Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#16
Well am venit cu urmatoarea parte.Imi pare rau de mica intarziere :)) dar nu am putut sa scriu mai devreme..Scoala asta este de vina :P
Multumesc foarte mult pentru pareri,si am mai modificat in cealalta parte ^^

"In timp ce baiatul plangea in baie Larry se misca spre balcon,simtea sa ia o gura de aer si sa fumeze o tigara.Ajuns acolo se aseaza pe suprafata de jos, tare si rece si isi aprinde o tigara.Acesta incepe sa preveasca cerul.Era atat de pur si de nevinovat,asa de limpede si nu purta niciun pacat.Blondul isi simtea pacatul inca in adancul sufletului sau si isi simtea inima cum parca se zbatea sa iasa din sufletul sau pangarit de un pacat ce nu ii lasa gandurile sa pluteasca in voie.Vroia poate sa regrete ce ii facuse fratelui sau,era fratele sau.Dar nu putea,aceste sentiment il bucura si aceasta senzatie,cum inima i s-ar zbate si ar vrea sa iasa afara,in libertate..Aceasta senzatie era pentru acel adolescent si cu dorinta ca acele clipe sa se repete candva.Totusi era foarte ciudat,se gandea la acest lucru,obijnuia sa fie o fire atat de calma si ce se ptuea abtine de la orice,pana si gandurile sa si le incetineasca uitand de anumite perversitati ce nu ar fi fost poate potrivite pentru un anumit moment...Totul din cauza acestui baiat ce ii facea trupul sa tremure si mintea sa zboare pe un taram necunoscut al dorintei.Era coplesit de aceste sentimente ce erau cu mult mai puternice decat el.Se gandea doar la intoarcerea nenorocita a fratelui sau ce parea sa nu ii dea pace.In continuare acela se va intoarce si ii va fura acea mica splendoare de baiat ce era absolut fermecator.Devenise doar printr-un gand asa de posesiv,purtand in sine un gand nebunesc,gandea la repetarea acelor momente ce se petrecusera ceva mai devreme.Asta era insa imposibil daca fratele sau se intorcea.
In timp ce nebunia aceea arzatoare il cuprinsese pe blond adolescentul iese din baie avand niste ochi rosii si plini de lacrimi.Merge direct in camera sa unde deschizand si inchizand usa foarte brusc si violent se arunca in patul mare si incepe sa planga cu sunete infioratoare si extrem de dureroase. Nu stia cum sa reactioneze si ce ar fi trebuit sa faca in continuare..Era atat de ciudat tot ceea ce se intamplat..Oare ce ar fi trebuit sa faca.In cateva momente in care tot ceea ce a facut a fost sa planga si sa gandeasca printre siroaiele ce izvorau din ochii sai acesta pune mana pe telefon si isi suna cea mai buna prietena,Miko.Tensiunea era atat de mare, cat timp astepta ca persoana dincolo de telefon sa raspunda.Intr-un final acel zgomot suparatator se sfarseste si o voce dulce si protectoare se aude din partea celalata a transmisiunii.Baiatul nu a putut rezista iar lacrimile sale nu s-au putut opri.Fata nu stia cum sa reactioneze,ce sa ii spuna...ce sa faca.Era neputincioasa in acel moment.vazand ca nu avea cum sa schimbe o vorba intreaga cu prietenul sau aceasta inchide telefonul si se indreapta catre locuinta lui.Adolescentul se arunca din nou in acel pat dublu ce era plin de perne pufoase.Acesta incepe sa le arunce in usa si prin diferite locuri are camerei.Statea,de aceasta data,langa pat,ghemuit si plangand.Isi dorea atat de mult sa nu fi facut acea prostie,sa nu fi facut acel lucru.Suferea atat de mult pentru asta,nu se putea suporta..Se ura pe sine pentru ceea ce facuse.Se ura pentru ca era atat de slab si nu putea rezista niciunui lucru.Se credea cel mai rau lucru ce putea exista..Un nimic fara pic de valoare.Cum a putut sa ii faca asa ceva singurei persoane care a tinut cu adevarat la el?Singurei persoane careia ia pasat...Pe care a iubit-o atat de mult si de care a fost iubit..Dar inca il iubea,si era un sentiment prea mare.Isi dorea iertarea celui ce ii era iubit..dar totodata era infricosat sa ii spuna toate acele lucruri.Nu putea..era mult prea puternic pentru el.In timp ce toate aceste ganduri se luptau in mintea lui,la usa apartamentului apare acea prietena a adolescentului.Acesta iese din camera pentru a-i deschide preitenei sale inca cu acele lacrimi dureroase in ochi si o privire pierduta parca intr-o alta lume,una a suferintei...In drumul sau spre a deschide usa,blondul apare in spatele sau apucandu-l de talie.Adolescentul nu se lasa impingandu-l apoi imbrancindul pe blond.Nu suporta in acest moment sa fie atins de acea persoana.Nu vroia sa il priveasca in ochi,nu vroia sa stie de existenta aceluia.Se misca repede catre usa deschizand-o apoi fugind in camera fiind urmat de fata.In acel moment blondul a observat lacrimile pline de durere ce ieseau din ochii aceia rosii si parca distrusi ai baiatului...Era atat de inocent era atat de nevinovat..Avea nevoie de atat de multa protectie.De ce el nu putea sa ii ofere acest lucru?Se intreba..oare de ce?Dar ... De ce ii pasa.Dorea sa il protejeze atat de mult.Niciodata nu mai simtise un lucru asemanator..Era atat de dureros..atat de infricosator.Inainte era indiferent cu oricine,si orice.Nu ii pasa de nimic.Absolut nimic,acum...aparuse acest baiat in viata lui pentru care ar fi putut sa isi dea si viata..Gandind atatea lucruri blondul se intoarce pe balcon incepand iar sa isi savureze tigarile.Intre timp in cealalta camera unde se aflau cei doi era o tensiune apasatoare.Baiatul ii povestea prietenei sale despre " crima " pe care tocmai o infaptui-se.Acesta de abia putea vorbi,insa o facea.Dar Miko il sustinea.
