Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Banati-ma 2.0

#11
Oricum forumul impune automat o limita sub care nu poti posta. Sa se respecte limita aia si atat. La dezbateri un rand poate fi suficient pentru a lamuri o problema.

Am uitat, cine vrea primul topic (de cand era eu mai tanar si mai nestiutor): http://usershare.net/xcw1utxqmecm
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#12
kashim... ma cam oftici...
1. pentru ca ma ignori TT_TT
2. pentru ca de fiecare data cand tu postezi ceva, ma tot uit ca prostu vreo 2-3 minute la pet-ul tau >.<"


god imi amintes de un avatar de pe stan city la care ma holbam ca chioru....
[Imagine: thVegetaBreakdance.gif]

#13
(09-09-2010, 02:42 PM)Kashim A scris: Le pot baga pe Artist, Jyy, Blood Saya etc etc sau pe Jassmine, A.W.W si alti mozi de pe aici care nu ma suporta.

Ce este cu mine?
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#14
Si a venit una din atractiile principale.
(09-09-2010, 03:48 PM)Blood_Saya A scris:
(09-09-2010, 02:42 PM)Kashim A scris: Le pot baga pe Artist, Jyy, Blood Saya etc etc sau pe Jassmine, A.W.W si alti mozi de pe aici care nu ma suporta.

Ce este cu mine?

Pai eu am ceva cu tine, nu iti amintesti?

@Tan: tu imi ignori raspunsul si zici ca te ignor? (Cel putin eu tin minte ca am pus un @Tan intr-un post)
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#15
(09-09-2010, 03:51 PM)Kashim A scris: Si a venit una din atractiile principale.
(09-09-2010, 03:48 PM)Blood_Saya A scris:
(09-09-2010, 02:42 PM)Kashim A scris: Le pot baga pe Artist, Jyy, Blood Saya etc etc sau pe Jassmine, A.W.W si alti mozi de pe aici care nu ma suporta.

Ce este cu mine?

Pai eu am ceva cu tine, nu iti amintesti?

@Tan: tu imi ignori raspunsul si zici ca te ignor? (Cel putin eu tin minte ca am pus un @Tan intr-un post)

Si ce propui?
Tot nu inteleg ce vrei. Daca eu sunt prezenta intr-un topic de al tau care are ca scop ceva ce numai tu sti, e cu un motiv, nu? Ah, sau e creat pentru a ti se comunica de ce anumite persoane nu te plac sau care e cauza ban-urilor numerice pe care le primesti? Nu stiu, nu imi pasa. Da sunt curioasa ce rol are prezenta mea aici.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#16
Am un singur ban primit. Nu, nu asta e scopul. Daca tot te-ai obosit sa te arati pe aici citeste primul post pana il intelegi. Nu cer prea mult, nu?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#17
oferta speciala, daca threadul asta ajunge la 6 pagini azi, kashim ia ban pe 7 zile 10

#18
1. Putin imi pasa, mai spre deloc.
2. Mei copile, eu nu am treaba cu ce te roade pe tine. Eu vreau sa mi se comunice un argument care sa justifice cu exactitate cauza patrunderii nick-ului meu in acest topic. Restul legat de acest topic, poate sa intre cu tine in pamant sau ce s-o intampla. Smile

Frumos, nu? Asa spuneam si eu.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#19
Imi place ca nu ii pasa dar tot raspunde si intreaba de ce apare numele ei aici. Esti importanta. Si de ce vrei sa intru in pamant? Chiar vrei sa mor? 2

@Tan: eu sunt pentru oferta!
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#20
Nu cred ca topicul asta o sa il intreaca pe cel de pe Animax daaa~r daca face 6 pagini pana diseara e ceva.
Totusi.. lipseste MissAyumi etc.. nu are farmec fara ea.. ( si da, ti-am citit "opera" )
And now.. let the spam begin.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)