Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa ?

#1
Bun .. am gasit jocul acesta pe alt forum si mi s`a parut dragut .. Daca mai este unul de genu` asta imi pare rau si rog sa fie sters ^__^ .. Deci acum sa va explic : Fiecare user va scrie cate trei propozitii despre el. Doua adevarate iar una falsa. Urmatorul user va trebui sa spuna care crede el ca este falsa ... Daca cineva raspunde probabil ar fi bine sa raspunda daca e adevarat sau nu .. Deci sper ca ati inteles .. nu prea le am cu explicatu` .. incep eu :

1. Sunt o fire amuzanta ..
2. Nu imi place sa ma plimb ..
3. Imi place matematica ..

Edit : Sa nu fie fraze de genu` nu sunt fata sau nu sunt baiat [ in cazul baietiilor ] .. chestia asta ar fi asa de jalnica ..

#2
Cred ca e 2.Nu imi place sa ma plimb,I mean,tuturor le place sa se plimbe nu?Dar si 3 parca ma face sa ma gandesc ca poate fi reala :3

Next:
1.Semnatura mea e facuta de mine xD
2.Ador tot ce e legat de Naruto
3.Urasc temele de la scoala -__-"
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#3
2. Uneori eşti ironică dar nu îţi iese, aşa că mai încearcă. Bolanvă eşti în toate sensurile nu are rost să - ţi mai spun acest lucru, însă îţi plac caramelele. Cui nu i - ar place caramelele sunt delicioase şi dulci şi culorate. Ţie de ce nu ţi - ar place ?
So rămân la varianta a doua.

1. Ador măslinele.
2. Îmi place brânza.
3. Am alergie la ciocolata în exces.

_____

E simplu.
-

#4
Moama da ce lume deja pe aici :]] .. Katutza - tu ai fost dupa mine .. a 3a era aia falsa .. cum sa`mi placa mie matematica ? E adevarat ca nu imi place sa ma plimb :]] .. prefer sa stau la comp :]] .. Deci acum sa ghicesc si eu .. Lynn .. nu prea te cunosc .. deci sa pun si eu una la nimereala :]] .. Nu stiu .. ma bat intre 1 si 2 .. presupun ca 2 .. zic asta pentru ca mie nu`mi place :]] .. poate mai e cineva pe aici ca mine :]] .. Sper ca am nimerit`o :]] ..

1. Sunt pe jumatate adormita ..
2. Imi place sa desenez ..
3. Urasc Justin Bieber ..

#5
Hmm, prima data la acest topic.
Rozzzy. 1. Avand in vedere ca ai postat la 1:14 e destul de imposibil sa fi adormita, ar fi o optiune sa te fi trezit cu ceva timp inainte sau sa consideri ca nu te-ai odihnit indeajuns. 2. Observand ca nu-ti place sa te plimbi cred ca dansul nici atat, dar nu sunt foarte sigura. 3. Asta categoric e adevarata. Cui i-ar place de el? adica daca ai intre 5 si 12 ani, da...
Oricum, intre 1 si 2, o aleg pe prima.

1. Ador culoarea rosie.
2. Iubiesc filmele Twilight.
3. Imi doresc sa locuiesc la munte.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#6
Blood_Saya - :]] .. Eu il ador pe Bieber .. am 12 ani deci ma incadrez si eu pe acolo :]] .. La a doua nu era dansu` era desenatu` :]] .. n`ai citit tu bine :]] .. si faza cu adormita .. nu de mult ma trezisem :]] .. deci cea falsa era ultima :]] ..

Cred ca trei :]] .. Cine si`ar dori sa locuiasca la munte ? Eu una nici nu vreau sa ma gandesc :]] .. Am fost pe acolo si nu mai vreau ! :]] .. Deci sper ca am nimerit`o pe aia buna :]] ..

1. Ador sa rad !
2. Is ceva mai treaza acum !
3. Imi plac manelele !

#7
So I thing că numărul 3 e fals . Aşa .. drăguţ joc .

1 . Am o potaie
2 . Sunt cea mai moleşită persoană
3 . Userul Godziila nu există .

#8
Well. De 1 habar n-am. Nici de 2 nu pot fi sigura pentru ca nu te cunosc. ; ]] Iar la 3, pai avand in vedere ca in nick-ul tau sunt doi de 'a' la sfarsit, banuiesc ca userul 'Godziila' nu exista. Adica mna, mi se pare cam mare coincidenta. : -?
Pana la urma aleg 1, asa la nimereala. :]]

1. Acum ascult muzica.
2. Mi-e cald.
3. Imi place albastrul.
[center][Imagine: 5ml548.png][/center]

#9
Păi defapt era 3 dar am uitat eu să mai pun un a . So .. 1 habar nu am , 2 nici asta nu ştiu , 3 presupun că-ţi place , e o culoare frumoasă . I thing că 2 este falsă .

1 . Mor de lene
2 . Vreau sifon
3 . Ador să cânt .

Edit : Defapt era a 3 variantă .

#10
Cred ca nr. 1 e fals!21 Dar numai u sti :X..pai sa incerc si eu...o apropo sisu ':X dragutz joc..buna idee:X

1.Imi place sa desenez.
2.Iubesc negru.
3.Cant la pian.

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)