Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

True tears

#4
True tears 8
Nu-mi vine sa cred ca nu am lasat un comentariu pana acum la acest superb, magnific anime :]] L-am urmarit cam acum...3-4 luni, nu prea imi aduc aminte, in urma recomandarii unei prietene. La inceput m-am gandit sa renunt la el, deoarece nu intelegeam cam nimic O__O Totul era in ceata pentru mine. Totusi l-am continuat, gandindu-ma sa aflu ce se intampla mai departe. Nu am regretat. Am ramas placut surprinsa de povestea anime-ului, foarte originala din punctul meu de vedere. Personajele mi-au placut foarte mult, preferatul meu fiind insusi Shinichiro. Este adorabil si foarte simpatic, desi in unele momente era chiar foarte enervant >.< Totusi..de el mi-a placut cel mai mult. Deasemenea imi mai place mult si de Noe, singurul personaj feminin care m-a impresionat. Foarte draguta, desteapta si foarte inocenta >.< Pacat ca nu totul a fost asa cum mi-as fi dorit sa fie. Eh, dar cine spune ca totul iese perfect? :]]
Grafica nu e cine stie ce, dar totusi pot spune ca este draguta. Personajele au iesit chiar bine,in special Hiromi. Soo cute xD
Eu recomand acest anime, povestea este foarte draguta si interesanta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
True tears - de Elizabeth - 22-06-2010, 05:15 PM
RE: True tears - de Itsumi - 07-11-2010, 10:03 PM
RE: True tears - de Teh - 22-01-2011, 01:10 AM
RE: True tears - de βεκi - 09-04-2011, 01:58 AM
RE: True tears - de Eclair. - 28-04-2011, 02:27 PM
RE: True tears - de Chlo - 26-07-2011, 02:32 PM
RE: True tears - de Crazy~Tenshi - 01-01-2012, 11:39 PM
RE: True tears - de david silva - 27-12-2012, 09:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)