Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

One-shots

#5
Urmatorul one - shots il dedic lui Dizzy , iubirea mea . >:d< Si sotia mea in acelasi timp . ;;)

Pasiune


Saruturile lui imi mangaiau gatul, simteam cum sangele mi se urca in obraji. Atingerile lui fine pe corpul meu infierbantat ; gata pentru urmatorea miscare. Inima imi batea mai tare ca orcand, vroiam sa il am doar pentru mine. Eu si el. O lume unde noi doi sa ne iubim ca intr-o poveste de dragoste.
- Robert ? vocea mea era secatuita de vlaga, gemeam si suspinam din cauza dureri ce se intesifica cand baiatul de deasupra ma patrunse mai tare. Robert nu ma asculta, imi cumprinse mana intra lui si o saruta cu blandete dandu-mi de inteles ca totul va fi bine. Cand totul nu mai avea sa dureze mult am tipat scurt iar cateva picaturi de sange se imprastie pe asternuturile patului. Simtea cum tot trupul imi este murdar, vroiam ca totul sa dispara, sa fie doar un vis.
- Andreea, nu iti face griiji... esti langa mine. Ochii lui verzui ii priveau pe ai mei, am simtit un fior de placere pe sira spinari. Mana lui ma mangaia pe spate si imi saruta fruntea, plete blonde se linisteau pe umerii mei. Stiam ca el nu isi batea joc de bine, amandoi ne iubeam si am facut impreuna acest lucru, astfel avand amandoi de suferit daca ceva avea sa se termine rau. Bratele lui imi incojurau talia, parfumul lui ma inebunea. Isi puse barbia pe bratul meu si inchise ochii, era atat de adorabil, semana cu un inger din miturile stravechi. Ii mangaiam parul si il priveam docil, degetele mele se indreptau sper gatul lui... mana baiatului o atinse pe a mea si amandoi am inceput sa ghicotim amuzati. Ma intinsesm sper urechea lui, vocea imi tremura insa vroiam sa ii recunoasc dragostea. In aceasta zi am simtit pasiunea pe care altii nu au putut sa mi-o ofere.
- Te iubesc, Robert!
- Si eu.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
One-shots - de yaoi maniac - 25-09-2010, 06:27 PM
RE: One-shots - de Teh - 26-09-2010, 10:11 AM
RE: One-shots - de yaoi maniac - 20-10-2010, 05:51 PM
RE: One-shots - de yaoi maniac - 21-10-2010, 07:59 PM
RE: One-shots - de yaoi maniac - 24-10-2010, 09:01 PM
RE: One-shots - de Abbeh. - 25-10-2010, 07:53 PM
RE: One-shots - de SnowFlake. - 25-10-2010, 07:58 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)