Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#60
Am promis ca o sa ma las de fumat , nu s-a intamplat. Cel putin am reusit sa raresc numarul de tigari per day si asta cu ajutorul lu taicamiu care este prezent acasa day by day in ultima perioada.
Am promis ca o sa las alcoolul caci interactioneaza cu meds care le iau. Nu s-a intamplat.
Am promis, defapt mi-am promis ca ori de cate ori dau o raita pe la biblioteca o sa iau doar carti legate de programare, sa invat ceva util , ceva din care sa pot scoate ceva bani. Bineinteles, ca de fiecare data am luat si romane pe langa acele "carti utile" si am sfarsit prin a citi mai mult romanele decat "cartile utile" .
Am promis ca o sa ma apuc de invatat si o sa dau la facultate la vara, dar ma indoiesc ca o sa se intample mai ales ca nu am citit/invatat nimic legat de matematica.
Mi-am promis ca o sa fiu mai sociabil, doar asa de dragul aparentelor sau pentru a avea pe cineva in preajma care sa-mi vorbeasca despre orice, indiferent daca ma intereseaza sau nu, pentru a nu fi singur cu gandurile mele.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de utopicdreamo - 25-02-2014, 02:07 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)