Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#50
Să vedem, am venit cu urmatorul capitol. În sfârşit am scapat şi eu de olimpiada de la istorie, şi mă pot relaxa pentru moment. Să vedem ce ne rezervă această parte din fic. Lectură placută.
Tot cu diacritice, şi să îmi scuzati greşelile că nu mai controlez, sunt cam obosită.


Gândurile bune sunt asemenea acelor petale roz de trandafir al caror scop este indentificarea proprie cu persoanele existente în comunitate, pe Planetă şi în tot Universul. Singurele gânduri frumoase pe care ţi le poate aduce o persoană pe care de abia o cunoşti sunt acelea : Nu ştiu cine este, deci nu mă interesează , dar ce se întâmplă când persoane pe care le cunoşti de o perioadă îndelungată de timp şi care par să te ştie mai bine ca orcine, persoane îndragite de fiecare persoană, când aceştia se comportă ca un strain cu tine, te doare şi nu poti face nimic să scapi de acest lucru, de aceea singura cale este să iubeşti şi pe cei ce îţi dau importanţă şi nu doar pe cei ce crezi că îi iubeşti, pentru că în clipa urmatoare iubirea lor pentru tine, sau acea închipuire, poate disparea şi singurul ce va suferi vei fi tu.
În încapere se aflau cei doi tineri, adolescentul cu parul roşcat şi barbatul cu parul blonduţ. În momentul în care baiatul îşi înfăşoară mâinile în jurul blondului şi îi rosteşte acele vorbe, acela se întoarce spre el strângându-l în brate, parcă nevrând să îl slabească vreodată, să poată trai amândoi îmbrăţişati ca acum. Inimile celor doi bateau cu acceleratie şi sângele parcă le clocoteau în vene, vrând să iasă afară în oricare moment, respiratiile lor erau parcă greoaie şi încercau să se abtină acelei imense placeri de a fi împreună, dar asta era mai presus de acel gând responsabil, iar în cele din urmă, de ce aveau nevoie să se abtină? Obstacolele din calea iubirii lor disparuseră.
Larry se simtea eliberat, pentru că acum avea cea ce îşi dorea, şi chiar mai mult de atât. În momentul în care fusese anuntat de plecarea agresivă şi inconştientă a tânarului, sufletul parcă îi sarise din trup pentru a fugi în cautarea lui, nu voia să îl oblige pentru nimic.. Dar nu o facea, singur cerea acest lucru. Fericirea lui era pe departe ca în Rai, se simtea atât de bine încât simtea că putea muri.
Din acea îmbrăţişare au început să evolueze lucrurile spre nişte saruturi fierbinti. Larry începe să îi mângâie parul şi să îi atingă uşor buzele cu mâinile sale. În momentul urmator îşi apleacă capul catre fata tânarului şi cu o mişcare lentă şi foarte blândă îl sarută. Limba sa începe să exploreze colturile gurii celuilalt, lasându-i inima să accelereze şi mai tare de această dată. Aproape că nu dorea să respire, era ceva prea puternic pentru că dorinta pusese stapânire pe simturile sale. În acest timp se juca cu buzele lui fară a da vreun semn de a continua altceva, îşi lasa trupul să reactioneze de la sine, iar în acest moment tot ceea ce dorea era să îl sarute, sau cel putin asta era ceea ce credea el. Un firicil de sânge începe să se prelingă pe barbia barbatului blond, se pare că tânarul devenise atât de excitat în urma unui simplu sarut că simtise nevoia de a muşca din acele buze roşiatice şi carnoase. Accentuează astfel un sarut salbatic şi fară ieşire lasânduşi simturile să reactioneze. Condus de pasiune îşi strecoară mâinile în pantalonii celui ce se afla în fata sa, cu o mişcare lentă începe să maseze umflatura pe care o descoperise în învelişul blugilor, şi mai adânc al boxerilor. Această mişcare continuă şi lentă îl face pe cel ce era supus tratamentului ucigator să tresare. Placerea era imensă, la fel ca şi uimirea. Tânarelul timid ce nu facea decât să se supună lua de această dată atitudine şi se impunea. Dorea să fie la înaltimea aşteptarilor partenerului sau, şi mai presus de asta să descopere noi tehnici de seductie sexuală. Masa în continuare zona aceea intimă facându-l încă pe prietenul sau să geamă, un sunet placut pentru