Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Au ajuns americanii in '69 pe Luna?

#16
Asta incepe sa sune a Transformers.Stiti, in partea a treia cand americanii stateau bine mersi in White House pana li se comunica ca a avut loc un impact lunar si toata lumea s-a dus si a inceput sa pregateasca chestii ca sa plece astronautii in spatiu sub pretextul ca insfarsit a avansat destul tehnologia.Pe naiba ! Astronautii erau agenti si aveau o misiuna top secret de a inspecta nava cazuta , sperand sa descopere un alien.SI cica intreruperea aceea de semnal fusese practic cauzata de cei de la nush ce sector secret, ca sa-i lase pe astronauti sa-si desfasoare misiunea.Acum intrebarea este ... ce s-a intamplat??? Voi chiar credeti ca oamenii au vrut pur si simplu sa plece acolo ca intr-o calatorie ? Si daca ne gandim bine, daca in 69 am fi ajuns pe Luna , atunci in 2012 am putea ajunge Jupiter, doar ca nimanui nu-i pasa.Deci ori a fost ceva care sa-i determine sa mearga pe Luna ( sau poate a fost o simpla intrecere cu Rusia care vroia sa ajunga prima pe Luna , nu se stie) , fie nici macar n-au putut sa bata Rusii si au facut un filmulet prin care sa faca ca vai doamne, americanii sunt cei ma tari.Parerea mea este ca nush ce sa cred cu toate chestiile pe care lumea le ascunde
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Răspunsuri în acest subiect
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de Teki - 10-08-2010, 03:50 PM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de Mykoto - 15-07-2012, 08:03 AM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 09-05-2015, 10:13 PM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 10-05-2015, 09:03 AM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 10-05-2015, 06:49 PM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 15-05-2015, 05:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)