Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ţigările şi adolescenţii

#50
Renuntati la cliseele tampite legate de fumatori "ca sa fie cool si ca sa scape de probleme", eu, precum si majoritatea cunostintelor mele, unii care intra la categoria de adolescenti fumeaza fix pentru ca le place. La fel cum si mie imi place. Daca nu intelegeti asta, sau nu va place, nu comentati si nu veniti cu o morala scarboasa. Nu mai are nimeni 5 ani -> suficient de capabili sa decida pentru ei. Recunosc ca o tigara te mai ajuta atunci cand ai nervi, dar asta nu e motivul principal.
Bani nostri, plamanii nostri, vedeti-va de ale voastre.

Citat:Acuma, ca să nu sară careva pe mine că fiecare face ce vrea, faceţi dom'le ce vreţi că eu nu vă opresc <3.
Nici nu poti opri tu pe cineva. Apreciez ca nu iti mai dai importanta, orisicum, din moment ce nu poti opri (evident) de ce iti mai bati gura cu comentariile tale in necunostinta de cauza, jignitoare precum si pline de superioritate; precum cel de mai jos:
fleeting ray A scris:Mă bucur că realizaţi că v-aţi apucat toţi dintr-o prostie o.o. Pentru că asta e şi nu aveţi nicio scuză (ca să nu sară careva că sunt o groază de scuze >.>'... nu spuneţi decât că nu sunteţi în stare să socializaţi fără ţigară, adică e ca şi cum v-aţi numi debili sociali, şi adolescenţii ăştia depresivi, se cred prea slabi de înger să înfrunte realitatea, adică, prostii ^-^). Ca să nu zic ce spune asta despre capacităţile voastre intelectuale (nu zic).
Nici nu ma mai obosesc sa-ti comentezii aberatile, din moment ce spui ca fumatori au capacitati intelectuale reduse, ca sunt depresivi, debili sociali, slab de inger adiac prosti incep sa fiu sigura de cateva dintre capacitatile tale, precum cele 'intelectuale ' . Esti dintre putinele persoane care ma surprind de fiecare data!
Do not speak unless you can improve the silence.



Răspunsuri în acest subiect
Ţigările şi adolescenţii - de Flash - 03-08-2010, 03:58 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 03-08-2010, 04:33 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Lia - 06-08-2010, 01:27 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de She - 10-08-2010, 06:09 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Wunderbar - 09-05-2011, 10:09 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Ada - 27-06-2011, 11:37 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Absinthion - 07-07-2011, 11:28 PM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 04-08-2011, 11:13 AM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 05-08-2011, 09:03 AM
RE: Ţigările şi adolescenţii - de Teh - 06-08-2011, 01:52 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)