Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#30
Deci am venit cu urmatoarea parte a ficului.Imi pare rau pentru imensa intarziere..In fine ^^' Astept pareri / comentarii / sfaturi / critici..Orice este binevenit.Cred ca am si multe greseli de tastare si exprimare.Inca lucrez la asta,so don't kill me please ^^'

Let me see :

< Cei doi baieti au intrat sarutandu-se in apartament.Buzele lor pareau contopite iar tanarul adolescent parca nu se mai satura de acele saruturi,avea o dorinta arzatoare ce nu ii lasa sufletul sa se desparta de acel barbat.Inima ii batea destul de tare si gandul sau era plecat intr-un paradis al perversiunilor.Ce il facuse oare sa se simta atat de ciudat?Nu stia..era atat de trist si durerea ii apasa atat de tare sufletul ca nu mai stia ce face sau ce simte.Stia doar ca are nevoie de acele saruturi,de mangaieri si de ceva mai mult.
Satenul simtea dorinta arzatoare a tanarului si acesta nu se putea impotrivi.Era un sentiment atat de placut,se simtea atat de bine cum parca dragostea lor ar fi fost mai mare ca oricand, parca nimic nu le putea distruge fericirea si extraordinarea viziune asupra paradisului in care traiau.Satenul inchide usa apartamentului trantindu-si servieta si sacoul cat mai departe,fara a constientiza unde le arunca.Era atat de prins in atomosfera incinsa, adolescentul se despreinde din sarutul satenului,pe care de fapt acesta singur il provocase.Isi baga mainile pe sub camasa acestuia pipaindu-i abdomenul.Isi duce buzele catre gatul acestuia si incepe sa linga fiecare particica,limba lui parca nu isi putea controla dorinta.Acesta musca, cu o pofta ciudata din gatul celui ce era lipit de acesta.Dupa muscatura agresiva acesta isi trece limba pentru a ameliora durerea provocata.Incepe sa deschida nasturii camasii aceluia,cu niste miscari lente.In acest timp satenul il privea ciudat pe baiatul din fata lui.Ce inocent era pana acum,nu stia aceasta parte perversa a acestuia,se pare ca nu il cunostea destul.Insa mintea nu ii putea sta la aceste ganduri in acest moment.Singurul lucru pe care il dorea era ca totul sa mearga mai departe,sa nu se opreasca,il facea sa se simta atat de bine.
Baiatul cu parul albastru ii deschide camasa de toti nasturi existenti si incepe sa il ghideze cu miscari lente spre living,acela neprotestand ci fiind hipnotizat parca de acesta.Se lasa condus,si cat de mult ii placea acest lucru.In scurt timp,fara macar sa consientizeze barbatul se afla pe canapeaua aflata in mijlocul livingului.Peste acesta se afla tanarul baiat ce ii saruta si de aceasta data gatul,mergand mai departe deschizandu-i camasa si incepand sa muste sfarcurile intarite.La aceasta intamplare satenul trasare si pielea incepe sa ii tremure.Ce placere imensa il cuprinsese.Ochii lui erau parca pierduti intr-o alta lume,una atat de pura ce nu putea fi patata de absolut nimic.Parca ajunsese in insusi Taramul Fericirii din care nici daca ar fi vrut nu s-ar fi putut desprinde.
Baiatul isi continua micul joc si isi duce mana in pantalonii satenului , deschizandu-i pe acestia si mergand cu mana sa pana in acea zona intima.Acesta incepe sa maseze usor acea parte facandu-l pe saten sa geama de placere.Ce bine era,cat de incinsa era atmosfera.Parca nimic nu putea strapunge acest paradis. Acesta isi continua micutul joc si ii desface de tot pantalonii barbatului dezbracandu-l udor de aceia.Acum ramase-se doar intr-o simpla pereche de boxeri negri in comparatie cu adolescentul care isi purta hainele.Parca si uitase de ele in momentul in care il avea in fata sa pe acest barbat.Acesta isi duce mainile la pantalonii sai pentru a-si deshide dar in momentul in care ajunge sa faca acel lucru in mintea sau au intrat niste imagini ce parca se intamplasera cu secole in urma..parca proveneau din istorie,insa erau atat de curente si atat de dureroase.Mintea baiatului a fost acaparata de amintirea noptii pe care o petrecuse cu Larry.De ce isi amintea in acest moment acele lucruri?De ce ii fierbea sangele in vene cand se gandea la asta?Trupul sau incepuse sa se incinga arzand.Oare de ce se intampla acum?Cel din fata sa,era atat de pur si atat de extraordinar,simtea ca l-ar putea iubi pentru totdeauna dar de ce ii veneau in minte aceste lucruri?Erau persoane atat de diferite,incomparabile...Dar gandul sau nu mai putea ajunge la cel dinaintea sa..era pierdut in ganduri.Satenul insa nu observa acest lucru si vazandu-l ca ezita isi permite sa ii dechida acesta pantalonii,dezbracandu-l complet fara ca el sa constientizeze acest lucru.barbatul incepe sa il sarute pasional,trecandu-si limba peste tot corpul baiatului.Aceste sarutari,aceste mangaieri il faceau sa se simta atat de bine.Dar aceasta canapea,ii aminteau atat de multe lucruri iar in mintea sa era doar imaginea acelei nopti.Incerca sa o compare cu aceasta,care era atat de absenta..Ce fusese in capul sau?Acum nu mai putea spune nu..Si totusi aceste mangaieri,aceste sarutari nu ii displaceau,erau atat de placute...dar nu se puteau compara cu acelea de la barbatul blond.Devenise o persoana atat de rejectabila?O persoana atat de rea..Yuzi facuse totul pentru el,il iertase..orice,iar el intr-un moment atat de important tot ceea ce putea face este sa se gandeasca la nenorocitul acela?Dar..il salvase..Desigur,nu mai ptuea gandi asa.Tot ceea ce putea face era sa fie alaturi de saten,si sa il rasplateasca.Gandind acestea parca nici nu a simtit cand satenul l-a cuprins in totalitate adancinu-se in acesta.Era dureros,dar era placut.In ciuda absentei sale spirituale acesta inca mai stia ce se intampla in jurul sau...
Dupa cateva ore, dupa ce acele momente se petrecusera in camera insepartata din capatul holului se auzea dusul curcand iar in bucatarie se auzea zgomot.In baie,la dus se afla adolescentul care se privea.Isi privea corpul,intimitatile,totul.Se sitmea dezgustat de sine insusi.Cum ajunsese sa faca acest lucru?Desi gandurile erau in mintea lui,parca si corpul reactiona..Se simtea ca ultimul nenorocit doar pentru ca avea aceste ganduri.Apa fierbinte ii cadea peste parul albastru.Se simtea atat de bine pe corpul plin de mici muscaturi.Erau semnele noptii de iubire prin care trecuse..Iubire?Pentru acesta a parut doar sex.
Intre timp in bucatarie se afla satenul care radia de fericire.Simtea parca cum se apropia tot mai mult de adolescent si cum realatia lor evolua.Dar era oare asa?Sau acesta doar se departa de acesta?,...Il simtise,il avusese..Era al lui,era doar al lui.Acest gand il inebunea,il vroia doar pentru el,nu vroia sa il imparta cu nimeni.Gandul ca ar putea si al altcuiva,ca saruturile lui ar putea fi date altcuiva il inebunea..Chiar si simplul gand ca frumosi sai ochi s-ar uita spre altcineva decat el insasi il facea sa dispere.Dar in acest moment totul era asemenea unui paradis.Era atat de fericit ca mici sunete de veselie au incepout sa iasa din gura lui.
Baiatul cu parul alabstru iese din baie,purtand o pereche de boxeri negri si un tricou alb.Acesta se indreapta in acest fel spre bucatarie.Tricoul ii venea atat de bine,iar formele abodmenului se puteau vedea prin acesta.Era imaginea splendida a dorintei.
Satenul vazandu-l merge catre acesta,il cuprinde de talie si il saruta apasat.Acum mai mult ca oricat simtea nevoia sa stie..ca este doar al lui. >



