Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#27
Well multumesc foarte mult pentru comentarii ^^ . A venit timpu sa pun si continuarea ( in sfarsit )

< Baiatul cu parul albastru fugea..fugea in continuare.Nu vroia sa se gandeasca la ce s-a intamplat,nu vroia sa se gandeasca la ce lasase in urma,cele doua fete deja ramasesera acolo.Nu vroia sa se gandeasca la tipul acela,nu vroia .. Stia ca l-a salvat , de ce o facuse?Ce vroia de la el?Dar..de ce era acolo?Erau atat de multe intrebari la mijloc dar nu se indura sa se gandeasca la ele...De fapt doar atunci cand se gandea,acel gand zbura spre o singura persoana , blondul.Atat de mult rau ii facuse incat nu si-l mai putea inlatura din minte?Dar nu mai era timpul sa faca pe nevinovatul,si el era vinovat ..In timp ce alerga un siroi de lacrimi au incepu sa izvoreasca din ochii sai inocenti.Erau atat de dureroase lacrimile sale,de abia si le putea scoate afara din ochi.Dar daca nu o facea simtea cum acelea il intepau pe dinauntru,ca si cum ochii lui ar fi fost dati afara daca nu se putea purifica prin plans.Se opreste pentru un moment inainte sa ajunga in cladire,nu putea merge cu lacrimi in ochi in apartament,daca satenul era deja acasa?Atunci l-ar fi vazut,l-ar fi intrebat,iar el nu vroia sa ii spuna ce se intamplase.
Acesta intra in cladire cu un zambet fals pe fata,si nu ia liftul,merge pe scari.Nu conta , atata timp cat putea merge mai mult timp in liniste si intuneric totul era bine,vroia sa se piarda macar pentru un minut din gandurile incetosate din mintea sa.Ajuns in fata apartamentului isi cauta cheia sa intre.Dar cheia nu era,num o gasea nicaieri.isi scotoceste buzunarele , ghiozdanul..totul dar nu era.Acum era perfect,avea sa stea afara din cauza neglijentei si prostiei lui,dar unde era cheia ? Bate la usa,dar era in zadar,nu era nimeni acasa.In spatele usi se auzea pustietatea,era atat de apasator.Ii provoca atat de multa suferinta acest apartament,si nici macar nu stia de ce.
Intre timp , in fata liceului blondul vorbea cu cele doua fete.Incerca sa le ajute,le intreba daca au patit ceva.Nu era nici pe departe ingrijorat dar vroia sa para politicos,macar odata in viata.Avea de gand sa isi repare greselile pe care le facuse in trecut..Insa Mitsue nu era deloc incatata de asta,acesta era ca si un aprig dusman pentru ea.Aici se aflau pe campul de lupta iar dusmanii nu se aliaza niciodata.
-Larry,nu te mai prefa ingrijorat.Tu esti cel care il face pe Renji sa sufere mereu.Ar trebui sa dispari dracu odata din viata lui.Nu intelegi ca il dor amintirile cu tine?Esti un vagabond,un idiot...Umbli de colo pana - colo ,fara un scop anume in viata.Nu poti sa ii oferi nimic,ii provoci suferinta..Gandeste-te Yuzi are ce sa ii ofere,are stabilitate si il iubeste mai mult ca pe orice.Dar tu nu,tu l-ai folosit asemenea unei marionete.In fata mea , in fata noastra,in fata tuturor tu esti un nimic.Iti multumesc pentru ajutor dar dispari dracu odata din viata lui.Te uraste,ce e asa greu de inteles?
Spunand asta Miko pleaca destulde indignata din acel loc.Incercase sa isi ascunsa furia dar nu mai putea,iar Mitsue zambea in sinea sa pentru aceasta intorsatura,avea de gand ea sa ii spuna cate ceva.Dar mai bine ca o facuse Miko.Acum ca plecase isi putea scoate adevaratele gheare.
-Larry ,... spune-mi cum te simti?Fiind un nimic si avandu-i lacrimile lui Ren pe constiinta?Gandeste-te la asta,da?Spunand asta si roscata face pasi , si pleaca destul de fericita de la locul micului incident.
In acest timp blondul cade la pamant,in genunchi.Era atat de patetic cum fiind un barbat atat de puternic putea fi agresat doar de doua fete rasfatate.>Dar ce il durea mai tare era faptul ca cele doua aveau dreptate,era rau,era foarte rau.In aceasta poveste,el era personajul negativ.Si il durea acest lucru,il durea mai mult decat orice pe aceasta lume.Ridicandu-se dar lasand capul in jos acesta isi baga mainile in buzunare si incepe sa mearga.In timp ce un siret de la tenesii sai se deschise,acesta coboara pentru a-l lega la loc.Se uita la el,purta o pereche de blugi negrii,o pereche de adidasi crem si o camasa de aceasi culoare ca si adidasii.Ciudata combinatie pentru un tip de varsta lui,nu era oare timpul sa se maturizeze?Sa isi ia o slujba?O locuinta?Sa fie pregatit pentru a avea grija de Ren..Acesta ridica privirea si merge in continuare cu mainile in buzunare,pana ce ajunge la un restaurant acesta isi face intrare,parea sa fie cunoscut de tipul ce statea in fata restaurantului.
-Oo,marele om.Ce faci tipule?nu ai mai trecut de ceva vreme pe aici?Sefu o sa fie fericit
-Ian,tipule -acestia se saluta dandu-si mainile.In fata lui se afla un tip cu parul blond si ochii albastrii,inalt si cu un amdomen bine facut.Avea o camassa deschiata si nniste blugi albastrii purtand niste adidasi.Era un restaurant destul de vulgar dar foarte populat.Larry intra si merge direct in "biroul sefului" care nu era decat o incapere , deloc selecta unde "Seful" isi aducea "clientele nemultumite" pentru a le oferi satisfactie totala.Acesta intra fara macar sa bata la usa.
