Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#38
Mda, nu s-a ma scris ceva de mult la topic. Na ca ma bag eu.
"Nu mai desenez/mananc in ore"- pur si simplu nu pot. Cu toate ca am fost prinsa, amenintata cu note mici... nu pot. Viata. Cateodata ora ajunge in partea aia de... "mai bine taci si prefate ca asculti", in care incepi sa faci ce te apuca in timp ce profesorul isi raceste gura sperand sa te faca sa intelegi.
Yaoi- cel mai mare pacat al meu. Nu pot, pur si simplu, nu pot. Stau fara el 2 zile, in umatoarele 3 tot ce vad/citesc/scriu/desenez/aud este yaoi. M-a prins mama de cateva ori, era sa-mi iau si palme, pe langa tipete si urlete.
Sa nu mai fiu asa de violenta- degeaba. Cateodata, in ultimul timp din ce in ce mai des, imi vine sa sparg/trantesc/bat/rup sau orice altceva. E rau daca te intalnesti cu mine in momentele astea.. sau daca te iei de cineva apropiat. Era sa ajung la directoare din cauza ca eram s-o ciufulesc pe una.
Sa imi fac curat in camera- trec lunile pana sa imi fac eu curat in camera, birou sau dulap. Trebuie sa nu am loc unde sa dorm, iar toate cartile si hainele sa cada pe mine, abea atunci ma pun eu pe dezinsectie.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de Katsu - 12-05-2012, 03:23 PM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)