Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My shots.

#7
Bine, iniţial nu vroiam să mă bag fiindcă nu sunt chiar foarte pricepută la poze...dar având în vedere că nu a comentat nimeni, hai că încerc eu. ;]]
1. asta nu mi se pare cine ştie ce. serios, chiar nu-mi inspira nimic. Pisica e de-a dreptul foarte frumoasă, dar poza nu e ceva ce se poate numi `reuşit`. Dacă pozai pisica din alt unghi. Aşa pare...ruptă. :] Nu ştiu cât de înţeleasă m-am făcut. :]]
2. Pot spune că asta îmi place enorm. Este simplă şi totuşi inspiră atât de multe lucruri. Eu când am văzut-o prima dată, m-am gândit automat la singurătate. E ceva gen `Lumina împotriva întunericului`. Cum întunericul este acaparat de lumină...are o urmă de mister. Mie, una, îmi place.
3. Poza Obsession nu îmi place. Nu...nu că nu-mi place, doar că nu mi se pare nimic artistic la asta. 4 Poza este frumoasă, dar nu văd nimic artistic în ea. Puteai să decupezi maşinile...Titlul vine de la dependenţa de mobil? 4
4. Poza e frumoasă, dar cred că dacă o întorceai era mai reuşită. :] Mna, mie mi se pare destul de drăguţă...dar pare puţin seacă. Nu ştiu, nu pot să-ţi spun de ce. :]] Mi se pare că-i lipseşte ceva.
5. Îmi place. Este simplă şi acele unghii negre şi acel lanţ [cred că lanţ e] dă un aer senzual pozei. Îmi plac umbrele. La prima vedere, am crezut că umbra e, de fapt, a doua mână. :]] O altă idee ar fi fost să-ţi înfăşori acel lanţ în jurul mâinii şi să-l ţii doar aşa, de formă. Cred că era mai reuşită poza dacă erau ambele mâini fotografiate, dar presupun că cu cealaltă ai făcut fotografia.

Cele mai reuşite mi se par a doua şi ultima. :d Au acel ceva...care mă atrage pe mine la o poză. 4
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos



Răspunsuri în acest subiect
My shots. - de Auburn. - 22-10-2010, 02:18 PM
RE: My shit(shots) - de Auburn. - 06-01-2011, 09:35 PM
RE: My shots. - de AlerimxD - 06-01-2011, 10:18 PM
RE: My shots. - de Auburn. - 08-01-2011, 02:44 PM
RE: My shots. - de Auburn. - 31-01-2011, 01:12 AM
RE: My shots. - de Auburn. - 13-04-2011, 07:37 PM
RE: My shots. - de σχуgєη - 13-04-2011, 08:50 PM
RE: My shots. - de Flash - 14-04-2011, 07:35 PM
RE: My shots. - de Auburn. - 19-04-2011, 04:57 PM
RE: My shots. - de σχуgєη - 19-04-2011, 05:31 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)