Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#36
Sunt o fiinta cu o personalitate ...haotica, as putea sa spun. Fac totul in salturi si in viata mea nu e pic de ordine.

Am incercat si incerc in continuare sa fiu consecventa (nu stiu daca exista "mai" consecventa). Am incercat sa imi impun o rutina, un program, sa ma culc si sa ma trezesc in jurul acelorasi ore, nu sa dorm cate 16 ore odata la doua zile, sa imi fac exercitiile in fiecare dimineata, nu sa zac o saptamana ca un cartof si sa-mi casune intr-o zi si sa ma epuizez complet, sa citesc cate 20-30 pagini in fiecare zi, nu doua carti in trei zile si dupa aia sa fac pauza de doua saptamani, sa desenez in fiecare zi cate o ora, nu sa desenez nopti intregi, apoi sa nu mai ating tableta saptamani, sa mananc un pic de ciocolata in fiecare zi, nu sa dau iama in borcanul cu Nutella si apoi sa ma simt atat de vinovata incat sa nu ma mai ating de nimic dulce saptamani intregi. Si lista poate continua la nesfarsit, dupa cum am spus, incerc sa devin mai ordonata, consecventa, atenta (si deocamdata nu imi iese).



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de Cersei - 27-03-2012, 08:02 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)