand tacit mai mult. Trupul sau se freca de al barbatului intr-un gest mut de capitulare. Isi inchise ochii si se lasa purtat de senzatii. Blake isi duse si cealalta mana pe fesele tanarului si incepu sa le maseze pana ce simti trupul de deasupra sa tremurand.
Isi tinea ochii deschisi. Niciodata nu se satura de imaginea lui Jesse prin in mrejele pasiunii. Indiferent cum o faceau sau unde o faceau, tanarul ii raspundea cu aceeasi dezinvoltura si sinceritate, oferindu-i absolut totul. Pielea lui era atat de sensibila incat se infiora la cea mai mica atingere a sa. Niciodata nu trebuia sa-l stimuleze prea mult, insa ii placea sa o faca. Il excita, il innebunea...
Jesse rupse sarutul, coborand cu buzele pe muchia maxilarului iubitului sau. Aplica o ploaie de saruturi mici, pe masura ce cobora din ce in ce mai jos. Insista mai mult pe zona marului lui Adam, apoi se indrepta spre baza pieptului. Isi trecu limba peste pielea traspirata, bucurandu-se de geamatul adanc a lui Blake care umplu urechile.
Simtise in acelasi timp cum mainile barbatului ii indepartau boxerii. Temperatura in camera crescu cu cateva grade cand ii atinse pielea ce fusese acoperita pana in urma cu cateva momente de materialul subtire de bumbac.
Stranse din dinti cand il simti cautand locul unde stia ca-l va atata cel mai mult. Cand il patrunse cu un deget, trupul i se arcui instantaneu ca un arc ce statea sa se rupa. Se ridica sprijinindu-se in maini si-si trecu picioarele de-o parte si de alta a mijlocului lui Blake, departandu-le putin pentru a-i oferi barbatului mai mult spatiu.
Blake surase cand il vazu pe Jesse cum se chinuie sa nu scoata niciun sunet. Parea atat de concentrat, incat nu rezista tentatiei de a-l tachina un pic. Impinse degetul mai mult in el simtind cum muschii circulari se contracteaza. Il misca putin incercand sa gaseasa prostata. Mai adauga un deget de indata ce locul se largi. Ochii sai urmareau flamanzi toate miscarile tanarului. Inca isi tinea ochii inchisi, iar fruntea ii era scaldata in sudoare. Cand ii atinse prostata Jesse scapa un geamat sonor inainte de a-si duce una din maini la gura.
-Nu face asta. Vreau sa te aud. Blake ii luase mana intr-a sa si ii saruta pe rand degetele.
-Dar vor auzii...
-N-au decat sa auda. E casa noastra. Facem ce vrem.
Zicand acestea il trase pe tanar in jos si ij acoperi gura cu a sa. Ii musca buzele cu neastampar in timp ce degetele sale continuara sa se miste in interiorl lui Jesse mai repede ca inainte.
-Blake..ahh...nu..ahh
Nu mai era in stare sa articuleze un singur cuvant, dar nu-i pasa.
-Asa, lasa-ma sa te aud. Nici n-ai idee cat ma excita vocea ta, ii sopti la ureche inainte de a-i prinde intre dinti pavilionul si de a-l rontai usor.
Mainile lui Jesse coborasera pe corpul barbatului pana ce atinsera elasticul pantalonilor, de care trase cu nerabdare in jos. Ghicind ce vrea sa faca, Blake isi retrase degetele si-l ajuta. In scurt timp pantalonii disparusera. Jesse se freca din nou de el, bucurandu-se de senzatia pe care atingerea celor doua organe i-o dadea. Amandoi erau atat de calzi incat aveai impresia ca ardeau. Si, da, ardeau de dorinta...
-Jesse...Jesse...
Ii rostea numele intr-o rugaminte muta pe care tanarul insa o intelesese. Se ridica putin si il pozitiona la intrare in el, apoi se lasa in jos, strangand din dinti cand simti durerea de la inceput, pe care o ignora ca de fiecare data.
Blake se ridica in fund, sprijinindu-se cu spatele de tablia patului. Ii prise buzele lui Jesse intr-un sarut in timp ce mainile si le duse pe fesele lui, ajutandu-l sa se miste.
Jesse isi stranse picioarele in jurul taliei sale si-si sprijini fata de umarul sau. Isi lasa degetele sa se plimbe prin parul blond si umed de care tragea uneori mai tare cand o zvacnire interioara il facea sa se stranga si mai mult in jurul iubitului sau.
-Esti atat de cald, sopti Blake pierdut. Jesse ii raspunse printr-un geamat.
-Ma faci sa-mi pierd controlul daca imi raspunzi asa, Jesse. Il stranse mai tare in brate, apoi prin miscari il indemna sa se lase pe spate. Jesse il asculta. Se intinse pana ce atinse cu spatele patul. Mainile i se incolacira in el.
