Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~*~ Cand omul nu are ce face ... >.> ... ~*~

#11
Ok..asta arata mult MULT mai bine ca si celelalte...e mai gol dar probabil ca ai lucrat mult mai mult la el si e de efect...
Mi-e imi place mai mult cum a iesit acesta de cat restul.: )
PoAte ar fi fost mai bine daca puneai acele patratele e o opacitate mai mica....incat sa se vada mai slab dar si asa e bine...macar nu ai pus textul acela imens ^_^

Cum adica a durat mult sa faci renderul? O.O tu iti faci renderele?
Ia rendere de pe planet.renders
Apropo ce program folosesti?
Te astpet si pe la topicul meu : )
o.o" wot

#12
Oke ... am mai facut cate ceva ...

Ceva mai vechi si la care mam prostit sa vad cateva treburi cu efectele de lumina etc ...
1.
Sig: [Imagine: deikun.jpg]
2.
Sig: [Imagine: dei-2.jpg]

Si ceva de azi ^^
1.
Av V1: [Imagine: Neintitulatsas.jpg]

Av V2: [Imagine: Neintitulat3sas.jpg]

Sig V1: [Imagine: Neintitulat2sas.jpg]

Sig V2: [Imagine: Neintitulat4sas.jpg]

2.
Av: [Imagine: Neintitulat-5.jpg]

Sig V1: [Imagine: sigromantic.jpg]

Sig V2: [Imagine: sigromantic2.jpg]

3.
Av: [Imagine: avlolita.jpg]

Sig: [Imagine: siglolita.jpg]

4.
Sig: [Imagine: Neintitulattem.jpg]

5.
Buton/Banner: [Imagine: All4US.jpg]

6.
Emo Wallpaper V.Red

7.
Emo Wallpaper V.Normal

8.
Wallpaper - 45% I Love

Sper sa va placa! ^^
NU uitati sa comentati 4 onegai!
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#13
Imi plac pozele tale.
Nici eu n-am prea mult ce face asa ca...te inteleg.
Sper sa pui mai multe in curand.
[Imagine: kamysig.png]


Aspiratii,iluzii,poate doar un vis...
Ochii-mi argintii privesc tabloulul vietii,
Toate gandurile din acest abis
Se-mprastie in aburii cetii...

"Cine sunt eu?" ma-ntreb cu ardoare...
Nimeni nu poate raspunde.
O viata de visuri,o oarecare frustrare,
Nimic concret...

[Imagine: chibi_1855.gif]
, chibi-ul lui kamy


http://s2.bitefight.ro/c.php?uid=104046

http://kesy.mybrute.com

#14
oke .... I've got more .... and new ... mwahahaha .... 4

1. cel care e la "purtator"(=semnatura)
mi-a placut la nebunie poza, mai ales privirea aia asa ... aheam ... si am facut usor si repede renderul si fundalul ... si ete sig-ul Smile
[Imagine: naromal2.png]

2. net distrus + plictiseala cat cuprinde ... si a rezultat o prostie ... >.>
[Imagine: kids_life_byAyameuZu.gif]

3.
[Imagine: Neintitulat2uzu.png]

4.
[Imagine: greengirl.png]

5. cam airea fundalul ... ummm .... nu am avut inspiratie pe moment 22
[Imagine: Neintitulat-6.png]

6.
[Imagine: Neintitulatr.png]

7. V2
[Imagine: Neintitulatr2.png]

8.
Av: [Imagine: Neintitulatavatarwuu.jpg]
Sig: [Imagine: wuusig.png]

9. my hand ^^
http://i223.photobucket.com/albums/dd225...C01292.jpg

si cateva avatare Smile :

[Imagine: avasasuxnaru.jpg] [Imagine: avasasuxnaru2.jpg] [Imagine: Untitled3-1.jpg] [Imagine: Untitled5-1.jpg]

astept critici si comentarii Smile
Ja!
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#15
imi continui seria de posturi, asa, ca tot e Pastele ^_^

