Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#4
Oh21 eu promit din clasa a 5-a ca ma las de gay24) M-am prins intr-a 5-a ca am cautat gay, poze chestii manga pnm si am promis ca nu mai caut asa ceva. Then... acum doi ani a gasit iar gay, anul asta la fel pana m.am enervat si am spus: MIE IMI PLAC GAYII! NU POT SA MA LAS DE ASTA! si a tacut, dar stiu ca nu ii convine.

Apoi am promis ca nu mai port breton24 m-au pus sa ma tund de cateva ori pana le-am spus ca o sa se plictiseasca sa ma tunda de mii si mii de ori.

then39 am promis ca nu mai chiulesc... daca ar stii ei ca in a 7-a am avut 300 de absente o.o si acu intr-a 9-a pe primu sem am avut 53 si m-a prins tata si nu am mai facut decat 2024)))) si bineintles ca pe primu sem am avut 9 la purtare ca deh am avut colegi cu 600 de absente, asa si pe sem 2 am avut 10.

nu stiu ce am mai promis, am promis multe si nu ma tin niciodata de cuvant, am promis ca iau note mari ca invat da mi-a fost lene24
[Imagine: oj4djc.jpg]

-yuyo here-




Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Vignette - 21-08-2010, 02:32 PM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)