Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey!!!I'm new around here..

#1
Hello everyone!!!Ma numesc Alina sunt din Craiova...pai sa vedem, nu sunt f multe de spus despre mine, imi plac anime-urile,insa nu sunt o fana inraita..nu am vazut f multe:-P ,as putea da niste mici exemple ca Gravitation,Loveless,Death note(doar cateva episoade ) in schimb am vazut Death Note and DN-The last name filmul, am auzit ca ar fi posibilitatea sa apara si al treilea film:001_cool:...asaa..da cum spuneam.. imi place
j music(sa nu uitam aici deo//o j-rock) Gazette,Girugamesh.Alice Nine sunt ok...imi plac si cateva melodii de la Ayumi Hamasaki...cateva de la Gackt hmmm si de la hide(unul din membrii X japan care acum nu mai e -rest in peace-).... si lista ar putea continua.
Daca aveti si alte intrebari just ask!!:3:
Nice to meet you everyone!!hugHope we can be friends![/size]

#2
Bun venit printre noi, silent_assassin!hug
Ma bucur sa vad ca iti plac Death Note, si Gravitation, preferatele mele (unele din majoritatea anime)
Sper sa fim prietenivictorie
Pa si ne vedem la postaribye

#3
Hy!!!
bine ai venit printre noi sper sati placa pe aici ...
siii... yo am cateva intrebarin pt tn 10
1. culoare pref
2. zodie
3. melodia preferata10 <ce intrebare dificila>
ehh...sper sa ne imprietenim si noi 10 ^.^ XD
and ... ooo ... yeah ... happy posting 4
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#4
Bine ai venit!!!Distractie placuta si postari fericite!!!!Nu am intrebari...Inca o data:Bine ai venit!!!

#5
Bina ai venit pe animezup,Alina..sper sa te simti bine si sa'ti placa forumul and spor la postat Smile..asa e vremea intrebarilor..nu am prea multe intrebari..hmmm39
~ce filme iti plac?
~ce animale iti plac?
~cum ai dat de animazup... si cam atata..distractie placuta see ya!! bye

#6
First of all Thanks EVERYBODY for the warm welcome!!o//o
Asa ..da deci ...Ayame
Citat:1. culoare pref
Nu pot sa zic ca am o culoare preferata...mi se intampla sa am intr-o zi una..in alta zi alta..si tot asa,imi plac majoritatea culorilor Wink...momentam ar fi rozul(I love pink),verde si mov.
Citat:2. zodie
Aici deja stii raspunsul...insa mai zic odata -scorpion-
Citat:3. melodia preferata <ce intrebare dificila>
Daaa!!Aici int-adevar e o intrebare grea..nu pot sa zic o melodie preferta pt. ca in fiecare zi descopar o noua melodie care imi place la fel de mult sau chiar mai mult71

For Tayuya Chan
Citat:~ce filme iti plac?
Hmmm..probabil te referi ce gen..pai imi plac f mult comediile...si cele psihologice care te tin in suspans..si cele gen mistery/adventurevictorie
Citat:~ce animale iti plac?
Animale..animalutele imi plac cam toate..sa zicem in afara de cele infricosatoare(nu-mi plac serpii..insecteleetc.)
Citat:~cum ai dat de animazup... si cam atata..distractie placuta see ya!!
Dintr-o coincidenta...lol...cautam niste informatii referitor la niste artisti j-rock..si am ajuns aici71..si apoi am decis sa ma inregistrez...[/php][/u]

#7
Ya..o dat Sfantu sa mai treaca si ai din Craiova pe aici..si eu tot din Craiova sunt.Pai..welcome happy posting ..si sper sa devein prietene bune!!Inrebari nu am...dar ma bucur ca mai sunt si fani anime prin Craiova dance
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)