Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca ?

#31
Ce as face... poi mi-as cumpara cele mai "tari" haine pentru petrecere si apoi i-as cumpara lui Tohma un cadou perfect (mai bun si decat cel pe care i l-ar face Mika) si as merge acolo, reusind sa dansez si sa beau toata noaptea cu Tohma pana cand el s-ar face "praf" de la bautura (eu am baut coktail-uri fara alcool 21 deci n-am avut cum sa ma imbat) si la final pe Tohma l-ar duce la spital in coma alcoolica (la cat a baut) sau l-ar duce cu la spital cu picioarele rupte (la cat a dansat cu mine 21 )

Next: Ce-ai face daca ai merge la petrecerea de ziua lui Ryu?

#32
Clipesc rapid de doua ori si zambesc fara sa ma pot abtine pana la urechi si ma balbai nestiind cum sa ma exprim ,ce sa zic mai intai .Probabil o sa zic un "mmultumesc" si el va zice "cu placere" zambind cu ochii inchisi apoi intorcandu-se si facand semn cu mana va spune "sore ja' " si vad disparea lasandu-ma cu o surprindere pe fata mai rar intalnita .Dupa cateva secunde imi zic "ma -ne" si plec ca si cum nu s-a intamplat nimic21 insa asta e doar de suprafata.Dupa un timp imi voi lasa zambetul sa straluceasca ^_^

Next: Ce-ai face daca ,in timp cce te plimbi cu prietenele tale ,razand, si te impiedici sau ceva foarte jenant 4 si din senin apare shuichi (sa presupunem ca-l placi daca nu e asa) si incearca sa te ajute dupa ce a vazut toata chestia :love: cute,dar atat de neplacut...sau nu:X
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#33
As ramane muta de uimire si m-asi face rosie ca un ou de paste.
I mean... chiar nu stiu ce asi face... probabil ca asi lua-o la fuga apoi... cum am facut si in realitate cand s-a intamplat ceva de genul asta.

Next: Ce ai face dak.... in timp ce incercai sa-i dai lui Ryuichi un mar (presupunem ca lui ii plac merele si ca tu il placi pe el) Tohma s-ar baga ca un idiot si ar incepe cu Ryuichi o conversatia cu un subiect total diferit?

#34
L-as injuraaaaaa! 21 la literatura e chestie de interpretare iar faptul ca mi-a dat nota mica e clar pt a-mi atrage atentia!!! >.< i will kill him!! 21) probabil strangeam niste prieteni si cand trecea pe langa noi ne bufneste dintr-o data rasu sau alte mici chestii pana intr-o zi cand ma ia sa vorbim intre 4 ori (sau ma rog,6 cu ochelarii lui 21 ) si acolo depinde ce spunem pt a determina rezultatul final :->

Aceasi intrebare:->
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#35
Ce intrebare tare21 Sasuga nee-chan 21 Poi cred ca as face : O_O'' ....(ar trece pa langa mine eu urmarindu-l cu privire)/....wtf?...cred ca am si eu nevoie de o consultatie 2124

Ce-ai face daca intr-o zi obijnuita in care ramai singurica acasa suna cineva la usa si cnad raspunzi e doar un colet imens in fata usii pe care nu scrie nimic,incerci sa-l deschizi si dintr-o data tasneste Shuichi imbracat lejer cu camasa desfacuta si tot atunci auzi ca se sparge un geam inauntru si o injuratura 21 .te duci sa vezi ce se intampla inauntru si-l vezi pe Yuki care s-a taiat la mana si cei doi incep sa discute ignorandu-te complet :
-SHiksho! Shu ! Cred ca iar am gresit adresa
-Moo!Yuki.Nu mai conteaza! Hai sa incantam fata aceasta s isa plecam
-hm...in fine .hai!
2124
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#36
Poi si omuletii verzi tot pe marte is, nu?
Ce as face? Nimic. Ce sa caut eu pe marte? Too far for me. Adik pt mn e departe si pan la magazinu din coltu strazii cand am draci deci, mai bn nu merg pe marte. Pt Yuki nu as merge nici pana la usa vecinilor.. e cel mai nasol personaj din serialu' ala zau asa...

Ce ai face dak intr-o noapte vezi o naveta spatiala din care ies multi omuleti mici si verzi ai caror capetenie este Shuichi? 21

#37
Well ...

I-as cere sa-mi explice si mie cum s-a intamplat. Daca mi-ar incredinta secretul, inseamna ca are incredere in mine. So as pastra secretul.
Daca el vrea sa-l spuna si altcuiva, treaba lui, eu nu spun ...

Next ...

Ce-ai face daca Shuichi ar veni dupa tine la scoala ?
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#38
Pai hmm cred ca ma bag sub banca si ma rog sa nu ma observe ceea ce cred ca iii imposibil ca is in prima banca pai hmm cred ca in acel moment o iau pe scarile profesorilor si plec acasa sa nu ma observe -.lll

Ce ai face daca Eiri yuki ar veni la tine in clasa si sar prezenta ca noul diriginte si sar pune la catedra cu leptopul in fata si var zice ca fiiecare trebuie sa scrietii in 10 randuri parerile voastre despre shuichi shindo ca altfel va trece un 2 ??
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#39
Il refuz. Imi place de el, e un tip super de treaba, dar nu e pentru mine. Prea tacanit. Prefer un tip ca Mr. K. Glumeam 21. Poi, eu nu vreau sa fiu muza lui Ryu, vreau sa fiu idolul lui, sa ma venereze, sa ma aclame si sa ma adore pur si simplu. Raspuns final, ii dau peste gura.

My turn !

Ce ai face daca ai fi fosta iubita a lui Shuichi, inainte, el despartindu-se de Yuki, Bad Luck primind in trupa alti cinci vocalisti, printre care si tu, iar in concerte, in timpul melodiilor ati avea coregrafii cat mai incitante, pe cupluri, iar publicul v-ar barfii, cum ca voi doi ati fi iar impreuna ? Tu si Shuichi v-ati alinta, spunadu-va tot felul de dulcegarii, Yuki banuind ca sunteti inca impreuna, devenind gelos si amenintandu-te. Cum ai reactiona ?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#40
RE: Ce ai face daca....?

Grea intrebare.... nu stiu... eu sunt un fel de Shuichi si Yuki:X e super cute.In universul meu paralel eu vreau sa-l cunosc pe Yuki ,dar sa fim seriosi e un anime,nici nu stie ca exista ...nu stiu i-as da numarul meu de telefon sa ma gandesc:X

Next:Ce-ai face daca fratele lui Yuki(iar nu ii stiu numele) ar incerca sa te violeze pentru ca ai semana cu Ryuichi21 ?
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)