Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Zero sau Kaname? Pe cine alegeti?
Zero Kiryuu!!
57.69%
15 57.69%
Kaname Kuran!
42.31%
11 42.31%
Total 26 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!!

#6
Sunt cu personajele seme, badass, latura intunecata etc. Il aleg pe Kaname. Imi placea de el dinainte, doar ca era... T____________T (ex: cand era el pe canapea si a tras-o pe Yuuki la el in brate -bine, defapt i-a oferit un loc si apoi a tras-o langa el *GYAA!*) Nu gasesc lucruri rele la el. E putin, dar doar putin asa cand "Eu sunt Sange Pur de Venetia si tu, Zero, nu esti!" Dar mi-a placut de Kaname de atunci (de cand urmaream Vampire Knight -sau poate dupa ce l-am vazut, acum nu mai sunt sigura cat de asa am fost dupa el acum... un an jumate?), desi cateodata inclinam spre Zero, insa un magnet ma tragea spre Kaname. Ceea ce a facut Zero la sfarsit a fost adorabil, desi "inca" nu cred ca a murit. 21 Si oricum, stiu cum e sa fi contra cuiva si sa il mascaresti in toate felurile, insa daca tot sunteti "PRO MEGA ULTRA PRO!" lui Zero de ce sa nu faceti plusuri si minusuri? Nu are minisuri? Bine. Dar Kaname are doar minusuri, nu? Bine. Zero, cinci plusuri, Kaname, cinci minusuri. Balanta. Buna idee, nu?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!! - de kame. - 27-07-2010, 05:24 PM
RE: Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!! - de Teh - 03-08-2010, 03:42 PM
RE: Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!! - de yaoi maniac - 29-03-2012, 05:59 PM
RE: Zero Kiryuu VS. Kuran Kaname!! - de Saravis - 29-03-2012, 11:15 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)