Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Best seme ever.

#7
Waah.. This is my territory. 15

1: Umm.. aici ar intra mai multi; Al, Ikoku Irokoi Romantan [tipu' e genial, exact genul de seme care imi place. Ce alt motiv mai trebuie? Doar cand il vezi mergand ti se duce mintea la... altele :X], Takano, Sekaiichi Hatsukoi [pur si simplu il iubesc pe tipu' asta. E oarecum pervers, sweet si sa nu uitam de buuun. 15], Klaus, Maiden Rose [Oh, Klaus, Klaus. Daca ai sti cat te iubesc. Imi place ca tipu' e la sange, e brutal si iubesc, ador si ma obsedeaza felul in care el isi manifesta iubirea. 19 For me, is a perfect seme]

2: Well.. Aici intra cam tot trei, but si asta buni; Akihiko, Junjou [my precious, nu ti-am putut da locul unu' caci ti l-a luat Klaus. Dar tu ramai unul dintre cei buni si iubesc doza ta de perversitate combinata cu ironie si satira. :X], Eiri Yuki, Gravitation [aww... Sincera sa fiu, il iubesc. Dar pe el ca personaj individual. Ca seme, cam e... nepriceput. Cred ca daca ar fi fost mai multe scene yaoi in anime mi-ar fi placut mai mult. Nu-i vina ta, Yuki], Kanou, Okane ga nai [ma', ce poti cere mai mult de la un seme decat protectie, s*x si cateva sentimente? mie mi se pare perfect. good job, Kanou 3]

3: Aici cred ca intra, nu stiu... 39; Morinaga, Koisuru Boukun [he's good, but sunt altii mai good ca el, so... I'm sorry, sweety 108], Shunsuke, Kirepapa [imi place de el. Mai ales pentru ca a stat atat de mult in preajma lui Chisato fara sa spuna nimic si a suportat multe din partea lui. Respect, Shunsuke]

Si, cam asta e, cred, topul celor mai buni seme. Cred.. 39 I mean, stiu ca mai sunt cativa pe care ii ador dar pur si simplu ma uitat de existenta lor la ora asta. ^.^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Best seme ever. - de OneSkyCloud - 14-08-2010, 02:41 PM
RE: BEST SEME EVER. - de DeDal N. - 28-10-2010, 09:19 PM
RE: BEST SEME EVER. - de yaoi maniac - 28-06-2011, 04:26 PM
RE: BEST SEME EVER. - de Drama Queen - 30-06-2011, 12:49 PM
RE: BEST SEME EVER. - de MiraA - 02-07-2011, 05:48 PM
RE: BEST SEME EVER. - de yaoi maniac - 27-11-2011, 02:03 PM
RE: Best seme ever. - de Clau~ - 25-06-2012, 02:33 AM
RE: Best seme ever. - de Katsu - 21-08-2012, 04:04 PM
RE: Best seme ever. - de onu' - 07-04-2013, 11:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)