Fara sa iasa din el, Blake isi schimba pozitia si se puse in genunchi. Ghicind ce vrea sa faca, Jesse isi ridica trunchiul spre el, oferindu-i mai mult spatiu. Blake zambi, insa zambetul i se trasforma in grisma cand trupul tanarului incepu din nou sa se miste. Gemetele sonore spargeau linistea din incapere si ii umpleau urechile ce nu se mai saturau de ele.
Miscarile sale devenisera mai adanci, mai brutale. De pe frunte ii se prelingeau broboade de transpiratie. Isi tineau ochii doar pe jumatate deschisi. Mainile sale pricepute il trageau pe Jesse spre el, doar spre a-l impinge inapoi dupa cateva secunde.
Incordarea din trup devenea din ce in ce mai suparatoare si mai frustranta. Se pleca spre Jesse, sprijinindu-se cu o mana de pat si ii prinse buzele intredeschise cu alea sale. Cu cealalta mana prinse organul erect ce i se freca e abdomen si il mangaie de la baza pana la varf, insistand pe acesta din urma. Jesse isi deschise larg ochii, facundu-l sa se piarda in albastrul infinit ce acum era tulbure din cauza pasiunii. Imediat ce ce departa putin, reusi sa citeasca pe buzele lui n "te iubesc", apoi ii simti trupul tremurand puternic, strabatut de spasmele placerii. Cand ii rostise numele cu acea voce din care razbatea dorinta, mica lui stapanire de sine se spulbera si isi elibera pasiunea in trupul din bratele sale, apoi se lasa extenuat peste el. Ramasesera imbratisati toata noaptea, abia spre dimineata Blake avand destul de multa putere pentru a rupe legatura care inca ii unea. Cu Jesse inca in bratele sale se rostogali pe spate si adormi aproape imediat.

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] I just wanna love you! - de MiraA - 03-11-2010, 05:23 PM
RE: I just wanna love you! - de yaoi maniac - 03-11-2010, 06:04 PM
RE: I just wanna love you! - de NecroToXyK - 03-11-2010, 06:10 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 04-11-2010, 12:17 AM
RE: I just wanna love you! - de NecroToXyK - 04-11-2010, 12:38 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 12-11-2010, 11:40 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 23-11-2010, 10:56 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 08-12-2010, 10:32 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 16-12-2010, 06:10 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 28-12-2010, 01:07 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 31-12-2010, 04:23 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 03-01-2011, 10:51 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 04-01-2011, 11:07 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 10-01-2011, 12:18 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 10-01-2011, 07:20 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 19-01-2011, 10:23 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 21-01-2011, 11:20 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 21-01-2011, 11:32 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 28-01-2011, 08:36 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 28-01-2011, 09:03 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 02-02-2011, 04:05 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 06-02-2011, 02:36 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 06-02-2011, 10:45 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 10-02-2011, 11:18 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 19-02-2011, 12:09 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 19-02-2011, 12:30 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 24-02-2011, 11:17 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 24-02-2011, 11:23 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 01-03-2011, 10:40 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 06-03-2011, 11:29 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 07-03-2011, 12:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 09-03-2011, 10:46 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 09-03-2011, 11:42 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Sasha. - 14-03-2011, 05:53 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 14-03-2011, 09:25 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Sasha. - 14-03-2011, 09:37 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 15-03-2011, 10:08 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 17-03-2011, 09:52 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Kai - 17-03-2011, 10:27 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 20-03-2011, 11:56 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 22-03-2011, 03:36 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Kai - 22-03-2011, 05:27 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 23-03-2011, 11:07 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 27-03-2011, 03:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 27-03-2011, 07:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 29-03-2011, 08:58 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 29-03-2011, 10:16 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 03-04-2011, 12:04 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 03-04-2011, 10:08 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 10-04-2011, 09:47 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 11-04-2011, 10:08 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Sasha. - 11-04-2011, 08:16 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 17-04-2011, 10:01 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 17-04-2011, 10:13 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 20-04-2011, 10:02 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 20-04-2011, 10:24 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 01-05-2011, 01:45 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 01-05-2011, 12:13 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 07-05-2011, 11:38 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 08-05-2011, 12:02 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 08-05-2011, 09:32 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 14-05-2011, 05:08 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 14-05-2011, 05:38 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 15-05-2011, 10:29 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 18-05-2011, 02:49 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 18-05-2011, 03:07 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 22-05-2011, 09:42 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 23-05-2011, 02:57 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 25-05-2011, 07:15 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 28-05-2011, 10:32 AM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 28-05-2011, 12:57 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 28-05-2011, 10:48 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 30-05-2011, 02:41 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 30-05-2011, 04:44 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 30-05-2011, 05:10 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de MiraA - 02-06-2011, 03:23 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Rain - 02-06-2011, 06:27 PM
