Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naspa

#4
dudelor, ce e asta?._. Daca aveti ceva contra lu` Denny spuneti-mi mie, dar aduceti-mi dovezi, cel putin eu nu tin nici cu voi nici cu denny.
Topicul asta e inutil Baby-chan, tu nu ai nimica cu Denny, cardul ala care a aparut si a inceput sa faca pe nebunii la FF, in frunte cu Don`soara aceia care, dupa mintea ei, daca esit mod la FF pe alte site-uri, esti si pe zup. Baby-chan, iti recomand sa-ti iei ideile si sa le insirui in word, macar sa aflu odata si pentru totdeauna de ce va tot luati de mozii de la FF cand domnii aia au probleme cu mine, nu cu Denny, nu cu Jasmine, nu cu Mitzuke.
Ne faci ingamfati si ca nu ne suporta nimeni. Ca sa aduci o asemenea acuza ar trebui sa ne cunosti, dar, stai putin, ne cunosti? Nu ai schimbat mai mult de 2 fraze cu noi si asta iti da dreptul sa ne iei la trei pazeste? Ai zis ca nu e treaba ta daca lumea zice ca suntem vrajitori, si inca odata, te contrazici. Daca nu eram "vrajitori" atuncea de ce sfinte alun mai postezi la probleme tehnice ca mozii sunt asa si asa? Ca sa te afli in treaba? Uite raspunsul, Denny nu pleaca nicaieri, si ca tot ziceai ca mozii sunt ingamfati, uite ca o tin pe Denny la FF doar ca sa va suparati voi. La FF, modul ala vechi, de care ati fost trimisi sa va luati, sunt eu, nu Denny sau altcareva de acolo.

Denny, nu situ de ce mai vrei lista aia cu userii cand ii stii foarte bine. Stii ce-au facut si ce presupunem ca vroiau sa faca.

Cardul ala de vaci si boi care a dat buzna pe aici sa se ia fix de userii de al FF chair din prima zi in care ati venit, daca nu vreti sa incep sa cant care sunteti si ce faceti si cine va trimis, va rog sa va tineti pliscurile inchise, sau nu ma mai intereseaza nimeni si nimica si le zic pe toate. Clar?

As muta topicul la alta sectiune, dar mie ca iar ma acuza Baby-chan ca-i sterg sfantu` post >.<



Răspunsuri în acest subiect
NaÅŸpa - de Akane - 28-05-2010, 12:37 AM
RE: NaÅŸpa - de Teru - 28-05-2010, 09:16 AM
RE: NaÅŸpa - de Denny - 28-05-2010, 10:50 AM
RE: NaÅŸpa - de Aly - 28-05-2010, 11:26 AM
RE: NaÅŸpa - de Jasmine - 28-05-2010, 12:52 PM
RE: NaÅŸpa - de Aly - 28-05-2010, 03:31 PM
RE: NaÅŸpa - de ady_x - 28-05-2010, 03:39 PM
RE: NaÅŸpa - de Aly - 28-05-2010, 03:43 PM
RE: NaÅŸpa - de Flaw - 29-05-2010, 10:56 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)