Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] [+16]Drumuri ce nu se vor mai intersecta niciodata

#24
Ai talent . Vrei sa fiu rea dar de unda mama naibii vrei sa fiu rea ? Totul este perfect .

Ai un talent nativ , stilul tau este mirobolant . Felul tau de a scrie este extraordinar , chiar este minunat .

La descriere te descurci de minune , chiar simt toate sentimentele pe care le simt si personajele .
Naratiunea este perfecta . Greseli de gramatica nu am vazut . Diacritice ai , imi place .
Ideea acestui fic este superba , ai idei originale si stii sa abordezi orice idee si faci cititorul sa inteleaga la ce te referi .
Titlul m - a atras , chiar daca eu vroiam sa aleg celalalt fic >.< .
Fata de primele capitole am vazut ca nu mai scri cu Caps Lock , ceea ce ma bucura enorm de mult , se intelegea ca tipi la cineva . Acum nu mai folosesti - , ci virgula , ceea ce este iarasi un progres .
Capitolele sunt lungi , ma pot bucura de capitol , spre deosebire de capitolele mele mici -.- .

Cam atat . Mai mult nu am ce sa zic , adica am dar nu imi vin in cap . Vin cu un comentariu si data viitoare -.-
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Drumuri ce nu se vor mai intersecta niciodata [+16] - de Daria - 30-01-2011, 03:29 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)