orice ureche. Dar acest lucru nu a durat mult, în timp ce se sarutau pasional barbatul îndrazneşte să facă acelaşi lucru cu adolescentul. Îşi strecoară mâinile în pantalonii aceluia şi începe, cu mişcari continue, să pipaie zona intimă ce era destul de umflată. Asta îl face pe baiat să îşi scoată mâna din blugi şi să îi înconjoare şoldul cu bratele proprii. A scos un sunet grav prin care îşi exprima dorinta de a merge mai departe, în timp ce strângea de tricoul aflat pe trupul amantului sau. Îi scoate, prin multe sunete scoase din cauza a ceea ce se întâmpla încă în zona sa intimă, tricoul lasând gol abdomenul foarte mine lucrat. Muşchii erau destul de vizibil, iar atunci când îi zareai, singurul gând care îţi putea trece prin minte ar fi putut fi Ce nu aş da să îl ating . Dar mai presus de asta, adolescentului îi veneau în minte urmatoarele gânduri, în subconştientul sau : S-a schimbat de când am facut asta ultima oara, este altfel. Abdomenul lui s-a schimbat, oare a mers la sală? Saruturile lui sunt altfel, mai fierbinti şi mai blânde ca odinioară. Sau este altceva, m-am schimbat eu? Nu e vorba doar de placere, sufletul parcă tinde să îmi iasă afară..Oare? M-am îndragostit?, dar acestea au trecut rapid prin creierul sau caci în momentul urmator pipaia trupul lasat gol. Este purtat în brate de catre prietenul lui care îl pune uşor în pat şi îl învaluie cu mii de saruturi arzatoare ce îl faceau să tremure în extaz. În clipa urmatoare începe să se joace cu tricoul aceluia şi i-l dă jos printr-o mişcare ce parea ieşită din filmele exotice, acela aterizând pe jos, printr-un colţ al camerei. Saruturile începuseră să se revarse peste trupul acela fragil facându-l iarăşi să tremure, de parcă nimic nu îl putea satisface decât el. Mâinile lui Ren se aflau pe capul lui Larry mângâindu-i capul şi strecurânduşi degetele printre firele sale de par, în timp ce limba lui se plimba pe trupul iubitului sau, fară să îl scape din vedere nici macar o secundă. Momentele acestea au durat parcă ani, dar erau scurte. Pentru ei timpul se oprise în loc şi dorinta pusese stapânire pe ei şi corpurile lor, pe mintile şi sufletele lor. Pantalonii amândurora parcă disparuseră prin farmec, fiind lasati de această dată goi, ca şi atunci când se nascuseră, pentru că şi lenjeria lor intimă plecase în voiaj, lasându-i goi pentru a putea parcurge singuri drumul dorit. Era un moment plin de pasiune, Ren îl cuprinse pe cel ce se afla deasupra sa cu mâinile de gât în timp ce el dorea să meargă mai departe. Îi adresează o întrebare înainte de a continua drumul ce trebuia parcurs, nu voia să îi facă rau.
- Sigur vrei asta? Eu pot aştepta...
Dar baiatul nu raspunse, tacea..însă expresia fetei lui îl dezvalui, expresia ce spunea : Nu mai e rost de această întrebare, te doresc , însă obrajii sai roşiatici, plini de sângele ascuns de vene nu îl lasau să spună, ramasese acelaşi baietaş timid ca odinioară. Astfel blondul stă putin înainte de a continua, ceea ce îl face pe celalalt să strige destul de tare :
- Larry te vreau!! ....
Asta îi facu o placere imensă încât în clipele urmatoare tot ceea ce putea fi auzit era sunetul placerii scos de adolescent, gemea. Acum îl patrunsese, se puteau simti uniti unul de celalalt, de placere, iubire.. şi singurul fapt că erau împreună.
*
După câteva ore de la fercicitul eveniment, în patul în care se întâmplase întreaga actiune se mai afla un singur tânar. Printre cearceaf se putea zari ochii sai minunati apoi parul sau albastru ce nu parea altceva decât un simbol al purităţii. Se ridică din pat, constatând că este singur lacrimile încep să îi curgă, credea că este parasit şi lasat în urmă, nu voia să se întâmple iar asta. Era fericit pentru ceea ce se întâmplase şi tot ce îşi dorea pentru moment era să fie alaturi de fratele şatenului. Suspinând şi printre lacrimile ce i se scurgeau în palemele ataşate de ochi acesta sopteşte :
- Dar oare ce mi-am imaginat? A fost doar pentru placere.
