Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

#41
Gata, ati fost amandoua "acceptate" 4

#42
Pff ...vreau si eu . Vacanta asta e exagerat de boooring si chiar nu ma sperie aceasta "Sectiune secreta" so i want .Deci daca puteti sa ma bagati si pe mine va voi fi recunoscatoare ,si-asa stau pe calculator 25 din 2421.

#43
Emn, pot intra ÅŸi eu, aÅŸa-i ?
Uite, ca să par mai drăguţă : 108
Ah, nu cred că trebuie menţionat de ce doresc să pot accesa noua secţiune, nu ? Oricum, au mai menţionat-o şi alţii înaintea mea.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#44
V-am trecut pe amandoua in grup.

@Ayuka: Nu, nu trebuie sa mentionezi 4 Dar e bine sa scrii de ce doresti ca sa nu fie postul prea scurt si sa iti dea eroare pe urma 21

#45
Ah, am observat ca inca se pot face inscrieri, deci...as vrea si eu sa ma inscriu 106.
Sper sa fiu acceptata : )

#46
Te-am adaugat!
Pe urmatorii nu stiu insa cat de repede o sa ii pot adauga.
Am rugat-o insa pe Marina s verifice acest topic, deci nu va faceti griji.,

#47
as vrea si eu sa intru..mi sa parut un topic super de la inceput...asa ca dak se poate adaugatima si pe mn...ms ^__^
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#48
Nee Flaw, mie îmi apare secţiunea şi nu m-am înscris. Nu că m-ar deranja cu ceva dar poate se simt prost cei care au postat acolo să vadă toată lumea problemele lor.

#49
@Elina: Te-am adaugat.

@blueapple: Ouch, multumesc ca m-ai avertizat! Era din cauza ca esti trecuta ca AMV Editor. Acel grupul (si restul grupurilor noi de altfel) a fost facut DUPA ce am facut forumul cu Piece of Advice si nu era setat sa nu aiba acces. Am rezolvat asta acum.
De asemenea, te-am adaugat si pe tine in acel grup, sa o poti vedea in continuare. Nu stiu neaparat daca vrei asta insa daca tot ai vazut-o pana acum si eram la profilul tau..

#50
Heh...as vrea sa ma inscriu si eu la sectiune. Mi se pare o sectiune foarte interesanta si chiar as vrea sa ma inscriu si eu... So... ma acceptati si pe mine? : D
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.117 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)