RE: I just wanna love you! [yaoi +18] - de Addeh - 06-06-2011, 10:12 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 14-01-2012, 03:25 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 14-01-2012, 03:28 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 22-01-2012, 10:08 PM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 30-01-2012, 10:34 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 31-01-2012, 11:40 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 01-02-2012, 10:13 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 04-02-2012, 01:27 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 07-02-2012, 01:11 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 10-02-2012, 11:05 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 11-02-2012, 12:50 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 13-02-2012, 02:18 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 14-02-2012, 03:01 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 15-02-2012, 01:32 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 15-02-2012, 08:44 PM
RE: I just wanna love you! - de Flash - 17-02-2012, 10:24 PM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 19-02-2012, 12:01 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 19-02-2012, 04:38 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 19-02-2012, 06:42 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 19-02-2012, 07:28 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 24-02-2012, 09:36 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 24-02-2012, 10:09 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 25-02-2012, 12:24 AM
RE: I just wanna love you! - de Flash - 25-02-2012, 02:50 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 25-02-2012, 09:17 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 25-02-2012, 09:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 03-03-2012, 07:26 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 03-03-2012, 11:20 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 04-03-2012, 12:16 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 04-03-2012, 12:04 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 04-03-2012, 12:46 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 06-03-2012, 07:30 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 06-03-2012, 07:56 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 06-03-2012, 09:12 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 11-03-2012, 12:52 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 11-03-2012, 11:50 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 11-03-2012, 08:51 PM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 11-03-2012, 11:57 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 17-03-2012, 04:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 18-03-2012, 11:00 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 30-03-2012, 02:21 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 01-04-2012, 08:49 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 05-04-2012, 08:51 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 05-04-2012, 11:32 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 06-04-2012, 02:00 AM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 07-04-2012, 09:44 AM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 08-04-2012, 01:04 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 11-04-2012, 01:47 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 11-04-2012, 04:43 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 11-04-2012, 05:14 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 11-04-2012, 05:16 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 11-04-2012, 08:24 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 16-04-2012, 09:55 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 16-04-2012, 11:29 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 21-04-2012, 04:59 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 21-04-2012, 06:30 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 22-04-2012, 05:56 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 24-04-2012, 09:18 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 24-04-2012, 10:35 PM
RE: I just wanna love you! - de October - 25-04-2012, 11:29 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 02-05-2012, 08:49 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 02-05-2012, 08:51 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 03-05-2012, 04:44 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 03-05-2012, 07:16 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 04-05-2012, 01:00 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 04-05-2012, 01:26 AM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 04-05-2012, 10:57 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 09-05-2012, 09:46 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 09-05-2012, 10:21 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 10-05-2012, 12:59 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 20-05-2012, 11:04 AM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 21-05-2012, 07:41 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 23-05-2012, 03:37 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 24-05-2012, 09:23 PM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 24-05-2012, 11:07 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 01-06-2012, 02:05 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 01-06-2012, 03:25 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 02-06-2012, 03:01 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 10-06-2012, 01:50 AM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 10-06-2012, 10:27 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 12-06-2012, 12:42 AM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 30-06-2012, 11:15 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 01-07-2012, 12:49 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 01-07-2012, 12:59 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 01-07-2012, 10:23 AM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 01-07-2012, 10:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 05-07-2012, 12:12 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 06-07-2012, 01:45 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 06-07-2012, 02:17 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 06-07-2012, 09:54 AM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 06-07-2012, 06:32 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 06-07-2012, 10:05 PM
RE: I just wanna love you! - de Muffles - 08-07-2012, 10:55 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 10-07-2012, 03:49 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 10-07-2012, 04:22 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 10-07-2012, 03:23 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 11-07-2012, 10:35 AM
RE: I just wanna love you! - de October - 11-07-2012, 07:55 PM
RE: I just wanna love you! - de Nirv - 11-07-2012, 07:55 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 12-07-2012, 01:20 PM
RE: I just wanna love you! - de MiraA - 22-07-2012, 05:29 PM
RE: I just wanna love you! - de AiciSunt - 22-07-2012, 07:07 PM
RE: I just wanna love you! - de Ai_4ever - 22-07-2012, 07:35 PM
RE: I just wanna love you! - de Nirv - 22-07-2012, 09:45 PM
RE: I just wanna love you! - de Rain - 22-07-2012, 10:35 PM
RE: I just wanna love you! - de rali2009 - 23-07-2012, 12:28 AM
RE: I just wanna love you! - de Beatrix LaVey - 23-07-2012, 02:37 AM
RE: I just wanna love you! - de Lexxu - 23-07-2012, 11:04 AM
RE: I just wanna love you! - de Sushi - 06-09-2012, 03:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.239 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.058 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Boys' love Yaoi Queen 55 56.095 17-06-2009, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.702 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 51.063 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 64.010 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)