Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ţigările şi adolescenţii

#99
Avand in vedere ca tata este fumator de aproximativ 20 de ani, m-am obisnuit cu fumul si implicit mirosul de tigare deci cand sunt afara aproape ca nici nu mai bag de seama cand cineva fumeaza la masa de langa mine :/
Despre tigari & adolescenti.. meh, sunt de acord sa fumeze 78 repet, ca la multe alte subiecte, it's their friggin' life si daca ei se impaca cu posibilitatea de a avea unele probleme de sanatate in viitor, atunci good for them. Cine sunt eu sa le spun sa se opreasca din fumat? 21 Cu un singur lucru nu sunt de acord: fumatul pentru ca este "cool". Nu vad de ce ar trebui sa faci asta, decat daca esti prosti si vrei sa demonstrezi to your smart-ass friends contrariul 23 Pentru mine nu inseamna decat ca esti slab de inger si nu ai tupeul sa le spui in fata ca tu nu vrei sa fumezi de frica sa nu te excluda din grupul lor de copilasi kewl sau mai rau, sa faca misto de tine si fata de altii 106
Cat despre mine, am incercat si nu pot sa spun ca mi-au placut prea mult. Yeah, daca sunt la o petrecere, poate trag un fum din tigara altcuiva, dar nimic mai mult.

Think for yourself kidz. Nu am nimic cu cei care fumeaza pentru ca ii relaxeaza & other sorts of reasons.. doar cu cei care urmeaza turma.

@Teh: inteleg ce vrei sa zici sweetie, dar cica traim intr-o "democratie" si nu prea ai ce sa le faci celor care fumeaza outside, on the street I mean. Cat despre cei care fumeaza intr-o sala pentru nefumatori, ai tot dreptul (si permisiunea mea15) sa-i injuri cum se cuvine 21
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.



Răspunsuri în acest subiect
Ţigările şi adolescenţii - de Flash - 03-08-2010, 03:58 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 03-08-2010, 04:33 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Lia - 06-08-2010, 01:27 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de She - 10-08-2010, 06:09 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Ada - 27-06-2011, 11:37 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Absinthion - 07-07-2011, 11:28 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 04-08-2011, 11:13 AM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 05-08-2011, 09:03 AM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Aylin - 05-08-2011, 12:35 AM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 06-08-2011, 01:52 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)