Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eu ÅŸi Ayame - chan

#1
Eu şi ayaaaaaameeeeee : x Haideţi băăăăi nu vă amintiţi de Ayame ? O.O Mah BIG SYS FTW !!! Cu ocazia asta se întoarce mah luv Ayame printre noi. -_-'' E fooooarte veche : )) A îmbătrânit. E bătrână.

So : Temă : Colours [ îţi fac pe plac ].
Data până când putem posta fotografiile : 20 octombrie.
Puteţi vota după ce postăm noi fotografiile până pe 29.

succes. Love yah sys hug
-

#2
Sys~! Nu te mai lega de vârsta mea~! Nu e frumos din partea ta~!

Şi am să dau tot ce-i mai bun din mine pt "duelul" ăsta al tau 10

Acum tre' să-mi stâlcesc creierii 21
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#3
Haide sys bagă imaginea mai repede. Şi ia ceva pentru otita aia nesimţită.
Aici este imaginea.

Să te văd sys ~!!
-

#4
Gata sysule Smile me ish done with it 4

CLICK HERE for a "Coloful P E A C E"

Successss~! --- sa vedem carei mai buna >:]
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#5
Saluut.

Lynn.
Poza ta îmi place atât de mult. Claritatea aparatului te-a ajutat clar foarte mult, plus că animăluţele alea de pluş sunt pur şi simplu adorabile. Ador verdele şi rozul ăla, arată aşa de bine împreună. Felicitări pentru poză.

o0o-ayame-o0o
Poza ta se încadrează mult mai bine în temă, vreau să spun că a ta e mult mai colorată, aş putea spune chiar încărcată. Claritatea a fost destul de bună şi poza-mi pare reuşită, dar cum am mai spus e cam încărcată, asta poate şi din cauza fundalului. Oricum, îmi place; felicitări şi ţie.

Votul meu merge către Lynn, poza ei îmi place mai mult, e mai clară, destul de colorată şi nu prea încărcată.

#6
Uite-mă:
Lynn
Nu pot să cred că şi tu ai perne-drăguţe-de-nu-ştiu-ce-nume-au (yeah, long name)! <3 Pe al meu îl cheamă Iepu (venind de la faptul că prima oară când am văzut o pernă de genul numai la iepuri mi-a fost gândul). : ))
Trecând peste asta... calitatea pozei e destul de bună, dar nu se compară cu cea a pozei lui Ayame. Drăgălăşeniile alea acum... de ce cea roz e aşa ciufulită şi ăla verde aşa aranjat? Intenţionat? Dacă da, un punct în plus! Apreciez faptul că nu e editată şi chiar arată bine aşa simplă cum e ea.
Ayame
Foarte colorată şi veselă. Se încadrează bine în temă, deşi ai cam exagerat prin aşa multe stele. Alea din mijloc seamănă cu un covrig. Calitatea pozei, am spus şi mai sus, mai bună decât a lui Lynn.

Votez cu Lynn. Ayame, a ta e cam prea copilăroasă pentru mine. Scuze, poate data viitoare. :]
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#7
Salut.

Ayame

Poate daca aceste stelute erau pe un find mai inchis, si nu asa de strident, se vedeau mai clar, este foarte draguta, si ideea este absolut suparba Smile Cute.

Lynn

Ma omori! 21 Esti fotograf si nu stim noi?! 78 , Adori acele pernute, am si eu una, nu i'am dat nume ,si e albastra. Sunt absolut adorabile si foarte moi. Revenind la poza, este chiar foarte buna imagine, aspectul, claritatea, tot 4 Absolut adorabil xD.

Votul meu este pentru Lynn, Nu, nu fac diferente, dar pur si simplu, ador acele pernute.. Lynn, mi 'e dai mie? 5 21 Ayame, si poza ta este chiar foarte draguta, mai astept delurile voastre 3

#8
Multi au votat cu Lynn.
Insa... pozele sunt ambele de nota zece. A alege e cam greu.
Deci... m-am holbat la poze, si inca o fac. O sa incep cu prima concurenta.

Lynn
Simplu, colorat. Sunt dragute acele animalute de plus [ sau ce'o mai fi ], cea/cel roz are o culoare mai intensa si e si mai ciufulit, iar cel verde este mult mai aranjat si parca ar fi timid cum sta el in spate. [ aberez ]

Ayame
Se incandreaza foarte bine in tema. Totul e atat de viu si 'happy'. Pare ceva de vis, totul e pus cu grija insa nu pare 'gandit' [ intelegeti voi ] . Mi se fare funny cand ma uit, totul e atat de copilaros, de scufunzi intr-o atmosfera foarte 'speciala' . Poti sta sa privesti poza si tot frumoasa ramane.

Logic, votul meu merge catre Ayame.
Sper sa mai continui sa faci asemenea poze.

Bravo ambelor concurente!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Lynn :
Îți ador poza ! Din toate punctele de vedere . Pernițele sunt atât de cute , colorate . Imaginea nu este încărcată , este exact cum îmi place mie . Sunt pur și simplu prea adorabile :3 . Chiar , ești fotograf și am rămas noi în urmă pe undeva ? 21 .


Ayame :
Uhm ... Imaginea respectă tema , însă , eu cred că este puțin prea încărcată . Sunt o groază de culori pe acolo , mă amețesc .


Îmi pare foarte rău Ayame , dar votul meu merge către Lynn . Mi-a plăcut mai mult fotografia ei , de ce să mint ? Dar , și a ta este foarte frumoasă .

Baftă ambelor concurente , și bună treabă :3 .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#10
Bunăăăăă. [:

Lynn :
Îmi place atât de mult poza ta < 333 , fotografia ta se încadrează foarte bine în temă, iar cele două perniţe sunt aşa drăguţe şi frumoase 8 - > , îmi plac atât de tare. [:
De asemenea, claritatea imaginii este una foarte bună, îmi place ^^ .

Ayame :
Aşaaaa xDD. Imaginea ta, la fel ca şi cea a lui Lynn, respectă tema. E foarte colorată şi îmi place foarte tare, dar . . . uh, mi se pare super încărcată, cred că ar fi fost mai bine dacă poza era puţin mai . . . goală, cred. ^^'' Dar totuşi, ador fotografia ta.

Mi - a fost foarte greu să aleg cine primeşte votul meu +.+. Adică, ambele poze sunt foarte frumoase şi se încadrează în temă, ambele îmi plac foarte mult. Dar trebuie să aleg o poză, nu ?
Deci, votul meu se duce la Ayame. Şi poza lui Lynn este superbă şi îmi place mult, dar, îmi pare rău, îmi place puţin mai mult cea a lui Ayame xDD.

Baftă şi bravo ambelor concurente > : d < .
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.
















Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)