Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Poezii

#2
Nu sunt experta in poezii, chiar deloc, insa se poate spune ca ... le iubesc. Daca au un sens anume si au si rima, atunci le citesc cu drag.
Cand am vazut ca nu ai nici un comment si ai postat destul de tarziu, chiar vroiam sa fiu prima, si iata-ma. Scuze, ca iti naruiez "sperantele", dar la cat de bine ma pricep eu, sigur o sa zic numai aberati. Anyway...

Ultimul rasarit...

Imi place, mai ales la acea parte cu "pistolul imaginar". Dragut. La sfarsit "adio" mi s-a parut...brusc. In rest chiar e frumoasa, acolo la "Privesc cerul,soarele se-ndura sa apara" mi se parea ca incepi un fic - perspectiva mea.

Spune-mi!

.
Chestia cu intrebarile... nu imi prea place acest lucru. Insa exista rima, si ma bucur.

La figuri de stil nu ma bag, greseli de tastatura nu am vazut, acum nu as sta sa studiez fiecare cuvant sa vad daca e bine.
Daca o sa mai dea, si ma rog, ceilanti comment sper sa zica ei ce nu am observat eu.

Succes, in continuare. Nu te lasa batuta, daca iti place o sa devi si mai buna cu timpul.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Poezii - de Otrava - 10-10-2010, 01:11 PM
RE: Poezii - de yaoi maniac - 10-10-2010, 05:03 PM
RE: Poezii - de Otrava - 10-10-2010, 06:45 PM
RE: Poezii - de Otrava - 04-11-2010, 09:13 PM
RE: Poezii - de Miranda. - 11-12-2010, 07:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poezii...Poezii...Eu le scriu si eu le distrug frumusetea... Serenity 6 4.770 29-03-2008, 07:23 PM
Ultimul răspuns: Kajin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)