Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Bucureşti.

#31
Da,a fost genial. Mimi ,modul=]], a strans dupa noi ,userii[porcii cikbla bla], toate gunoaiele de la mec.Mimi a aruncat pe Triunghi o sticla cu apa.Eu cu Mimi fiindca suntem mai lenese, ne-am asezat pe o banca iar restul au plecat lasandu-ne balta in urma, care noi doua dupaia a trebuit sa marim pasul [pe mine ma strageau ingrozitor tenisii si am crezut ca o sa mor de sete, iar Mimi deja intrase in sevraj] ca sa le ajungem. Aaa... au fost multe tentative de viol=]]...Mimi pe Nya in majoritatea cazurilor, sau eu pe Mimi[nu prea mult=)]. Saracu prieten a lui Luli s-a cam suparat de nesimtirea lui Mimi,moderatorul=]].

Pai cam restul stiti de la celelate.A fost super calumea.

Edit: Mimi stie sa planga.Mimi e EMOtiva.=]]

#32
Ce e asta ? 45

Ia mai scrieţi şi despre alţi useri că nu am fost doar eu la meeting. Plus că, ţin să scriu că fucţia de moderator este o funcţie virtuală deci nu are legătură cu viaţa reală, aşa că nu mai scrieţi ca v-a violat un moderator că n-am violat pe nimeni, voi m-aţi violat pe mine, cel puţin Luli. :]]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#33
(08-09-2010, 09:02 PM)Corina. A scris: Edit: Mimi stie sa planga.Mimi e EMOtiva.=]]

MIMI SIMTE DUREREA! :]]
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#34
(08-09-2010, 08:57 PM)Mimişor A scris: Că tot ai adus vorba de film, eu nu vin dacă nu va fi un film p0rn. 33

wait what? la urmatorul meeting vin si eu 4
[Imagine: pedobear_seal-300.jpg]

#35
(08-09-2010, 09:22 PM)Triangle A scris:
(08-09-2010, 09:02 PM)Corina. A scris: Edit: Mimi stie sa planga.Mimi e EMOtiva.=]]

MIMI SIMTE DUREREA! :]]

CLASA A 6A ! Deci vă rog. :"D
A trebuit să-şi deschidă Corinuţa guriţa. 29

Edit.

Tan, o să scriem pe forum că eşti bine venit şi că ne vedem în locul x iar pe mess facem conferinţă cu restul grupului şi schimbăm locul de întâlnire. nyahahaha. :"D
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#36
@Tan: astea s-au si pipait 15 Stiu eu. Asa ca te poti duce linistit 21 Pedobear o sa fie multumit,

Mimi e foarte sensibila, si plange din orice. Daca nu plange tipa (asa cum o sa faca peste 5 minute pe mess pentru ca am scris asta).
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#37
Ha ha, se pare ca v-ati distrat bine, ma bucur. ^.^ Eu nu am mai putut sa ajung. A fost ziua mea si a trebuit sa merg cu mama la cumparaturi apoi sa stau casa pentru mica petrecere si tot restul. Astept urmatorul meeting, la acela sigur ajung. 10
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#38
Serios ? La mulţi ani *hugs* Sper că ai avut o zi marfă şi că te-ai distrat şi că ai fost în centrul atenţiei, sărbîtorită mică. 15
Şi ne vedem la următorul meeting. :]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#39
Yep, Sf. Marie 71. Mersi mult. hug . Eh, nu a fost cea mai buna zi a mea... de fapt, nu a fost deloc buna 22. Dar a trebuit sa zambesc si sa ma arat asa cum lumea a dorit sa ma vada. Cum fac mereu, de altfel. 21.
Si cu siguranta ne vedem la urmatorul meeting. ^.^
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#40
La multi ani, blood_saya!Eu eram aia care zicea:"Hai ma la statuie poate a venit fata si a vazut ca nimeni nu este!".Sa fii fericita si sa creti maaaare de tot!pupic

Tan esti bine venit!Si tu Kashmir [asa am auzit ca tie porecla24] esti gelos ca nu vi si tu15?De ne pipaim21?

Edit:Na Mimi ca mi-am deschis gura! Si da a plans cand era o fetita mica in clasa a 6-a, pe atunci era foooooarte EMOtiva!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meeting în BucureÅŸti! Corina M. 19 8.598 19-04-2011, 04:33 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Meeting în BucureÅŸti Corina M. 100 31.141 06-01-2011, 04:30 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)