Dar vorbele acestea au facut pe cineva, ce parea să se afle în cameră, să spună destul de blând :
- Dragoste, placere şi devotament. Doar nu credeai că te voi parasi, nu?
Din partea stângă a patului, de jos, se ridică un barbat. Parul sau blond se putea zari printre cearceaf. Se pare că în timp ce dormeau acesta nu a mai putut sta în pat, rostogolindu-se pe podea.
Se apropie de adolescent, îl ia în brate şi îl sarută pasional muşcându-l agresiv de buză, astfel o mică pată de sânge se vedea izvorând din buza lui Ren.
- Te-ai întins în tot patul şi m-ai trântit din pat, de aia sunt eu pe jos.
Ren începe să râdă însă consideră că ar trebui să nu o facă, nu ştia dacă vorbeşte sau nu serios, iar ceea ce îşi dorea cel mai putin era să îl ranească. Aşa că acesta spune printre dinti, cu rasuflarea un pic taiată:
- Eu.....nu am ..vrut, scuză-mă ... te rog.
- Ok, cu o singură conditie. Aceea că trebuie să stai cu mine pentru tot restul vietii tale, sau până te plictiseşti de mine. Ren.. ai vrea? să locuieşti cu mine şi să devii iubitul meu? Ştiu că ţi-am facut multe rele, şi că.. eu sunt vinovat de suferinta ta. Îmi pare rau... dar eu te iubesc sincer, şi orice ar fi...nu pot renunta la tine şi la dragostea ta. Te rog.. Fii cu mine.
Adolescentul era uimit de această întorsatură, însă într-un mod placut. Nu dorea să vorbească despre Yuzi sau altceva în acest moment, era fericit.
- Da.... Larry învaţă-mă să te iubesc şi eu...
Nu ştia încă de ce spusese asta, doar nu avea oare să îl uite pe Yuzi? Credea el... dar de mult îl uitase, iar tot ceea ce se întâmpla era pentru o singură persoană. Să îl învete să iubească? Deja era totul pentru el.
Aceştia se sarutară timp îndelungat după care adormiră împreună. Ceea ce urmă au fost doar visele adânci create în imaginatia fiecaruia.
* Uneori apar lucruri neprevazute, ce nu vrei să se întâmple, sau ţi le doreşti aşa de tare
încât atunci când se realizează nu îţi mai dai seama că le-ai vrut, pentru tine şi pentru cei din jur. Se întâmpla ca ceea ce ţi-ai dorit tu , a fost doar un presupus şi că adevaratul vis a fost paralel cu ceea ce parea să vrei. Departe de a mai spune altceva de conformezi, ori dragostea este aşa de mare că nu vrei să dai urme de speranţă... Atunci când îţi vezi visul împlinit.. tinzi să te înclini spre urmatoarea etapă, urmatoarea realizare...deci urmatorul vis.



Răspunsuri în acest subiect
You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 12:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 11:34 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-08-2008, 06:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 09-08-2008, 01:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-08-2008, 11:07 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-08-2008, 10:57 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 27-08-2008, 02:37 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 17-01-2009, 01:30 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 17-01-2009, 10:41 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-01-2009, 02:24 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 24-01-2009, 06:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 11:12 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 03:39 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 05:11 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 06:45 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-02-2009, 09:10 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-02-2009, 09:51 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 04-02-2009, 07:33 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-02-2009, 01:56 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-02-2009, 11:36 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 07-02-2009, 07:15 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-02-2009, 12:47 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 12:17 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-02-2009, 02:18 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 04:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 21-02-2009, 12:31 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-02-2009, 02:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-02-2009, 02:07 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 28-02-2009, 09:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-03-2009, 02:25 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-03-2009, 05:22 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-03-2009, 10:02 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-03-2009, 06:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-03-2009, 08:13 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-03-2009, 09:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 20-03-2009, 09:28 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-03-2009, 04:38 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 02-04-2009, 09:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-04-2009, 11:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-04-2009, 11:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de love_anime - 04-04-2009, 02:15 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 04-04-2009, 06:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 05-04-2009, 12:49 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-04-2009, 01:20 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 10-04-2009, 11:13 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 11-04-2009, 12:30 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 02:56 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-05-2009, 03:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 02-05-2009, 05:21 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-06-2009, 12:00 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-06-2009, 06:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.925 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.868 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.057 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.092 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)