Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#22
Hm, de obicei când promit ceva, mă ţin de cuvânt. Rar să întâmplă să promit şă să num ă ţin de promisiune. Pentru că dacă ştiu că nu mă pot ţine de cuvânt, atunci nu mai promit.
Dar uneori, sub presiunea unor persoane, mai fac ÅŸi promisiuni pe care nu le respect.
Un exemplu ar fi atunci când îi promit lu’ taicămiu că nu mă mai cert cu vărămiu. Recunosc, are doar zece ani, dar e diavolul în persoană şi pur şi simplu prezenţa lui prin camera mea mă agasează. T.T I know, e mic, nu prea îşi dă seama ce face *zic adulţii*, dar eu ştiu că are o minte absolut diabolică. =]]
Când vine la mine prin cameră cu aerele lui de mucos ce e, înnebunesc. Unde mai pui că-mi umblă şi pe la pc, virusându-l cu jocurile lui idioate. Şi oricum, el începe mereu, iar eu nu mă pot abţine. *Incredibil sau nu, dar ţâncul ştie să înjure mai bine ca mine, lol*. Cum să rezist cu un asemenea specimen fără să-l iau la bătaie? Plus că vine enervant de des pe la mine...T.T



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Geni. - 19-04-2011, 06:03 PM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)