1) Fundal mult prea lung, prea putin lat, dar ai un render mic, deci nu ai cu ce sa-l ocupi prea mult. Adica, n-ai o forma prea favorabila si spatiu destul pentru a te "desfasura" si asta se vede pe rezultat. Te asigur ca scapi mult mai repede cu un sig ceva gen 400 px lungime si ar arata si ceva mai bine.
Trecand peste asta (ai putea sa iei drept un sfat ce am spus mai sus, nu e ceva obligatoriu), nu vad legatura dintre fata lui Sasuke, "proud" si fundalul fundalului fundalului (adica betele alea cu ceva stelute in var, cercuri sau ce or fi). Si ca tot vei vorba de fundal, ai prea mult blur acolo, si in cazul tau, strica din calitatea sigului.
Incearca sa dai aceleasi nuante la toate culorile si sa ai acelasi contrast. Asta te ajuta destul de mult la integrarea renderului in restul sigului.
Partea de jos a lui Sasuke ar trebui sa fie acoperita de border (totusi trebuie sa faca parte din sig).
Nu-mi place cum ai facut brush-urile. Care are prea mult blur, care are prea mult sharpen. Nu arata bine daca nu au legatura.

2) chestia asta numita "o prostie" e destul de buna pentru ca ai invatat ceva nou cu asta si daca o sa vrei sa inveti mai multe despre gif-uri te va ajuta destul de mult. (doar scapa de galbenul ala ca e fix complementara albastrului de pe fundal si-mi da dureri de cap T_T)

3) Iar e prea lung, si faptul ca te-ai folosit de forma sigului la efecte, il fac sa para mai aiurea.
Apreciez faptul ca ai incercat sa potrivesti culorile. Adica, la cercurile alea de langa Naruto ai culorile renderului si fundalului. Asta ar fi un lucru bun, daaaaar (ca nah, am mereu un "dar" in maneca) iar trebuia sa incerci nuante apropiate de cele ale fundalului si renderului.
Banuiesc ca e semnatura ta chestia aia cu "A" si "UZU", fiindca e aceeasi chestie peste tot, dar (de data asta am ascuns mai multi 65 ) nu arta bine pe orice sig. Tipul asta de semnatura e bun la un render, brush, sau ceva de genu', pe un sig sau un wall nu merge bine. Un simplu " ©A UZU" mic intr-un coltisor era mult mai potrivit.

4) Vezi? mai mic si mai potrivit. Pe langa semnatura ta si fata tipei de pe fundal, totul e in regula (desi cam simplu).

5) da, vad ca n-ai avut inspiratie >.<"
Culorile alea iti sar prea mult in ochi si fundalul ala atat de incarcat nu ajuta cu nimic (nici semnatura ta T_T)

6 + 7 ) pai sunt cam aceeasi chestie, dar prefer ultima varianta. Renderul ala mai mare ocupa ceva spatiu si aici e chiar bine. In plus, semnatura ta in sfarsit merge bine intr-un sig.

8) (doar sig-ul) Efectul renderului nu se potriveste cu fundalul. Pe fundal ai ceva mai techno, pe render nu si asta face sa nu arate bine. Ai doua idei diferite in acelasi sig si nu se impaca destul de bine.
Si nu uita, NU MAI PUNE SEMNATURA AIA ASA MARE PE SIGURI! ^_^


avatarele sunt destul de bune. A doua varianta a primului nu-mi place. La cele alb-negru, incearca o alta nuanta de rosu.


Scuze pentru postul atat de lung (si eu care ma miram de lungimea celui de la topicul lui marian >.<” ), pentru faptul ca n-am comentat prea bine ultimele lucrari (ma apucase plictiseala deja), sa nu uitam de faptul ca n-am spus nimic de mana ta ^_^” si de greselile de tastare pe care mi-e sila sa le corectez.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)