-Uite..Tot ceea ce s-a intamplat este destul de grav,insa nu este vina ta.Tu esti mai slab,Yuzi va intelege asta..Cred...ceea ce vreau sa spun este ca eu te voi sustine oricare ar fi decizia ta si te voi ajuta..Nu te voi discrimina.Si stiu cat de mult suferi pentru acest lucru...stiu cat de mult regreti.
-Dar..Ce voi face?Ii voi spune lui Yuzi? Mi-e teama..Mi-e atat de teama.Nu as suporta sa ma paraseasca,eu fara el nu pot trai...Dar nu inteleg cum oare am putut fi atat de idiot,atat de inconstient si fara suflet..Fara sa ma gandesc la el.ma urasc pentru asta.Sunt cea mai rea persoana existenta.Sunt un nenorocit.
-Ren opreste-te ..Stii foarte bine cat de mult te iubeste Yuzi cum o faci si tu..Te sfatuiesc sa vorbesti cu el sincer..sa ii spui ce s-a intamplat pentru ca ,durerea va fi mult mai apasatoare daca vei ascunde acest fapt..Apoi daca va afla din intamplare ce vei face?
Baiatul o privea pe preitena sa dand din cap apoi spunand:
-Ai totala dreptate..de aceasta data nu mai pot da inapoi trebuie sa infrunt aceasta problema..ma doare este foarte apasator si sufar mult pentru asta dar nu am ce sa fac.Apoi va fi mai rau...Trebuie sa ii spun..si Sper cu adevarat sa ma ierte.Iar apoi daca ma paraseste voi bantui pe strazi,am inteles ca sunt confortabile in ultima vreme.Spunand asta incearca sa zambeasca.Incerca sa glumeasca pentru a prinde curaj.
-Dar nu iti face griji te voi lasa sa stai la mine,spune fata zambind si imbratisandu-si amicul.
Acele ore au trecut foarte repede si afara se inserase.Fata a trebuit sa plece..Bietul baiat era infricosat ce se va intampla cand va ramane singur cu acel barbat.Iesind din camera si vazand ca nu este nimeni prin preajma acesta se indrepata spre bucatarie pentru a-si pregati o gustare,pe care avea binteinteles de gand sa o manance in camera.Acum ca prietena sa plecase trebuia sa reziste singur.
larry se aflase pana in acest moment pe balcon fumand acele tigari si privind cerul. In timp ce adolescentul isi pregatea mica gustare in spatele sau se aud niste pasi,apoi zgomote.Acesta se sperie atat de tare incat scapa farfuria din mainile sale fragile.Stia cine se afla in spatele sau si ade aceea era atat de infricosat.. Pe deasupra barbatul mirosea a tutun si tigari.Un miros absolut insuportabil.Acest lucru nu il putea suporta.Tanarul il impinge pe blond apoi isi ia mica gustare incercand sa plece insa este oprit.Lasand gustarea pe masa incearca sa se desrpinda din stransoarea blondului insa era in zadar.barbatul isi pune capul pe umarul adolescentului.Acesta nemaiputand suporta il loveste foarte agresiv pe blond cu cotul in stomac,rugandu-l sa il lase in pace.Lacrimile incepusera sa ii curga din ochii inca rosii.barbatul vazand acest lucru se desprinde de tanar si decide sa paraseasca apartamentul.Nu avea de gand sa stea aici,sa il faca sa sufere si mai mult pe baiatul pe care il iubea..pe care ajunsese sa il iubeasca atat de mult.