Răspunsuri în acest subiect
You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 12:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 11:34 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-08-2008, 06:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 09-08-2008, 01:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-08-2008, 11:07 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-08-2008, 10:57 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 27-08-2008, 02:37 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 17-01-2009, 01:30 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 17-01-2009, 10:41 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-01-2009, 02:24 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 24-01-2009, 06:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 11:12 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 03:39 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 05:11 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 06:45 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-02-2009, 09:10 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-02-2009, 09:51 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 04-02-2009, 07:33 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-02-2009, 01:56 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-02-2009, 11:36 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 07-02-2009, 07:15 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-02-2009, 12:47 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 12:17 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-02-2009, 02:18 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 04:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 21-02-2009, 12:31 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-02-2009, 02:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-02-2009, 02:07 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 28-02-2009, 09:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-03-2009, 02:25 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-03-2009, 05:22 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-03-2009, 10:02 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-03-2009, 06:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-03-2009, 08:13 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-03-2009, 09:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 20-03-2009, 09:28 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-03-2009, 04:38 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 02-04-2009, 09:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-04-2009, 11:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-04-2009, 11:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de love_anime - 04-04-2009, 02:15 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 04-04-2009, 06:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 05-04-2009, 12:49 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-04-2009, 01:20 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 10-04-2009, 11:13 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 11-04-2009, 12:30 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 02:56 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-05-2009, 03:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 02-05-2009, 05:21 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-06-2009, 12:00 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-06-2009, 06:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.925 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.869 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.057 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.093 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)