Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Posibilitati [ By Little M and Savarina Ali ]

#14
Mda, este nebuna rau draga mea prietena -_-" Unu la mana ma bucur ca-ti place faza cu matura din plastic ^.^ Doi la mana eu si greselile suntem in aceeasi propozitie de cand m-am nascut, de acum 14 ani ^.^ Asa cum ti-am spus imi este mila de prichindeii cu care vei face romana, asa ca sper sa nu te faci profesoara prea curand ^_^ Mda timpurile verbale de cate ori vorbesc cu tine imi spui asta. Pe o ureche imi intra si pe alta imi iese, sau mai rau se opreste si cade cand ajunge la ureche, so lasam asta si continuam : Mi-a luat sa inteleg comul tau destul de mult timp -_-" ai facut un talmes-valmes acolo. Dar intr-un final am inteles „Evirca! Am descoperit lumina la capatul tunelului.” Am sa incerc sa nu mai amestec timpurile =_=" desi ... imi va fi foarte greu. Sa stii ca ma straduiesc. Si acum in legatura cu P.S.-ul tau stii doar care este numarul meu de telefon, de ce te complici? *stiu ca era doar de amuzament, dar asa poate inteleg si ceilalti* Si ca stau putin sa ma gandesc este in vodafone :-? nu te-ar fi costat sa suni
Inca o data mersi de com si ma bucur ca te-a amuzat capitolul (asta mi-a zis-o pe mess nu citesc ganduri sa stiti
Daca cineva are intrebari cu privire la text sa o puna si eu sau Miruna o sa va raspundem
Si ca venii vorba, in comul la capitolul trecut ai intrebat ce culoare are pana la urma la ochi. Eu am zis ca ii are caprui, iar miruna albastri. Deci noi nu ne hotaram asta insemnand ca are un ochi de o culoare si unul de alta :> (ce gand straniu este asta *ma infurnica pielea* )

bye bye and *hug*

edit : Mai uÅŸor cu emoticoanele
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Posibilitati [ By Little M and Savarina ali ] - de Savarina Ali - 27-07-2010, 06:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)