Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love in a vicious circle [18+]

#28
Capitolul nou si mult ateptat, iertare daca e scurt ^.^" si acest capitol contine +18 hentai

Capitolul 13

Buzele sale imi aingeau usor si pasional, pielea gatului, dandu-mi fiori in intregul corp. Se afla peste mine si picioarele mele, se aflau de o parte si alta a bazinului sau. Imi duc piciorul drept peste fundul sau, avand grija sa nu-l lovesc cu tocul pantofilor din picioare. Simt cand buzele sale formara un zambet - nu stiu, daca era cuminte sau nu - pentru gestul meu si isi baga o mana sub mine, apucand fermoarul rochiei si tragand de el, descheindu-ma si apoi inlaturand piesea vestimentara, ce imi acoperea in intregime corpul. Se ridica o clipa in genunchi, iar ochii sai, se delectau cu corpul me. Zambesc usor stingherita, rosind in obraji de rusine. Futiti capul matii Deida, e prima ta seara, cand te futi cu un tip hot si istet si tu te rusinezi ca o calugarita. Inchid usor ochii si apoi ii deschid pe jumatate. Ma ridic in fund si il sarut pe Sasori pe buzele apetisante, trecandu-mi limba peste buzele sale. Imi raspunse automat la sarut, apucandu-mi limba cu buzele sale si incepand sa mi-o suga. Degetele mele ii desfaceau sacoul in forma de vesta si dupa ce am reusit sa ii deschid cei trei nasturi, fara sa ma uit, mi-am dus degetele timid pe umeri sai si am inceput sa ii imping vesta de pe umeri in jos. Roscatul ma lasa pe mine sa ii dau aceea piesa vestimentara jos si incepu sa se dezlege la pantofi, dupa ce mi-a dat un mic sarut pe buze. Dupa ce scapa de incaltaminte, reveni la buzele mele, incepand sa le devoare cu atata adorare, parca ar fi un drogat care devoreaza doza sa zilnica de drog. Ma ridic in genunchi, pentru a fi la aceeasi inaltime cu el, in timp ce ii desfaceam papionul si pe urma trecand la nasturi de la camasa, care erau multi si ma enervau la culme. Degetele imi tremurau cand ii desfaceau nasturi, aratand ca sunt putin nervoasa.
- Daca nu vrei nu o facem. Eu nu te oblig, pisicuta, imi sopti, avand fruntea lipita de a mea si buzele la cativa centimetri de ale mele, iar mainile lui, erau peste ale mele.
- Nu imi este teama, fiindca stiu ca nu ma va durea asa tare cu tine. Sunt doar nervoasa pe camasa, ii soptesc la randul meu si il sarut pe buze, strecurandu-mi limba in gura lui.
Limba lui incepu sa se frece cu frenezie de a mea, parca ar face sex cu ea. Am reusit fara ajutor sa ii dechid trei-sfert din camasa, iar ultimi doi nasturi i-am rupt, tragand de camasa. Ii dau jos camasa, in timp ce mainile sale se jucau cu prinzatoarea sutienului, deschizand-o si dandu-l jos de pe mine. Ma apuca de fund, lipindu-mi corpul de al sau, facandu-ma sa scap un mic scancet de durere. Puteam sa simt ca devenea din ce in ce mai activ in pantaloni, cea ce ma facu sa imi cobor mana intre noi si sa incep sa ii mangai comoara prin pantaloni, facandu-l sa se desprinda din sarut, sa isi dea capul pe spate si sa scoate un oftat de placere. Imi sopti la ureche, ca nu sunt cuminte defel, iar eu am chicotit usor. Ma lasa pe spate si eu m-am suput ca o pisica docila, de mai mult, decat un mangaiat dupa ureche. Imi scoate un pantof si apoi pe celalat, dar buzele lui au inceput sa imi atinga usor si fugat, pielea piciorului, pana aproape de zona mea intima. Atingerea fugara a buzelor sale moi si delicate, imi provocau furnicaturi in tot corpul. Urca cu saruturile, pana la buzele mele, trecandu-si limba peste ele, apoi cobori din nou, repezindu-se cu gura la sfarcurile mele, ca un animal hamasit asupra prazii. Am scot un oftat de placere, fiindca ma musca usor si imi sugea incet, sfarcul, asemenea unui sugar. Dupa ce imi intari sfarcul, trecu la celalalt, in timp de cu mainile sale jucause, ma mangaia pe corp, coborand spre chiloti din dantela neagra. Ii apuca si ii rupsa, promitandu-mi ca imi va cumpara zece pereche la fel de la Victoria's secret. Imi puse picioarele pe umeri sai puternici si incepu sa imi hartuiasca tandru cu limba acel loc. Doamne ce miscari nebunesti stia sa faca cu limba sa. Imi duc degetul aratator la de la mana stanga la gura, prizindu-l cu dinti, incercand sa opresc gemetele de placere, ce mi le oferea tanarului, dar a fost in zadar.