-Omule,am nevoie de o favoare.In spatele incaperii se afla un barbat inalt,cu parul negru si ochii la fel de negri avea o privire patrunzatoare,era intr-un moment iportun.Se afla cu o tipa destul de dotata si pe jumatate goala.Acesta vazandul pe blond ii face semn respectivei sa se care din incapere aceasta supanandu-se fara intrebari.In timp ce iesea , ii pune mana pe fund blondului strangandu-l destul de tare.Acesta se uita in spate si isi trece limba peste buze accentuand o muscatura pe buza de jos.tipa pleaca oarecum satisfacuta in timp ce barbatul acela se imbraca.
-Ia un loc fratioare,nu m-ai mai vizitat de mult,mare surpriza ca ti-ai amintit de mine.
-Imi pare rau,am dat de bele mari de tot.
-Politia?Rezolv eu imediat.
Barbatul cu ochii negri pune mana pe telefon vrand sa apeleze pe cineva,insa blondul il opreste.Vazand ca este vorba de altceva acesta lasa telefonul de-o-parte si scoate din buzunarul stand al pantalonilor un pachet de tigari si o bricheta,scoate de acolo o tigara si o intinde spre blond care la randul sau ia si acesta o tigara.Printre fumul acela inecacios al tigarilor blondul spune:
-Prietene,am facut lucrul cel mai grav..M-am indragostit de un tip,si il iubesc,il iubesc mai mult decat orice.Dar i-am facut un lucru ingrozitor,stii.. zambind de aceasta data cu un zambet cristalin si destul de nevinovat -el este iubitul fratelui meu.Si mi-am facut o seara de cap cu el,mi-a placut,si nu mi-l mai pot scoate din minte.Il vreau pentru mine..
-Tipule,tatal tau te-a convins atat de tare incat te-a bagat pana in gat in rahatu' asta,si vad ca numai poti iesi.Tactu e un rahat,nu trebuie sa il urmezi.Dar daca zici ca iti place baiatu' du-te si ia-l.Ca doar asa ne pastram reputatia.
-Nu este asa..nu este asa deloc.Il fac mereu sa sufere sunt serios,vreau sa imi iau o slujba.Stii bine ca am terminat doua facultati.Sunt in stare de orice slujba,vreau sa imi iau un apartament,o masina..Sa pot avea o situatie si dupa sa lupt.M-am lasat de porcarii..Sunt serios vreau sa ii fac un viitor.
Vazand ca blondul vorbeste serios,barbatul cu ochii negri isi stinge tigara intr-o scrumiera ce se afla pe o masuta din mijlocul incaperii.Merge catre un dulap,il deshide si ia un plic de acolo.I-l intinde blondului facandu-i semn sa il deschida.Acesta il deschide si vede acolo o suma frumusica de bani.
-Asta e pentru apartament,ti-l poti permite,si nu accept un refuz.De cate ori m-ai ajutat si tu este si randul meu sa iti intorc favoarea.Cat despre slujba,mergi la Mark maine,la biroul lui de avocatura.O sa iti gaseasca el ceva pe la "Kiru Enerprises",salariu bun si tot ce iti trebuie.
Spunand asta barbatul il imbratiseaza pe blond accentuandu-i un sarut fierbinte pe buze si lasandu-l pe spate,pe podea.Cei doi se saruta cateva minute in sir.Erau atat de vechi prieteni,colegi de suferinta si se pare ca se puteau intelege in orice situatie.Dupa aceasta mica scenta blondul isi ia plicul si pleaca din restaurantul acela.Urma sa mearga la un hotel,deja se intunecase..
In acest timp Ren il astepta pe Yuzi in fata usii aparamentului fiind ghemuit si pierdut in ganduri.
-Ren,ce faci acolo?
Vocea aceea il face sa tresara si fuge aruncandui-se in brate si sarutandu-l fara sa ii dea voie sa respire.Avea nevoie sa ii fie alaturi,sa il faca al lui..vroia sa se simta iubit. >



Răspunsuri în acest subiect
You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 12:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 11:34 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-08-2008, 06:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 09-08-2008, 01:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-08-2008, 11:07 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-08-2008, 10:57 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 27-08-2008, 02:37 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 17-01-2009, 01:30 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 17-01-2009, 10:41 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-01-2009, 02:24 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 24-01-2009, 06:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 11:12 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 03:39 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 05:11 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 06:45 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-02-2009, 09:10 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-02-2009, 09:51 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 04-02-2009, 07:33 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-02-2009, 01:56 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-02-2009, 11:36 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 07-02-2009, 07:15 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-02-2009, 12:47 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 12:17 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-02-2009, 02:18 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 04:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 21-02-2009, 12:31 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-02-2009, 02:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-02-2009, 02:07 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 28-02-2009, 09:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-03-2009, 02:25 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-03-2009, 05:22 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-03-2009, 10:02 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-03-2009, 06:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-03-2009, 08:13 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-03-2009, 09:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 20-03-2009, 09:28 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-03-2009, 04:38 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 02-04-2009, 09:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-04-2009, 11:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-04-2009, 11:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de love_anime - 04-04-2009, 02:15 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 04-04-2009, 06:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 05-04-2009, 12:49 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-04-2009, 01:20 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 10-04-2009, 11:13 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 11-04-2009, 12:30 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 02:56 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-05-2009, 03:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 02-05-2009, 05:21 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-06-2009, 12:00 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-06-2009, 06:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.926 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.874 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.057 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.096 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)