Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: naruto
iubire
0%
0 0%
iubire
100.00%
1 100.00%
Total 1 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

cine ii iubeste pe sasuke si sakura?

#1
Ok...am observat ca acest cuplu se afla printre preferintele userilor.Aici avem de-a face cu Sasuke Uciha,mostenitorul puternicului clan Uciha.Ca personaj femini este Sakura,o fata foarte naiva insa destul de draguta.acest cuplu este preferatul meu,sa se stie.Parerea mea e ca le-ar sta foarte bine impreuna.Daca Sasuke ar mai renunta putin la atitudinea rece.Voi ce ziceti?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Ok....sa fim realisti!Acest cuplu nu va fii niciodata posibil,deja am renuntat la gandul asta! De sasuke sunt obsedate multe fete,asa ca de ce ar alege-o baiatu' tocmai pe Sakura?Raspunsul va fi,probabil, 'pentru ca sunt in aceeasi echipa'.Intr-adevar,insa lucrand in aceeasi echipa s-au imprietenit foarte mult si cred ca daca s-ar cupla,relatia aceasta frumoasa dintre ei s-ar duce pe apa sambetei!Plus ca Naruto nu este un anime romantic,si nu o sa gasim niciodata aici cuplurui de genul..

#3
Ceva simte Sasuke, si anume afectiune. Atat. Sunt amici.
Il inteleg ca nu o prea agreeaza. E vorbareata, obsedata, cam superficiala. Si ar cam fi greu sa-ti schimbi parerea despre ea, chiar daca ea s-a schimbat pe parcurs. Dar chiar si asa, Sasuke n-are timp de amor bleah El e centrat pe scopul lui si atat. Vrea sa ajunga puternicu` puternicilor si sa-l omoare pe Itachi. E izolat si tacut. Iar Sakura are oricum de unde sa aleaga. Poate sa-l dea uitarii. SI plus ca, daca n-au fost impreuna pana acum, nici n-au cum sa mai fie. La cum a ajuns Sasuke prin Shippuuden, ar ucide-o mai degraba cand ar vedea-o. Asta daca n-ar lasa-o mai intai sa se paruiasca un pic cu Karin. XD

#4
Poi Sasuke si Sakura...hmmm....ar fi un cuplu sweet,dar or se fie impreuna cand o sa-mi vorbesca pisica.Sasuke = rece distant , Sakura=calda ,prietenoasa , dupa parerea mea daca Sakura ar inceta sa mai fie nebuna dupa el si ar fi mai distanta , cred ca Sasuke ar observao mai mult si chiar ar fi putin deranjat de atitudinea ei4( Parerea meaSmile ).
Dar cu noua seria Shippuden nu sti niciodata ce se va mai intampla, o sa mai apara o groaza de persoanje.
Si in niciun caz nu mi-o imaginez pe Sakura cu Lee106 ¬¬.
Iar,in Shippuden mi-e mila de saracu Sasuke ,are inca una pe cap KARIN!21poor Sasuke21

#5
era de asteptat ca sasuke nu o sa se schimbe chiar daca in vocabularul lui apare intr-un final cuvantul<dragoste>!! cred ca ar fi un cuplu reusit dar daca sasuke ramane la fvel de distant fata de sakura si accepta provocarile lui ino,nu mai pot sa sper ca va fi ceva intre ei:yada::yada: ...dar poate,...cine stie....dar aici eu cred ca totul depinde de temperamentul domnului atitudine:?:
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#6
au dreptate cei care spun ca sasuke si sakura sunt total opus unul cu altul dar asa se nasc marile iubiri3. oricum eu personal nu as vrea sa inceapa cu povesti de dragoste ... ar ajunge o telenovela. bun eu inteleg ca sasuxsaku e unul dintre cele mai posibile cupluri dar sa-i dam si lui naruto o sansa totusi doar el e personajul principal... 10(nu sunt anti sasuxsaku...doar ca nu vreau ca si naruto sa ajunga o telenovela)
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#7
Sakura este o fata buna,inimoasa gata sasi ajute prietenii la nevoie.Ceea ce e adev e ca nu e foarte puternica da rnu ced ca sasuke are nevoie de ea in sensul asta,ea e o fata vesela si deschisa la ninma.Daca sasuke ar bagao macar putin in seama mai mult,sunt sigur ca ar fii si el mai "happy",si ar incepe s ao placa,dar el e in continuare arogant si o ignora,iar faptul ca pleaca din sat,scurma orice speranta ca vor fii vroedata impreuna.

#8
21 sunt de acord cu Hiyono cuplul sasusaku cred k sar potrivi de minune:X:X:Xorcum la temperamentul lui sasuke>.<" nu or sa ajunga nici pana la cotul strazi fara sa o faca pe Sakura sa planga,dar totusi unele scena ma fak sa intru l banuieli39
orcear fi eu as vrea sa fie impreuna pt k le-ar sta de minune impreuna:X:X:X

#9
Pana la urma cred ca va trebui ca Sasuke sa fie cu Sakura! Sunt perechea potrivita! Da Sasuke e cam rece si nu i-a dat nici macar o sansa lui Sakura , pt ca el acum are alte planuri decat sa se joace cu o fata , apoi Sakura e prea timida si il va urma pe Sasuke oriunde numa ca sa primeasca un mic sarut de la el , iar daca cineva ar incerca sa discute cu fiecare dintre ei , binenteles nu si Naruto >.<, dar cineva ca Kakashi sau nush cine .. poate ar deraia trenul asta a lui Sasuke cu : Trebuie sa am multa putere! desi ii in firea lui asta nu prea ar fi posibil , dar ce e rau prin a incerca si apoi daca Hinata ar vorbi cu Sakura si ar incerca sa o faca sa se gandeasca si la altceva decat la Sasuke at ei doi s-ar intelege perfect ( apropo cred ca in mintea lui Sakura ai vedea cateva mii de usi si dak ai intra in ele l-ai vedea pe Sasuke , apoi te-ai plicisi sa il tot vezi !

P.S. Cred ca am scris destul de moolt ..opps :p
[Imagine: post-1-1210617101.jpg]
In the world the sky is the same !!

#10
Nu stiu de ce, dar parca sakura se potriveste mai mult cu Naruto.
Insa nu am nimic nici cu perechea Sasusaku, doar ca sasuke mi se pare prea indiferent petru o relatie, asta momentan. Pe viitor si el a zis ca idealul lui este sa readuca clanul la viata. Dar nu l-as vede cu Sakura. Cu o fata ce se aseamana cu el la personalitate ar fii perfect.
PS: Iar Karin cu siguranta se potriveste mai mult cu Suigetsu
"No rain, no rainbow..."
[Imagine: Butterfly.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)