Tanarul ramane singur de aceasta data.Incercand sa se aseze usurat pe un scaun din bucatarie soneria telefonului il opreste.Lacrimile sale se sfarsisera insa ii era atat de frica ce se putea afla dincolo de acel telefon.Raspunzand vocea lui Yuzi ii patrunde timpanele.Acesta auzind acea voce blanda incepe sa planga inconstient.Prietenul sau saten era foarte ingrjorat intreband-ul ce s-a intamplat.Acesta nu putea vorbi.Circa 5 minute au stat la telefon fara a spune nimic,adolescentul plangea iar satenul asculta indurerat.
-Yuzi..nu am nimic doar imi este foarte for de tine..Acesta este motivul...
-Nu ma poti minti,Ren tu ai patit ceva.Te cunosc mai bine ca oricine altcineva,nu incerva sa ma pacalesti.Nu pe mine ... de fiecare data cand faci asta e grav..si regreti tare mult...Dar niciodata nu te-am vazut intr-un asemenea fel.Spune-mi te rog ce s-a intamplat?Sunt ingrijoratt... Inima satenului batea foarte repede iar vocea sa apropae ca se balbaia din cauza ingrijorarii.
-Nu..Nu pot...este atat de rau..este..ceva...ce...eu...nu...
Satenul vazand ca este atat de grav incat prietenul sau nu ii poate zice acesta ii raspunde :
-Uite...Eu te iubesc mult si as face absolut orice pentru tine.Sunt absolut sigur ca pot auzi orice vine din parte ta.Eu nu pot renunta la tine..Spune-mi ce s-a intampalt pentru ca aceasta ezitare a ta imi rupe sufletul in mii de bucati ce par sa se imprastie prin sangele meu ce fierbe din cauza ingrijorarii.
Tanarului ii tremura atat de tare vocea,insa nu avea ce sa faca.De aceasta data trebuia sa ii spuna.Era atat de dezamagit de sine insusi.Se ura pentru ce facuse. Incepuse sa ii explice tot ceea ce s-a intamplat.Pe masura ce cuvintele se inmulteau si lacrimile tanarului erau mai multe...mai grele si mai dureroase decat cele dinainte.
Satenul nu putea crede acelea ce le auzea.Era mai mult decat socat,era terorizat de ceea ce auzea.Totusi reusea sa isi pastreze calmul..Baiatul acesta era atat de important pentru el..Ii putea ierta orice.Stia cat de mult regreta acele lucruri..Conta atat de mult ca ii spusese acest lucru...Desi era atat de dureros..Sinceritatea sa il coplesea si stia..stia bine ca fratele sau este un adevarat nemernic.
-Ren te rog nu mai plange...tot ceea ce eu imi doresc este ca tu sa te simti,sa fii fericit.Nu vreau sa te aud sau vad plangand..Nu vreau sa iti simt tristetea si nefericirea.Larry,fratele meu este un nemernic ... te rog pana ma intorc..maine, nu te apropia de el...Te rog stai cat mai departe de acesta .. te implor.
Desi isi pastrase un calm admirabil in vocea sa sep utea recunoaste dezamagirea..si tristetea..abia ca putea rezista acestei dureri imense..."



Răspunsuri în acest subiect
You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 12:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 31-07-2008, 11:34 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-08-2008, 06:57 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 09-08-2008, 01:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-08-2008, 11:07 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-08-2008, 10:57 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 27-08-2008, 02:37 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 17-01-2009, 01:30 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 17-01-2009, 10:41 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 24-01-2009, 02:24 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 24-01-2009, 06:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 11:12 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 03:39 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-02-2009, 05:11 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 01-02-2009, 06:45 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-02-2009, 09:10 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-02-2009, 09:51 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 04-02-2009, 07:33 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-02-2009, 01:56 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-02-2009, 11:36 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 07-02-2009, 07:15 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-02-2009, 12:47 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 12:17 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-02-2009, 02:18 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-02-2009, 04:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 21-02-2009, 12:31 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 22-02-2009, 02:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-02-2009, 02:07 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 28-02-2009, 09:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 07-03-2009, 02:25 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-03-2009, 05:22 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-03-2009, 10:02 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 14-03-2009, 06:40 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 15-03-2009, 08:13 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 15-03-2009, 09:06 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 20-03-2009, 09:28 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 28-03-2009, 04:38 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 02-04-2009, 09:17 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 03-04-2009, 11:42 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 03-04-2009, 11:59 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de love_anime - 04-04-2009, 02:15 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 04-04-2009, 06:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 05-04-2009, 12:49 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 05-04-2009, 01:20 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 10-04-2009, 11:13 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 11-04-2009, 12:30 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Isis-Zeita iubirii - 11-04-2009, 02:56 AM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 01-05-2009, 03:31 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 02-05-2009, 05:21 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de Teh - 08-06-2009, 12:00 PM
RE: You are just my boy[shonen-ai;yaoi] - de myuu - 08-06-2009, 06:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.927 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.874 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.057 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.099 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)