Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ador ... Urasc ...

Nu stiu ce parere ai tu dar daca nu imi placea anime mai ma inscriam pe zup?
Anyway, dat fiind faptul ca ma uit la anime de la vreo doi-trei ani (imi puneau ai mei caseta cu Pokemon din 1992)....
Pot spune ca am urmarit multe anime si chiar de nu toate mi-au placut unele m-au marcat profund si ochii imi lacrimeaza melancolic doar cand arunc din greseala cate o privire la animax in serile de primavara si imi amintesc cu drag de un anime ce mi-a creat prima pasiune adevarata ce am avut-o vreodata.
So, for you to know, I love anime and I'll be addicted to it for a long time.

Next: Ouale rosii.

Oare cine uraste oule rosii ? Imi plac ouale rosii , mai exact alea rosii , nu cine stie ce culori - ale mele au iesit roz anul asta 4 .

Friptura de miel - daca tot suntem la cap mancare 10
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


muffins, muffins.. pai le urasc pentru ca sunt alta metoda absolut delicioasa care ma poate face mai grasa decat sunt.. x_X .. si de la care, din pacate, nu ma pot abtine -_-"..

next: [ma gandesc... ma tot gandesc..] ce ziceti de iaurt? 21

Iaurt...?....Urasc iaurtul pentru ca nu e apa si pentur ca are calori si ingrasa si-mi da cosmaruri noapte21 si ma baloneaza si mia gasesc eu motive 21 24 nah...cumsa urasti sau sa adori iaurtul?21 raman la urasc ,chiar daca-mi place gustul21 foarte cool21 (exces de emoticons?5)
Next : fantasy o_O
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

Umm.... daca vorbim de Reservoir Chronicle Tsubasa, Card Captor Sakura sau Angel's Feathers [ala kre are si scena shounen-ai foarte dragutza 8] poi le ador dar daca vorbim de toate alea la care ne uitam cand eram copii... sa zicem ca adoratzia scade >_<"

Next: Yaoi/Shounen-ai [71 personal sunt mai mult decat innebunita]

Iubesc YAOI-ul!!Nu,defapt il ador!!Am luat ''microbul'',YAOIcina,e un virus mai periculos ca gripa porcina10
In plus,yaoi e singurul gen care imi place,restu ma lasa rece.Recomand,yaoi-urile cu dragoste pentru toata lumea10
Traiasca Yaoi-ul!!!!

Next: yuri?

NA, ce sa spus. Nu pot spune ca am ceva personal in legatura cu yuri. Nu-l iubesc dar nici nu-l uras. Totusi, ca sa pun o formula mai apropiata de realitate, aleg varianta "urasc"

Next: scoala (sunt aproape sigura de raspuns 21)
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

Ador zapada pentru ca imi da senzatia de libertate 4>

next: gravitation
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

Ador Gravitation , deoarece este un yaoi extraordinar 8 Plus ca mor de ras la anumite faze xD
Next : vara 15

Don't try to be perfect . Just be yourself .

Hmm... Ador vara pentru că în timpul verii este ziua mea şi pentru că în timpul verii este vacanţa mare :X

Next: Snowboarding
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)