Simt cum inceta cu miscarile, apoi se ridica in genunchi si incepu sa se desfaca la pantaloni. Am incercat sa il ajut, dar eram prea emotionata si mai mult il incurcam, dar nu a comentat, ci s-a amuzat usor. Dupa ce se dezbraca si el de ultimele haine ale sale, Sasori isi puse un prezervativ pe mandrie, pentru a nu exista riscuri de a deveni parinti fara voia noastra. Isi potrivi barbatia si apoi ma privi in ochi, cerandu-si scuze pentru durerea care urma. Ii zambesc usor si apoi il prind prind cu degetele de brate. Ma pupa pe frunde si simt cum s-a adancit in mine. Imi arcuiesc spatele si scot un scancet de durere, cand ma patrunse dur. Mai ma patrunse o data si a treia oara intra cu totul in mine. Pe interiorul coapsei isi facu aparitia cateva mici firicele de sange, aratand ca purtatea mea a fost luata de Sasori. Roscatul incepu sa faca miscari usoare de du-te-vino pentru a ma obisnui cu el. Din gemete de durere, am dat in gemete de placere. Se vedea ca era un expert in arta sexului. Un strat fin si lipicios de transpiratie se asternu peste trupurile noastre, ca un strat de roua dimineata peste iarba. Eu il mangaiam pe spate cu mainile si ii mai dadeam cate un sarut pe buzele apetisante. Parul nostru era ud din cauza transpiratiei, iar pupilele ochilor le aveam dilatate, parca ne-am fi drogat.
Dupa o ora si ceva, simti cum ii vine si ma patrunse mai dur si mai adanc, facandu-ma sa icnesc usor de durere, eliberandu-se in prezervativ. Statu cateva secunde deasupra mea si apoi se lasa intr-o parte, intinzandu-se pe spate. Ma intorc spre el, privindu-l atent si apoi ii dau un mic sarut pe buze. Imi pun capul pe umarul sau, adormind sub mangaierea maini sale pe spatele meu, tot transpirat, lipicios si ud....

Melodia pentru scenele hentai ^.^
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 02-05-2010, 12:32 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 06-12-2010, 04:57 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de KarinaD - 11-12-2010, 07:16 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Assyria - 11-12-2010, 08:16 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 31-12-2010, 02:27 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Mariah . - 31-12-2010, 06:05 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 15-01-2011, 05:03 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 23-01-2011, 07:34 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 28-01-2011, 04:54 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Hanayuki - 29-01-2011, 02:03 AM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 29-01-2011, 05:37 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 03-02-2011, 11:53 AM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 06-02-2011, 11:20 AM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 10-02-2011, 09:49 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 11-02-2011, 04:05 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 11-02-2011, 07:04 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 18-02-2011, 04:28 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 18-02-2011, 05:11 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 25-02-2011, 04:37 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 25-02-2011, 06:19 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)