Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#40
Cred ca am promis de n sute de ori ca nu mai mananc dupa ora 6 seara, dar zau ca nu ma pot abtine. Pur si simplu ma trezesc pe la 9, 10 seara ca vreau o gustare. Absolut orice. Eu nu pot sa nu rontai ceva, asa gustare nocturna, inainte de somn.
Si am prostul obicei, atunci cand sunt nervoasa sau cand cineva imi reproseaza orice, sa incep sa ma rotai. Practic, tip cu o voce ciudata *weird* si desi am fost amenintata cu multe chestii, pur si simplu nu pot sa ma opresc din a face asa ceva. Si e si mai nasol cand incep sa fac asta la scoala si ma ameninta profesorii cu note rele. Am spus ca voi fi mai calma si intelegatoare, dar nu pot -.- Pur si simplu ma enervez prea tare ca sa ma mai calmez.
Sau am zis de sute de ori ca nu mai imi scriu temele cu laptopul langa mine. Da, vezi sa nu. Incep sa verific cate o pagina, hai sa mai fac si aia, fac si aia... Si tema nu o mai face nimeni. Am primit atentionari pe faza asta si am fost amenintata de parinti ca-mi confisca laptopul, dar nu ma pot opri. Preeea tentant!

[edit Aly] LADY!!! Diacriticile maica, ce e asta? Fara ele

EDIIIT: Scuze, imi pare rau, am editat postul si nu se va mai repeta.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de Saravis - 16-05-2012, 08:18 PM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)