Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inscrieri FanFiction Staff [sau grupuletul "roz" *e mov*]

#1
Acum multa vreme s-a creat un grup numit FFS [FanFiction Staff] ce avea ca rol sa gaseasca ficurile complete si sa verifice eventualele greseli si apoi sa le posteze pe portal, dar nu prea a avut succes...
Acuma, va invit sa va inscrieti din nou, doar ca de aceasta data, nu mai cautati ficurile complete, aveti alta "trebusoara":

Cu ce se ocupa FFS?

Cauta ficurile ce contin semne ciudate, gen ??? sau patratele, sau nu se vad deloc si le modifica

De unde stim care fic contine ??? si patratele?

Va voi da eu o lista, si fiecare user care se va inscrie isi va alege ficurile care va vrea sa le verifice

Si cum le modificam?

Veti posta capitolele noi, fara acele ciudatenii, intr-un nou topic, pe care-l voi face la FF daca se aduna ceva lume.

Daca aveti intrebari sau doriti sa va inscrieti, o faceti aici ^^
Btw, vrem seriozitate, adica, nu va inscrieti doar ca sa primiti nick colorat ca apoi sa nu mai faceti nimica caci vi se va lua culoarea. Well, sper sa fie vreun doritor O.O

Ultima data de inscrie: 11.07.2010

#2
Umm, sincer, chiar vreau sa ma inscriu. Presupun ca imi trebuie un motiv sau ceva nu ? Ei bine, vreau sa ma inscriu pentru ca vreau sa ma inscriu, am observat ca in ultimul timp fac destul de des aceleasi lucruri si vreau sa schimb asta, asa ca, uite o schimbare ^^; bineinteles, daca voi fi acceptata. :]

Bye.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#3
Şi pe mine m-ar tenta să mă înscriu. De ce? Păi, pentru că FF este secţiunea mea favorită de pe zup şi vreau să fie . . . perfectă, let's say. Sunt stresante toate semnele ce apar în plus şi-ţi îngreunează citirea.
Well, sper să fiu acceptat.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#4
Ăh, şi eu vreau să mă înscriu. Dar nu neapărat pentru nick-ul colorat. Nu prea sunt adeptă a culorii mov ( cel puţin acea nuanţă ) oricum. Vreau s-o fac pentru că ştiu ce aiurea e să citeşti un fic în care dai de chestiile acelea cu semnele întrebării şi semnele alea ciudate şi, acum că s-a ivit ocazia, vreau să ajut şi să fac un bine celorlalţi. Şi cum am spus în altă parte, vara e lungă, plictiseala e mare şi odată ce îmi voi intra în mână cu asta, nu o să mă las prea uşor. Sunt capricorn, aşa că sunt ambiţioasă :d.
Dar acum depinde numai de tine, Aly, dacă mă accepţi sau nu :].

Au revoir.

#5
Pai, avand in vedere ca am o groaza de timp liber [ vremea asta nu imi permite sa fac nimic -.- ], si FF e una dintre sectiunile mele preferate de le Zup, m-am gandit ca pot ajuta si eu ^^
Nici mie nu imi place sa gasesc in ficurile pe care le citesc astfel de "ciudatenii", asa ca de ce sa nu ajut...
Sunt genu de persoana care se acomodeaza repede la lucruirile noi, spre sa ma acceptati

(:
[Imagine: teru.png]


#6
Daca tot am un asa elan pe ziua de azi cu aceste " acte de caritate" ca sa le numesc asa21 cred ca ma bag si eu10. Motivul? Pur si simplu vreua sa ajut106. In plus, stiu cum e sa vrei sa citesti un fic si sa-ti apara toate chestiile alea ciudate 43. In marea majoritate a cazurilor se renunta din cauza acestor "probleme".
Sper sa iau postul15.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#7
Păi şi Svear a văzut topic-ul şi Svear a şi întâlnit o problemă de genul acesta, dar era la un fic terminat and so on. En fin ideea e că aş vrea să ajut fiindcă cum a spus şi Cherie e neplăcut să te întâlneşti cu astfel de chestii în capitole.
Păi altceva nu cred că mai am de zis doar că mi-ar placea să fiu în FFS şi chiar vreau să dau o mână de ajutor.
Zbye :]
KyuMin.

#8
Ok....stiu ca sunt mai noua pe zup, dar asta e o buna ocazie sa ajut si eu. Nici mie nu-mi plac ficurile care au patratele si chestii d'astea, asa ca mi-ar placea sa ajut. Stiu ca's noua, si chiar nu trebuie sa fac parte din acel grup "mov" , pur si simplu vreau sa ajut si din moment ce am o groaza de timp liber...De ce nu? Sunt in vacanta si de multe ori ma plictisesc... Asa ca as putea ajuta cu mare placere.
Bine...acum daca nu vreti sa ma acceptati nu e nici o problema ( nu e nevoie sa fiu "movalie" pot ajuta si fara asta) dar acum e decizia vostra daca ma acceptati. Vad ca sunt multi dornici sa va ajute, si eu ma numar printre ei :]
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


#9
Vreau şi eu *___* De când am văzut parodiile acelea pline de
emoticoane şi limbaj de messenger , am o senzaţie de "neregulă"
Aw şi pot să le corectez? Aş putea adăuga şi diacritice? *please*
Please acceptaţi-mă :3


Edit:

Aly you're welcome [Imagine: 6.gif]

#10
Metal a intrebat ceva,
Citat:O singurică întrebare: de unde vom avea noile capitole fără pătrăţele şi semne ale întrebării ?
So... voi le veti edita oO adica, veti citi fraza respectiva si va ganditi c-am ce a vrut sa zica autorul, si scrieti literele care ar trebui. un pont micut, ??? sunt numai vocalele si cu patratele numai consoane ^^ sau era invers 39 sa-mi dau seama. Daca nu reusiti sa intelegeit ce e acolo, nu-i nimica, lasa-ti asa cum e, adica cu ??? si patratele ^^

eu chiar ma gandeam ca nu se va inscrie nimeni O.O
so... inscrierile dureaza pana duminica, pe 11, ca sa am si eu timp sa fac listele cu ficuri ^^' si da, sunteti acceptate toate^^

weeeeeee~~~~~~~~~~~~ sank you girls hug and i mean really thank you, dupa toata tarasenia cu "nu ne place noul FF" nu ma gandeam ca va veti inscrie asa ca multumesc mult de tot hug



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.350 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)