Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

my gfx ^_^

#31
Din cauza multitudinii de lucrari nu prea pot sa le comentez in parte. Oricum la toate gresesti cam acelasi lucru si nu ma indur sa spun acelasi lucru de x ori dar...
- Vad ca ai facut multe sigur. Thnx Thnx
Arata lucrate si nu ma indoiesc ca nu te-ai chinuit la ele dar e o diferenta de la pamant la cer intre sig-urile astea si cel de la concurs.
Probabil ar trebui sa folosesti rendere mai multe... Habar nu am.
Inghesui prea multe lucruri in sig-ul ala.Le asezi unul peste altul incat nu prea se mai intelege nimic.
E grotesc.
Calitatea la sig-uri lasa de dorit iar simplitatea isi face aparitia in toate. Esti o simplista de fel? 39 nu e o jignire doar ca persoanele simpliste de fel... de obice tind sa faca lucrurile destul de complicate.
Avatarele sunt cam... blegi. Sunt frumoase intr-un fel si au senzatia aceea de teama si spaima dar claritatea lor...nu stiu ce sa zic. Mai bine incearca sa faci avatare naturiste. Ce sa aiba ca subiect natura si un spaiu cat mai larg. ( orase, sate, dealuri, cer, lor de joaca) si lucruri cat mai simple.
La sig... te sfatuiesc din nou sa alegi o tema neturista si incearca sa faci si wallpapere pentru ca tinzi sa bagi multe lucruri intr-un spatiu restrans.
Astept lucrari noi. Si incearca niste tutoriale.
o.o" wot

#32
Love_Yuki_Eiri ^^" ma bucur ca iti plac ..this makes me happy :w00t:
Melyeter multumesc pentru sfaturi praise am sa incerc sa nu le mai fac asa de incarcate.
..Daca sunt o simplista ? 39 nu cred ...cel putin eu nu ma consider :lol:

And some new...things:
[Imagine: sig.png]
[Imagine: sign.png]
ar fi mers un text...dar cum inspiratia e in plop ^^"
[Imagine: icon.jpg] [Imagine: icon2.jpg] [Imagine: icon3.jpg] [Imagine: icon4.jpg]
[Imagine: icon5.jpg] [Imagine: icon6.jpg] [Imagine: icon7.jpg] [Imagine: icon8.jpg]

#33
Nwe stuff.Nu o sa stau sa critic(nici nu ma pricep sa fac asta la GFX...nici nu imi place si nici nu prea am ce critica...pentru cei care sunt prea mirati de ce nu scriu decat laude).Ei bine...cred ca esti prima persoana careia ii las comm dupa fiecare post.Pai...avatarurile imi plac absolut toate.Insa cel cu iepurasul este cel mai sweet.A doua semnatura...yo cred ca este perfecta asa...fara text.Cam atat am avut de spus(scurt si la obiect).Astept urmatoarele lucrari.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#34
Ok...ia sa vedem:
Primul sig...colorat si destul de impresionant.Arata destul de bine doar ca sunt acolo niste pete de culoare ce fac ca sig-ul sa para o poza facuta de un aparat photo stricat : )
In rest arata foarte bine si nu ai mai aglomerat atatea efecte acolo. M a bucur.
Al doilea sig.Ok... imi plac persoanejele DIn ce anime sunt daca sti?
Efectele sunt de efect desi cam simplu.. Probabil cum ai zis si tu mergea un text pe albastru cu un underline rosu.
Mereu mi-au placut culorile tipatoare si grupajele de culori.( rosu-albastru, galben-albastru, rosu-verde,...)
AVatarele...evoluezi..: ) ma bucur ca ai folosit tema naturista despre care ti-am vorbit. Cel mAi mult imi place al doilea si cel cu caruselul.
Cel cu ceasul e prea luminos. Eu cel putin l-as fi intunecat si as fi aruncat pete de culoare pe ore si as fi luminat minutarul.
Cel cu iepurasul iar e prea luminos iar petele acelea Xd ma zgarie pe creier...

Astept mai mult creati : ) .Acum nu mai scapi de mine. Obisnuiesc sa comentez la gfx-eri care vad ca au sanse in asta si la cei ce se pricep... deci... astept lucrari noi.Si sig-uri multe pentru ca te imbunatatesti : )
o.o" wot

#35
thanks for comments ^^"

nu am prea avut timp sa lucrez in Ps (scoala... 22 )
[Imagine: Untitled-1-1.png]

[Imagine: signature.png]

[Imagine: signat.png]

[Imagine: citysig.png]

[Imagine: cityavat.png]

*
Citat: DIn ce anime sunt daca sti?


nu stiu 106 scz ^^"
*
astept comentarii critici etc ^^ " (stiti voi 3 )

#36
new stuff ^^

[Imagine: reiraava2.png]

[Imagine: reiraava3.png]

[Imagine: reiraava4.png]

[Imagine: reiraava.png]

[Imagine: reirasigna.png]

#37
Ok..: ) am ajuns
avatarele sunt mai rasarite desi...sunt foarte simple...nici un text...doar un gradient ...Ce sa le schime culoarea
Sig-ul..uhh...nu stiu daca e acolo smuge sau doar un background...de pe net cu unpic de gradient si text...Recunosc ca arata destul de bine...dar ca si calitate e cam slab...
Sig-urile din primul post la care nu am comentat sunt mult mai bune.Mai ales cel cu City colours...Stiam ca astea mai naturiste iti ies bine : )
Eu nu stiu ce sa iti zic...Incearca sa folosesti abstract pics pe ovelray pe sig...sa vezi acolo frumuseti de sig-uri 21

Astept mai multe lucrari si te astept si pe la topicul meu redeschis : ) cu noutati
o.o" wot

#38
^^

New sigs..

[Imagine: cloudssig.png]

[Imagine: stock1.png]

#39
o.o"..

[Imagine: ichigo8.png]

[Imagine: ichigosig2.png]


Inainte / Dupa

#40
>.<..not nice 2 ..

so..some icons..
[Imagine: Untitled-1-10.png] [Imagine: Untitled-12-1.png] [Imagine: Untitled-13-1.png]
[Imagine: 19fd50cb.png] [Imagine: Untitled-1-9.png] [Imagine: Untitled-11.png]
[Imagine: Untitled-12.png] [Imagine: Untitled-13.png] [Imagine: Untitled-14.png]
[Imagine: Untitled-16.png] [Imagine: Untitled-17.png] [Imagine: Untitled-18.png] [Imagine: Untitled-2-4.png]
[Imagine: Untitled-1-2-1.png] [Imagine: Untitled-1-3-1.png] [Imagine: Untitled-1-4-1.png] [Imagine: Untitled-1-5-1.png]
[Imagine: Untitled-1-6-1.png] [Imagine: Untitled-1-7.png][Imagine: Untitled-1-8.png] [Imagine: Untitled-1-6.png]

Sigs
[Imagine: tutsig.png] -tut 10

[Imagine: sig-1.png] - tut 71

[Imagine: v2.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)